amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bratislava BA

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

ErikStraka M 29 rokov
Muž 29 rokov Bratislava
Chcem sa zoznámiť so ženou s pohľadom na svet podobnému môjmu. Všetko čo robím s chuťou a entuziazmom. Rád prinášam ľuďom okolo mňa hodnotu a radosť. A zvyšok? ... v správe 😉
Igor1979 M 41 rokov
Ahoj,co hľadám? vždy som bol za vážny vzťah. Riadim sa ,respekt a úcta voči ženám. milujem sport, hlavne fitko, beh, turistiku a byt v prírode, samozrejme milujem zvierata , hlavne psov, takže každú voľnú chvíľu trávim v útulku. Takže ak máš rada šport a máš rada psíkov, nefajčíš , určite budeme mat spolocne koníčky.
Maj sa pekne:)
ElaN212 Ž 42 rokov
Hľadám kamoša, niekoho na pokec, príp. na potulky mestom, neskôr možno viac...
Sympaťáka, milého a slušného muža so zmyslom pre humor, rozumného, trochu športovo založeného napr: bike, turistika, príroda a prechádzky v nej.
Vo voľnom čase si rada pozriem dobrý film, dobré kino, relaxujem, stretnem sa s priateľmi, mám rada spoločné rozhovory, prechádzky, mám rada zvieratá, rada cestujem a spoznávam nové miesta...ak aj ty, napíš...
Illuminati36 M 36 rokov
Muž 36 rokov Bratislava
Hládam priatelku zameranim zachránarstvo, zdrávotnictvo tej čo je bible lekárska prísaha, som členom vodní zachránaru brno zasvetil sem život zachránarstvu je to ma podstata mám 36 rokou ne som dvôchodca ted se pracovat ani neda volny čas je složita otázka a ano mám psíka ma minulosti zasvetení som členom Illuminatu
Jutka77 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Bratislava
Ahoj, hľadám normálneho muža na výlety, miernu turistiku, dovolenku k moru, kino, divadlo - proste pohoďáka...
Pracujem v Bratislave.
Mám rada psíkov.
aseand2 M 40 rokov
Čokolvek čo Ťa obohatí, Ťa aj posilní a posunie o ďalší krok ďalej. Nehladám žiadnu minulosť, tá zostane vždy len spomienkou.. či už zlou, alebo dobrou....
rusko2020 M 43 rokov
Hladam si normanu zenu, taku ktora vie co chce, ma vysporiadanu minulost a neriesi svojich ex- buducich ex... proste, uz uvolnenu z minulosti.
Neriesi ci je uz zvednuta, unavena... kazdy sme presli niecim a nieco nam to dalo....
Robau M 48 rokov
Veľmi rád chodím do prírody, na splavy riek, jazerá, jazdím na bike apod. ) Majstrujem, kutil. Rád by som našiel druhú polovičku. Tej samoty je trošku.priveľa, nájdem ťa?
Jurko631 M 64 rokov
Pochádzam z Ukrajiny, Kyjeva. Žijem 25 rokov v Bratislave. Bol som ženatý a mám 17 ročnu dcéru. Po rozvode dočasne bývam v ubytovni . Miesto výkonu práce je v okruhu 150 km a tiež Nemecko a Rakúsko. Profesii, ktorej som sa pri práci naučil (kladenie parkiet)
Avokado333 Ž 61 rokov
Ahoj, rada by som stretla čestného a spoľahlivého priateľa približne v mojom veku, ktorý má záujem o vážny vzťah.a podobne ako ja už nechce byť sám. Som komunikatívna , obľubujem cestovanie, som otvorená takmer všetkému, zvieratá nemám, ale ich mám rada a to takmer každý druh.
Risog M 34 rokov
Muž 34 rokov Bratislava
Mam 2 deti ktore su pre mna vsetko.
Hladam si partnerku na vazny vztah. Som s Bratislavy.
Som dobrovolny hasic.
Rad sa zoznamim so zenou co vie co chce v zivote.
ferdinand23 M 49 rokov
Hľadám niekoho, kto má rád život a vie sa deliť o svoje pocity s partnerom. Rád športuje , je pozitívne naladený , má rád humor, pokoj v duši bez zbytočných materiálnych zameraní.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 140 157 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania