amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bratislava BA

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Cobretti0222 M 51 rokov
Muž 51 rokov Bratislava
Vaznou známost s pěknou zenou, a peníze nejsou všechno, sam rad sportuji, pracuji ve Švýcarsku, minulost je minulostí a hledám aktivní, štíhlou ženu.
Petra554 Ž 54 rokov
Rada by som stretla inteligentneho usmiateho, športovo a kultúrne založeného muža so zmyslom pre humor. Voľný čas trávim prechádzkou, športom, kultúrou, čítaním knih, cestovaním...
Csaba8888 M 51 rokov
Muž 51 rokov Bratislava
Hľadám príjemnú, milú žienku do voza a do koča, ktorá miluje prírodu, zvieratká a dobrú rockovú muziku. Čakám na Teba, samota je zlá a neprospieva duši. Nechcem zostarnúť sám. Ak si na tom podobne som tu iba pre Teba. Ozvi sa
marianna788 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Bratislava
Ahoj :-) ,
som slobodná, štíhla brunetka, ktorá sa chce pokúsiť aj touto formou si nájsť vážnu známosť, svoju spriaznenú dušu opačného pohlavia. K mojim záľubám vo voľnom čase patrí film, hudba, kino, prechádzky, posedenie v peknej kaviarni pri kávičke, wellness, fitness, salsa, návšteva divadla. Bola by som rada, keby si bol približne v mojom veku, inteligentný, skôr športový typ, mal zmysel pre humor a zastával kresťanské hodnoty. To, čo hľadám, na oplátku ponúkam.
Príjemný deň všetkým. :-)
Milan2486 M 48 rokov
Muž 48 rokov Bratislava
48 ročný sloboidný, bezdetný, 171, 82kg, hľadám ženu do voza, koča, prírody a na kultúru. (kino, divadlo..)
Sympatie, priateľstvo, láska, vzťah. Deti nie su prekážkou.
Wincester M 52 rokov
Ahoj, som vesely chlap a sikovny! Hladam zatial znamosť a cas ukaze 👌 rad chodim na prechazku s psikom a volny cas sportujem. Finančne som v poriadku, len samota je nic moc.
Zverak4444 M 45 rokov
Som človek z minulosťou, ale už sa zaoberám len budúcnosťou. Bežné zoznámenia akosi u mňa nefungujú, tak skúšam takto cez zoznamku. Šport je moje hoby a asi aj viac. Budem rad, ak sa pridáš....
Wendy369 Ž 48 rokov
Hladam priatela a spriaznenu bytost, ktora sa venuje SRT, zdravemu životnemu štylu, duchovnemu rozvoju, meditaciam. Mam rada zvierata, som veganka. Rada čitam a tancujem.
Elos Ž 43 rokov
Hľadám vtipného, rozhodného, zodpovedného, komunikatívneho, zručného, vsimaveho, nežného muza
Som vtipná, starostlivá, nežná, ženská, príťažlivá, vášnivá
AlmaAlexandra Ž 44 rokov
Mam rada optimisticky prístup k životu a preto by som ta rada spoznala. Ak sa vieš podeliť o to dobre aj zlé, vieš inšpirovať, zasmiat sa, si spoločenský, máš rád kultúru, zmysluplne mudrovanie o tom co sa deje vo svete. Budeme jeden pre druhého... ?
MikiMik M 49 rokov
Muž 49 rokov Bratislava
Hľadám lásku
Pracujem v Bratislave. Mám rád knihy, šport, prírodu.
Rád by som sa zoznámil so ženou, ktorá mi okrem lásky poskytne aj podporu a bude aj dobrým partnerom na rozhovor.
Dodenka123 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Bratislava
Hľadám spriazdnenosť. Tolerancia, úprimnosť, dôvera. Mám rada cestovanie, šport, knihy, hudba, turistika, hudba. Mám rada zvieratká. Som rozvedená a vysporiadanu minulosť

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania