amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bratislava BA

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

jarun Ž 28 rokov
Ahojte, hľadám muža na normálny vzťah, ktorý sa nebojí bicykla, turistiky, behu ani iného športu, ale ani pivka či pohára vína :) som pracujúca, slobodná, momentálne prebývajúca v Bratislave, čo však nie je trvalé.
Dostic M 41 rokov
Muž 41 rokov Bratislava
Jsem cestovatelsky maniak, moře, hory anebo aspoň něco městské turistiky, i když na tu mám ještě spoustu času 😎
Do důchodu daleko, takže stále zaměstnán. Momentálně jako diplomat v zahraničí.
Hope2011 Ž 53 rokov
Ahoj, som žena, ktorá vie dávať aj prijímať, starať sa, zaujímať sa, byť oporou. Som veľmi priama, ale nechcem ubližovať. V partnerskom vzťahu je okrem lásky pre mňa najdôžetejšie zdieľanie -nežnosti, radosti, zážitkov, alebo aj len tak, obyčajných dní. A ak sa aj vyskytne nejaký problém, riešiť ho korektne, s nadhľadom a s ohľadom na city druhého. Neznášam klamstvo a neúprimnosť, som verná a oddaná.
To, čo od vzťahu očakávam, to aj prinášam. Takže hľadám priateľstvo, z ktorého by mohla vzniknúť láska, prípadne spoločný život. Potrebujem však nejaký čas na to, niekoho spoznať.
Milujem more, more a more! Som fanatická plavkyňa. No nepohrdnem ani turistikou v lesoch /bývam priamo pod Karpatami/, budem rada, ak mi pomôžeš zlepšiť kondičku, ktorá je momentálne úbohá.
Tiež mám rada trošku kultúry - kino, divadlo. Rada sa rozprávam o filmoch, rada si zájdem na koncert.
Milujem si tiež užívať dobré jedlo a gastronomické zaujímavosti, ktoré aj rada vytváram a teším nimi ostatných.
Čo sa týka minulosti, som 6 rokov rozvedená. Syn je dospelý a už so mnou nežije, dcérka má 10 a žije v striedavke, takže dva týždne v mesiaci som úplne sama. A nepáči sa mi to (
Ak by si chcel so mnou zdieľať, napíš mi, poteším sa.
Fuxo1975 M 45 rokov
Som sam sebou aky som taky som nieco sa da zmenit no som to jednoducho ja nic viac nic menej neznasam falos, klamstva. Milujem varenie kedze som kuchar.
Majamaja123 Ž 60 rokov
Hľadám milého a charakterného muža na vážny vzťah. Som pohodová, sebestačná, empatická, veselá, spoločenská, rada čítam, varím. Mám rada optimistických ľudí. Chcem aby sme sa obaja vo vzťahu cítili šťastní a milovaní.
momke91 M 30 rokov
Hladam nezavislu znamost, robim v rakusku a hladam niekoho na uplynutie peknych chvil, dufam ze tu najdem niekoho mozno niekoho kto je tak isto ako ja v rakusku
Rum M 38 rokov
Hľadám ženu do voza i do koca. Volny čas trávim športom či prechádzkou v prírode zájdem si do kina či na kavu. Hľadám partnerku na dlhodoby vztach. Hľadám príjemnú ženu na spoločné prežitie spoločných chvil
Hartmann M 19 rokov
Som Róbert a hľadám vážnu známosť, viem sa o ženu postarať, študujem na vysokej škole, veľa športujem ale niekedy som radšej sám, minulosť mám vysporiadanú veľmi dobre
mirsada Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Bratislava
Debaty o politike nemusím, správy nepozerám. Svoj čas radšej venujem sebe, športovaniu, záhradke, wellness a iným činnostiam. Zvieratko teraz nemám, zvažujem psíka. Deti už mám samostatné. Milujem vodu, more, veselú, nekonfliktnú spoločnosť. Život si vychutnávam a hľadám pohodového partnera, s ktorým by sme našli spoločnú reč a užívali krásy života vo dvojici. Stále platí, že "ve dvou se to lépe táhne"
Lott Ž 51 rokov
Hľadám sympatického rozhľadeného inteligentného muža so záujmom o kultúru, umenie a svet okolo.
Pracujem v slobodnom povolaní.
Som rodená Bratislavčanka, slobodná, bezdetná.
Rosemary9 Ž 61 rokov
Hľadám priateľa pre dni všedné aj sviatočné. Ak si charizmatický, šarmantný s mladíckym espritom, tak moźno hľadám práve teba. Som temperamentná, optimistická so záujmom o šport, kultúru, hudbu, kvety.
DiegoDi M 35 rokov
Muž 35 rokov Bratislava
Hladam partnerku na spolocmy zivot.
Do vztahu mozem priniest lasku, stabilitu, vernost, oporu, doveru, zazemie, humor a mnoho inych hodnot.
Zvieracieho milacika nemam.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 140 160 180 193 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania