amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bratislava BA

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

1TenPravy1 M 29 rokov
Muž 29 rokov Bratislava
Hľadám tú pravú, pre ktorú budem ten pravý. Dlhodobý vzťah plný porozumenia a spoločných zážitkov, naplnený šťastím a láskou.
Som spoľahlivý, úprimný, pracovitý, vtipný a verný.
Rád chodím do prírody, spoznávam nové miesta, som vonku s kamarátmi, sledujem šport, alebo sa vzdelávam. Tiež si rád oddýchnem pri dobrom filme, knihe, alebo na posedení v príjemnej spoločnosti.
Neboj sa napísať. Každý môže byť ten pravý. Stačí ho len nájsť. A či to náhodou nie som ja, to nezistíš, kým ma nespoznáš ;)
reuni M 62 rokov
Chcel by som stretnúť ženu s vlastnosťami, záujmami a osobným čarom, s ktorou by sme sa stali partnermi. Nie v podnikaní :-). Máme pred sebou veľkú časť života a more pekných zážitkov.
Sherillka Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Bratislava
Domnievala som sa, že je absurdné zoznamovať sa cez písmenká bez verbálnej komunikácii. Ale to bol asi len vek, ktorý mi posielal výkričníky. Ľudia sú všade rovnakí. Či už v reálnom živote, alebo na sociálnych sieťach. Prvú lásku sme asi všetci zažili a možno sa mi podarí byť niekoho poslednou :)
JaKaja Ž 48 rokov
Hľadám pohoďáka macka, ktorý vie byť oporou a prinesie radosť do zivota. Mam rada wellness a pohodu. Dospelé dieťa žije svojim životom. Uvidíme co život prinesie
MARIKAMAJA123 Ž 31 rokov
Žena 31 rokov Bratislava
Pracujem ako upratovacka v škole.
Som pohodova baba.
Rada pečiem a varim
Byvam s rodičmi mam 7 psou a 1 koritnačku. Rada chodievam na prechadzky do lesa, ale cvičit to ma nebavi a ani ziaden šport musim priznat .hladam dobreho kamaráta casom možná viac .
SONYA1965 Ž 54 rokov
Hľadám príjemného, kultivovaného slušného muža s vysporiadanou minulosťou do 60 rokov. Som zamestnaná, záľuby mám rôznorodé. Zatiaľ na priateľstvo, časom sa uvidí, kam sa to vyvinie ...
dodoung M 69 rokov
Muž 69 rokov Bratislava
hľadám vzťah, som narodený v znamení Váh - som spravodlivý, dôverčivý a niekedy naivný. Žijem sám,učím na Základnej škole ako dôchodca. Mám rád spoločnosť, trénujem deti futbal a basketbal. Chcem len vážny vzťah.
Rocky79 M 41 rokov
Muž 41 rokov Bratislava
Hľadám lásku priateľku kamarátku všetko v jednej osobe. som nefajciar a alkoholu taktiež neholdujem. sport box auta bycikel a všetko co sa len dá. nemam rád klamstvo
Andrea2233 Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Bratislava
Hladam vazny dlhodoby vztah. Som rodinny typ. Mam rada kulturu, divadlo, cinohru, balet, operu a galerie. Rada si pozriem aj film v kine alebo nieco vtipne. Obcas bicyklujem ale sportovy typ nie som. Mam rada este prechadzky v prirode.
sara2311 Ž 40 rokov
Ahoj. Hľadám niekoho, s kým budú dni krajšie a večeri príjemnejšie. Záľuby sú moja rodina, šport, z času na čas turistika a moja práca - dizajn interiérov. Viac možno neskôr.
candice Ž 60 rokov
Toľko osamelých ľudí a Amor sa niekde „ulieva“....
Skúšam ho teda provokovať... v ponuke mužov môjho veku hľadám práve TEBA...nikoho iného...muža, ktorý prinesie do mojich stereotypných dní obyčajnú radosť, neobyčajný rozhľad ...hľadám muža vysokoškolsky vzdelaného s ktorým si budeme mať čo ponúknuť najmä mentálne... muža na ktorého sa budem tešiť aj v daždi...

Foto pošlem iba TEBE :-)
aseand M 42 rokov
Muž 42 rokov Bratislava
Hľadám ženu, priateľku, ..... do voza aj do koča. Niekoho ,kto má rád :
potulky v prírode .... zvieratá...(mám dvoch psov)... dobré vínko... dobrú muziku atď...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 140 142 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania