amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bratislava BA

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Eva77m Ž 43 rokov
Uvidíme, čo to prinesie.
Skúsiť treba. 🙂
Pracujem. Rada cestujem, spoznávam nové miesta, ľudí, kultúru. Mam rada hudbu, komédie, veselých ľudí, úsmev.
tere Ž 26 rokov
Žena 26 rokov Bratislava
Momentálne ma definuje status slobodnej maminy 15 mesačnej dcérky. Mám pocit, že kedysi som bola aj niečo iné, ale už som na to za ten relatívne krátky čas zabudla. Dcéra bola a vždy bude mojou prioritou č. 1, ale stále tu existuje priestor na lásku k niekomu inému.

Nie som ten typ, s ktorým sa pochváliš kamarátom, že aha, túto som zbalil. Ale verím, že som ten typ, ku ktorému sa večer rád vrátiš z práce a budeš sa tešiť, že si môžeme prerozprávať zážitky, pozrieť niečo super na netflixe alebo si spolu zahrať super (spoločenskú) hru. Hrám aj LOL, ale na to veľa času pri malej nie je...

Mám naozaj hrozne veľa slabých, až zlých stránok. Ľahko prepadám emóciám, som výbušná, mám potrebu riadiť a dominovať, na druhej strane som ale fakt veľký introvert, preferujúci úzku skupinu kontaktov pred veľkými akciami. Som panovačná, netrpezlivá a k tomu veľký snílek. Som liberalista a moralista a rada diskutujem o rôznych témach, ale nemám rada debaty bez argumentov a faktov.

Kedysi som spievala, už sa tomu nevenujem. Milujem Pink Floyd, dobré filmy a seriály (netflix/hbo, nič slovenské v telke si s tebou nepozriem :D), spoločenské hry (ale hrozne ťažko beriem prehru :D), rada varím (aj keď s obmedzenými surovinami, keďže som dosť prieberčivá), rada čítam, keď je čas.

Mám rada sex a mám v ňom vlastný názor, ktorý sa nebojím prezentovať :D Milujem more, leto, oddych, víno a pokoj. Snívam o veľkom dome so záhradou a viacerými (2-4) deťmi.

Na mužoch oceňujem hlavne intelekt, schopnosť viesť zmysluplný dialóg a najmä starostlivosť.
hokejista1 M 58 rokov
Muž 58 rokov Bratislava
hľadám priateľstvo, osobne poviem viac
ponúkam priateľstvo, humor, pomoc, a viac...
pracujem
voľný čas - šport psi priatelia deti vnuci
Pesus M 57 rokov
Hľadám priateľku na spoločné trávenie voľnočasových aktivít - prechádzky v prírode, návšteva kultúrnych podujatí, pobyt na chalupe a na všetko príjemné, čo nám ponúka život sám. Som sám a chýba mi spriaznená duša. Vo voľnom čase sa venujem domácnosti, hobby aktivitám aj práci na chalupe. Pracujem v oblasti správy budov. Teším sa na priateľku, ktorá si rada užíva život plnými dúškami a nehanbí sa o tom porozprávať.
miki46 M 46 rokov
Hladam pre sprijemnenie volnych chvil partnerku na rozhovor, sport a zabavu..
Aktivne zijem a hladam niekoho kto chce to iste.
Mam rad prirodu, hory, zimne sporty, hokej, lyzovanie, v lete bicyklovanie.
Regina123456 Ž 49 rokov
Hladam cestneho spolahliveho muza, mal by byt pracovity a vzdelany. Mam rada prirodu, pohyb, cestovanie, spoznavanie krajin, lyze, stolny tenis, spa, knihy, divadlo, hudbu a svoju kuchynu.
priatelka07 Ž 58 rokov
Rada by som spoznala muža, ktorý vie, čo chce a vie, koho hľadá.
Muža, ktorý je vysporiadaný sám zo sebou a nie je mu cudzie galantné správanie, rešpekt a uprímnosť.
Je aktívny, priateľský. A budeme si mať čo povedať. :-)
KJoe1 M 39 rokov
Muž 39 rokov Bratislava
Hľadám partnera, ktorý vie čo od života očakáva a cení si zdravý život a má zmysel pre humor. Pracujem v Nemecku ,mám rád zvieratá a prírodu ...
bnova Ž 71 rokov
hľadám priateľa na rozhovory cez net. Mám rada zvieratá- momentálne nemám žiadne. Rada čítam, chodím na prechádzky- kedy fotím prírodu, zvieratá, ľudí. Rada varím a pečiem.
Jakoubekk M 31 rokov
Muž 31 rokov Bratislava
Hledám hodnou slečnu jsem milí hodný a mazlivý jmenuji se Jakub a jsem dredaty chlap co ma rad hudbu přírodu a cestování najde se tu nektera která by se do toho chtěla se mnou pustit
sup14 M 24 rokov
Mám rád športovanie, počúvanie hudby prechádzky, dobrú filmovú tvorbu, pozeranie seriálov, zvieratá milujem, rád spím, nerád nakupujem hľadám vážny vzťah kamarátku a chatovanie
Miko1753 M 30 rokov
Muž 30 rokov Bratislava
Hľadám ženu na trvalý vzťah. Milujem detí zbožňujem psí rad sa aj zabávam alebo chodenie von na prechádzky. Ale aj si rad oddýchnem keď sa da. Som za každú zábavu. A rad by som si našiel ženú s ktorou by sme bolí zohrata dvojka, rozumeli si , chápali sa a mysleli aj na budúcnosť.🙃🙃🙃

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 140 160 175 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania