amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bratislava BA

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Matko76 M 44 rokov
Muž 44 rokov Bratislava
Volam sa Maťko a aj takouto formou skúšam nájst známost, ženu milú, úprimnu,zábavnú, sympatickú, s velkým srdiečkom na trávenie volného času aj v prírode, pri vode, na biku. Ešte stále verím,že také ženy existujú.
mermaida Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Bratislava
Hladam partaka na aktivity vo volnom case a dalsie prijemne stranky zivota.
Pracujem v stabilnom zamestnani.
Vo volnom case rada citam, plavam, rada chodim do kina, na turistiku, wellness, mam rada umenie, hudbu, prirodu, historiu a mnoho dalsich veci.
Vysporiadanie minulosti je vo finalnej faze.
Mima555 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Bratislava
Mam zaujem len o serioznu znamost. Rada citam, cestujem, relaxujem pri dobrej hudbe, bike, rada chodim do prirody. Pracujem. Zvieracieho milacika nemam.
denny666 M 53 rokov
hľadám vážnu známosť, som človek otvorený všetkému novému, rád si pozriem dobré filmy a rad sa "túlam" na motorke a preto si hľadám aj niekoho kto nemá problém s motorkou
Lienkalenka556 Ž 64 rokov
Nech je každý z nás akokoľvek iný, chceme a potrebujeme to isté - byť milovaný. Preto by som rada spoznala slušného a úprimného muža s ktorým si prinesieme do vzťahu lásku a šťastie. Som empatická, duchom mladá, veselá, aj pracovitá, rada varim, pečiem, čítam, bicyklujem, chodím na prechádzky, pešiu turistiku. Mám rada spoločnosť optimistických ľudí.
Ivanuska7 M 39 rokov
Chcem si užívať život s niekym príjemným rozumným a dokonalým. Chcem niekoho rozumného spoznať s kým si užijem to co s nikým na koho sa budem môcť aj spoľahnúť…
25081971 M 49 rokov
Muž 49 rokov Bratislava
Milou, něžnou, chápavou holku
To samé a ještě víc
Pracuji sám na sebe :)
Pohoda, vínečko, výlety.. zvíře nemám, ale mám je rád :)
Ano aj ne.. ale je to v řešení ;)
Neplatic001 M 43 rokov
Muž 43 rokov Bratislava
Hľadám si priateľku ktorá má rada deti. Som slobodný a starám sa o dve maloleté dievčatá. Rád trávim voľný čas v prírode. Rád varím pozriem si dobrý film.Slova a pohľady povedia viac😉
adaaaa66 Ž 65 rokov
Źivot na druhý pokus.
Hladom muža s vysporiadanou minulosťou do dažda a do slnečných dní, čo hľadám to ponukam.
Neverím v zázraky, ale tie sa občas dejú.
Lambada43 Ž 43 rokov
Dobrý deň, mám 43 rokov, dve deti, jedno už dospelé, druhé ešte skolopovinne. Som rozvedená už 3 roky a stále sama. Hľadám len serióznu známosť, o úlety nemám záujem.
Zuzka1234 Ž 61 rokov
Dobrosrdečná žena so zmyslom pre humor, minulosť vysporiadaná. Energiu si dobýja v prírode, rekreačným športom, hudbou. Hľadá seriózneho inteligentného muža pre trvalý partnerský vzťah. Nemá záujem o flirtovanie a dobrodružstvo.
SEBY33 M 38 rokov
Muž 38 rokov Bratislava
Hľadám vážnu známosť. Na trvalý vzťah.
Žijem sám s dcérkou. Rád chodím do prírody. Na bicykel. Veľmi rád pokecam večer pri pohári vína. Večer pri dobrom filme.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 140 160 180 193 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania