amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bratislava BA

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Nezabudka1971 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Bratislava
Hľadám stabilného partnera, ktorý je rozvedený alebo slobodný a býva sám. Mám stredoškolské vzdelanie a som rozvedená. Deti mám dospelé a nebývajú so mnou. Vo voľnom čase rada športujem, tancujem, chodím do prírody, kina.
pavolb M 52 rokov
zrelu a samostatnu osobku, ktora chce kamarata a milenca, ma rada prechadzky, nema predsudky a vobec mi nevadi nejake to kilo navyse, ved ani ja sam nie som priamo atlet
Rovnaka777 Ž 42 rokov
Hľadám niekoho normálneho, pre mňa výnimočného. Hľadám niekoho s rovnakými záľubami, kto mi rád venuje svoj voľný čas. Čakám na iskru v Tvojich očiach, ktorá mnoho napovie.
Leto2023 Ž 63 rokov
Chcem sa zoznámiť s mužom, ktorý vie, čo očakáva od života. Mal by byť pohoďák, zodpovedný, nefajčiar, športovec. Nájde sa tu taký? Ak áno, tak sa mi ozvi.
Dupal M 43 rokov
Muž 43 rokov Bratislava
Pracujem ako Šefkuchar v Gastre. Hladam si partnerku, ktora je veselej povahy, hlavne nech to je o uprimnosti a o vzajomnej komunikacii. Môže byť kludne staršia mam rad staršie ženy, lebo vedia čo chcú. Ďakujem, ozvite sa
Zodoro1218 M 36 rokov
Muž 36 rokov Bratislava
Som veterinárny lekár, hľadám ženu ktorá miluje zvieratá, žijem sám.
Empatia, ochota pomáhať sú pre mňa podstatné charakterové črty
Som stále priamy úprimný a otvorený
Teempo M 41 rokov
Komplikovany(odpis a dozvieš sa viac), ale veľký pohoďák hľadá tu pravú 😁 športovo založený ale často aj oddychujem a nerobím nič. Mam napísať aspoň 150 znakov, mam toho veľa ale nemôžem vystrielať všetky "náboje" hneď na začiatku... 😉
Babe2022 Ž 66 rokov
Žena 66 rokov Bratislava
Seriózne stretnutie s pánom, ktorý je bez záväzkov, má vysporiadanú minulosť. VŠ, nefajčiar.
Podmienka: býva v Bratislave, zaujíma sa o klasickú hudbu, návštevu koncertov symfonickej hudby, literatúru, cestovanie, ľahšiu turistiku, popr. pobyt v kúpeľoch. Fotografia nutná!
Ovládam plynule jazyk nemecký, ruský, čiast.španielský.
Michalka11 Ž 34 rokov
Hľadám príležitostnú známosť
Niekoho s kým sa prejdem, do prírody, do mesta.
Nehľadám vzťah, len kamarátku s ktorou po práci pokecam o bežných témach.
Krko999 M 27 rokov
Niekto normálny? :) Vernosť je prvoradá rovnako ako úprimnosť. Čas trávim hlavne v práci alebo vymieňaním pokémon kartičiek za poldecáčik rybieho oleja.
RoseAxl35 M 46 rokov
Muž 46 rokov Bratislava
Som dospelý muž s jasnými víziami a s vysporiadanou minulosťou rád by som stretol a časom aj bližšie spoznal krásnu, milú, príjemnu a láskavu mladú ženu s ktorou by spoločné trávenie voľného času bolo to, čo obaja hľadáme. Nebránim sa akýmkoľvek formám komunikácie a uprednostňujem najmä ústretovosť, toleranciu a pravdivosť, ktorú aj sám ponúkam. Bez komunikácie nieje vzťah, bez rešpektu nieje láska a bez dôvery nie je dôvod ďalej pokračovať. A ešte niečo: tým ženám, čo dávaju prednosť kvantite pred kvalitou, ani sa neunúvajte. Ja nehľadam more žien, ale chcem len jedinú ženu v ktorej nájdem celý svet. Ktorá to bude, je zatiaľ tajomstvo aj pre mňa.
Brixo M 50 rokov
Hľadám partnerku na trávenie voľného času, ktorého mám neúrekom. Rád a často cestujem po svete i okolí, milujem horskú a vysokohorskú turistiku, bicyklovanie. Nechcem sa iba sem tam stretávať, ale hľadám partnera na spolužitie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 140 160 180 200 220 235 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania