amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bratislava BA

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

jaja44 Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Bratislava
mam vysporiadanú minulosť, veseleho, uprimného muža, som na dôchodku, ešte pracujem, vo volnom čase hačkujem, mam psika, bicyklujem sa, som žena do koča aj do voza, dobré varím.
Siedmakraska Ž 36 rokov
Veselý chameleon, so zmyslom pre humor, iskrou v oku a celkom k svetu... Hlada druheho podobne nekonvenceho exota na pekne chvíľky:)
Laska je veľmi vysoká méta, ak tu najdem pekne priateľstvo budem happy…
PitiPitiPaa M 40 rokov
Muž 40 rokov Bratislava
Bláznivý romantik, s vášňou v srdci ako v jadre hviezdy. Nudu nepoznám a humor a zábavu mám v sebe. Športovec zo štipkou adrenalínu v krvi, s láskou k prírode a zvieratám, hľadá svoju spriaznenú dušu. :-)
Dana333 Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Bratislava
Hľadám partnera na trvalý vzťah. Hľadám muža, ktorého budem milovať a on bude milovať mňa. Rada chodím do prírody, spolu s mojím psíkom. Mám rada divadlo, predovšetkým muzikál.
Szabby2323 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Bratislava
Som rozvedená. Starám sa o rodičov, takže musím sa zdržiavať hlavne v Bratislave. Keď už, tak len krátke výlety na 1-2 dni a domov. I keď mám veľa záľub: krížovky, ručné práce, čítanie, cudzie jazyky, spoznávanie kultúry, prírody a podobne, samota ma vôbec nebaví. Hľadám príjemného človeka, s ktorým by som sa necítila sama.
DenisDenisko M 32 rokov
Ahoj hladam normlanu ženu na spoločne chvile spoznať sa zabaviť vytvoriť si kamaratstvo ktore by mohlo ak by sme si rozumeli vytvoriť vzťah. Som stale dobre naladeny mam ambicie a ciel v živote. Hladam ženu ktora vie čo chce.
EricL M 50 rokov
Zivot mi doprial neskutocne mnozstvo radosti i starosti, viem co chcem, ale aj to co nechcem. Dosiahol som to, po com som tuzil v ramci karieri i zaistenia... ale chyba mi blizka bytost, s ktorou to budem zdielat.
Rad cestujem a travim cas pri mori, hlavne na juhu spanielska, kde mam zazemie.
Nemam problem podporit a pomoct s cimkolvek a dieta nie je urcite na prekazku.
ScotyBa M 45 rokov
Muž 45 rokov Bratislava
Hľadám slobodnú dámu s ktorou by som rád strávil príjemné chvíle. Rád trávim čas v prírode na rybách. Mám psa. Hľadám trvalý vzťah a polovičku ktorá mi vie ponúknuť vzájomnú dôveru. Som abstinent.

Odpovedám iba na správy s fotkou!
Thorsteinar M 48 rokov
Muž 48 rokov Bratislava
Hľadám priateľku, kamošku, časom možno viac, do budúcnosti nevidím... no rád by som 😇😇😇.
Som zamestnaný, pravidelný príjem (aj výdaje😉), s minulosťou vysporiadaný, čistotný chlap...
V zime lyže, v lete plávanie (hlavne v mori), príroda, kino, dobré jedlo... a milujem humor a psov... no sám už nemám 😕.
A... áno, mám kde bývať...
rado7070 M 45 rokov
Muž 45 rokov Bratislava
Pracujem a som s prácou spokojný. Mám psíka vlčiaka. Chodim rád na prechádzky a rád aj cestujem Hľadám si kamarátku do koča aj voza primeranú ku mne vekovo
Kapucka007 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Bratislava
Flirt kamarastvo uvidime casom viac rada spim papam milujem sladke rada plavam pozriem dobry film obcas zajdem na prechadzky obcas bike najradsej sa venujem svojim dvom krsnatam 😂😂😂
riso1976 M 46 rokov
Muž 46 rokov Bratislava
Hľadám priateľku na sprijemnenie voľných chvíl. Som slobodný, veselý, spolocenský, pracovitý. Viac o sebe po naviazaní kontaktu. Mam rad prechadzky v prírode a nenaročnú turistiku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 140 160 180 200 220 240 248 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania