amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bratislava BA

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

MilMark M 42 rokov
Muž 42 rokov Bratislava
Hladam dobrosrdecnu milu zenu pre vazny vztah.
Som rozvedeny a mam 11 rocneho syna, ktory nebyva so mnou. Mam rad turistiku, umenie, hudbu. Nefajcim a pijem pri spolocenskych prilezitostiach.
Tyson1 M 62 rokov
Muž 62 rokov Bratislava
Som vdovec, zabezpecený, a hladám si tu priatelku. Prajem si priateľku, ktora pije len príležitostne. Moje hoby: turistika, bicyklovanie, praca v záhrade..
Fortuna46 Ž 57 rokov
Hľadá sa úprimný, inteligentný muž, som taká istá, čiže úprimná, inteligentná, láskavá. Nemám rada falošných a zákerných ľudí. Mám rada prechádzky, hudbu, zvieratá, psy, mačky, západy a východy slnka, nočnú oblohu, šum mora, a to by tak na začiatok stačilo.
Dendy36 M 48 rokov
Muž 48 rokov Bratislava
Hľadám obyčajnú ženu, ktorá ma rada prírodu. Najlepšie vyššej strednej postavy, športovo založenú. Rád chodím na prechádzky, ryby, bicykel. Ak som ti sympatický, tak mi kľudne napíš.Pekný deň prajem.
Rebeka2021 Ž 55 rokov
Šarmantná a myslím že aj príjemná, rozvedená, rada spozná inteligentného, slušného priateľa. Nechcem čakať na náhodu (existuje vôbec v našom veku náhoda?), tak hľadám.. 55 - 60, vyššieho.
palolo123 M 35 rokov
Muž 35 rokov Bratislava
Som normálny veselý chalan mam 35 rokov. Hľadám dievča do voza aj do koča. Som rozvedený a samému mi je smutno. Moje záľuby sú filmy hlavne horory. Plávanie a jazdenie autom. pracujem ako kuriér. Tak neváhaj a napíš mi.
Tina112 Ž 52 rokov
Ak si nezávislý a chceš ešte cestovať, športovať a občas zájsť do kina, divadla, na kávu či drink, tak sa ozvi. Hľadám niekoho, kto sa vie smiať a netrúchli za minulosťou.
Paula11 Ž 51 rokov
Hľadám tú najlepšiu známosť na svete :-)
Do vzťahu môžem priniesť veľa :-) ... neoľutuješ
Pracujem, na materskej už nie som a na dôchodku ešte nie som :-)
Čas trávim rôznorodo, aktívne. Zvieracieho miláčika nemám, tak nemusím venčiť
Minulosť mám vysporiadanú, čistú dušičku a veselú myseľ :-)
anastazia01 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Bratislava
...hľadám muža s M na všetko... nehľadám len sex ani muža ktorý príde, pretiahne a odíde... niekoho príjemného, vtipného, seriózneho, hlavne takého, čo vie čo chce
konvalinka2021 Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Bratislava
Hľadám sympatického, vzdelaného, vtipného a milého muža - priateľa ,kamaráta a neskôr možno viac. Moje záluby sú: šport, príroda, kúpanie, kultúra, tanec.
sany6247 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Bratislava
Hľadám kamaráta, priateľa do každého počasia. Času je málo, ale ak je ten voľný, tak mi je smutno samej. Som zamestnaná a prácu mám celkom náročnú, ale viem oddeľovať prácu od súkromia. Rada relaxujem vo svojej záhrade, mám rada práce okolo domu. Som tak trocha kutil v sukni :-) Moji miláčkovia sú Kubo a Mia - sú to mačky, ktoré sú veľmi užitočné. A čo minulosť? No s tou som už vysporiadaná dávno :-)
Bazalka21 Ž 48 rokov
Ak si športovo založený, atletický muž s humorom v duši, charizmou - máš vysporiadanú minulosť a vieš, čo je šťastie, pokora, vzájomná tolerancia... odpíš.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 140 160 180 200 205 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania