amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bratislava BA

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Maga1956 Ž 67 rokov
Žena 67 rokov Bratislava
Hľadám vážnu známosť, som zatiaľ pracujúca dôchodkyňa. Mám rada prechádzky, fotografujem, zaujímam sa o rôzne veci ako hudba, príroda, duchovno, rada pozerám film
Ria2024 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Bratislava
Hľadám seriózneho, slobodného muža s vysporiadanou minulosťou, ktorý dokáže byť oporou, ľúbiť, vie sa od srdca zasmiať a tešiť sa z obyčajných veci.
Ponúkam to isté.
JKlenk M 39 rokov
Muž 39 rokov Bratislava
Ahoj, žiji a pracuji v Praze. Mam rad přírodu. Trávím čas dle nálady, kino hudba, procházka, motokáry a pod.:) Zabývám se grafikou, 3d tiskem, technickým zaměřením.
Ooaa34 M 27 rokov
Hľadám mladú, peknú, inteligentnú ženu, ktorá by mi pomohla prekonať ťažké depresívne obdobie. Pracujem poctivo a voľný čas si užívam s najbližšími priateľmi.
Fairytale77 Ž 54 rokov
Ak si knihomoľ so zmyslom pre humor. Ak aj rád športuješ, chodíš do lesa, na prechádzky, ľahkú turistiku kina, divadla na koncerty... Ak rád hráš spoločenské hry. Nie je ti cudzí rešpekt, tolerancia, úcta. Si extrovert. Máš vysporiadanú mnulosť,dozretý, samostatný neváhaj a napíš. Prosím iba Ba a blízke okolie.
PeterKyle M 58 rokov
Hľadám ženu na život... Empatickú, to predovšetkým, empatiu považujem, samozrejme vzájomnú za najdôležitejšie vo vzťahu. Samostatnú a tiež by mala mať rada kvetinky...
Hadus M 49 rokov
Muž 49 rokov Bratislava
Ďakujem všetkým ženám, ktoré ma ignorujú.
Ďakujem všetkým ženám, ktoré ma nevidia.
Ďakujem všetkým ženám, ktoré ma nevnímajú.
Dávate tým možnosť tej jedinej a pravej, ktorú obdarím a ukážem jej krásu života!
Buba75 Ž 49 rokov
Som rozvedená, mám dcéru, ktorá býva sama. Hľadám niekoho primeraného k môjmu veku (49). Šport všeho druhu a kultúra musí byť 😉Hovorí sa, že jeden druhého nájde, preto som tu!
Surodenec M 58 rokov
Hladam sympaticku zienku, ktora ma rada prirodu, rada sa zabavi v spolocnosti priatelov, je sportovo zalozena. Ma vysporiadamu minulost. Dieta nie je prekazkou. Som uprimny a vesely clovek, vela pracujem a chyba mi niekto, kto by sa so mnou podelil o radosti, ako aj starosti zivota. Som podnikatel a mam malo volneho casu a aj ten, ktory mam, by som rad stravil so sympatickou zenou. Ak si uprimna, pracovita a mas vysporiadanu minulost, mozno najdeme k sebe cestu.
Radomir9 M 25 rokov
Muž 25 rokov Bratislava
Hľadám stretnutie s človekom, bývam sám, nemám žiadne zvieratko Dúfam, že niekoho stretnem, vždy mám voľno a bývam sama v byte, najradšej pozerám filmy
Shirinn Ž 48 rokov
Hľadám sprazdnenú dušu, parťáka a kamoša na turistiku, na bicykel, na prechádzky, na huby, na lyžovačku... a všetko iné, čo nám bude obom príjemné.
Mám hobby je príroda, zvieratá, záhrada, šport..
Evadis M 55 rokov
Hľadám niekoho na spoločné trávenie času, kamarátstvo a čas ukáže čo sa z toho vyvinie. Som flexibilný, prispôsobivý a nič neznásilnujem. Pracujem a voľný čas trávim najmä v prírode, v meste atď. Voľnočasové aktivity mením podľa chuti a časového priestoru. Domáceho miláčika momentálne nemám.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 139 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania