amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bratislava BA

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Calatura Ž 52 rokov
Hladam seriozneho cloveka najprv na priatelsto, neskor sa uvidi.
Pracujem a zijem mimo SK
Venujem sa turistike, cestovaniu.
Domaceho milacika nemam.
Minulost je vysporiadana
Avvva Ž 44 rokov
Hľadám muža, ktorý čo hovorí aj činí, vie čo chce, voľný čas trávi v prírode, nemá obe ruky ľavé, občas prečíta nejakú tú knihu, kuchyňa je mu blízka a komunikácia nie je žiadny problém. Ak si čítal až sem, tak sa ozvi 😉
Rosseanka Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Bratislava
Nikdy nie je neskoro na lásku ❤. Hladám patrnera do pohody aj nepohody. Som zamestnaná, milujem prírodu a záhradu. Ked si úprimný a sympatický, ozvi sa 🙂🙂
gull Ž 48 rokov
Hľadám vážny vzťah, nielen flirt a krátke známosti bez lásky. Pracujem, rada chodím do welness, som rozvedená, v oblasti lásky som zraniteľná a bezradná.
Markus1229 M 26 rokov
Áno, samozrejme ze mam, inak by som tu nesedel, rad tu stretnem peknú ženu, príjemnú, ktorá vie co chce. Nebránim sa ničomu, som komunikatívny, úprimný a mam rad srandu.
akdA1 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Bratislava
Hľadám muža, pri ktorom sa budem môcť zasmiať. Mám dvoch psikov, ktorým sa rada venujem. Mám rada prechádzky, rada vo voľnom čase kutilujem a som schopná postaviť si skrinku z IKEI aj sama, čiže nejaká zručnosť mi ešte zostala. Viacmenej som introvertka, no aj tak si viem pokecať takmer s každým.
Vasia M 24 rokov
Muž 24 rokov Bratislava
Chcem zoznamit sa so zenou na vztah. Miluem zeny, ktore su otvorene, ktore neboja sa ist na rande. Mam rad aj dobrodruzstvo. Som slobodny a otvoreny. Ked mas zaujem, mozme.
Mjkl M 24 rokov
Muž 24 rokov Bratislava
Hladám tu hlavne niečo nové a seriózne.
Jednoducho lásku života. Absolutne som nikdy nepochopil, čo vidia iní na tom, striedat dievča jedno za druhým. Vo volnom čase hladám tu pravú.
Hedvi77 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Bratislava
Hľadám si vážny vzťah. Ako sa hovorí v dobrom aj v zlom. Bývam v Bratislave. Mám 2 veľké deti 25, 22 rokov žijúce samostatne.
Mám rada prechádzky v prírode, kino, divadlo, všade, kde sa cítim dobre.❤️
Paladin81 M 42 rokov
Rád spoznám ženu, ktorá má podobné povahové vlastnosti a osobnostné črty ako ja a túži s niekým kráčať životom. Možné pokračovanie vzťahu ponechávam v rukách osudu. Vzťah je potrebné začať budovať na pevných základoch. Mojimi materiálmi na "budovanie základov" vzťahu sú: úcta, láska, pochopenie a odpustenie.
Klopat M 37 rokov
Hladam vazny vztah, aj kamaratsky, pracujem a mam svoje konicky napr. sport, vychadzka do prirody, kino. Hladam milu osobu, priatelsku a rodinne zalozenu. Mam rad zvierata.
Sefko123 M 51 rokov
Hľadá sa partnerka na každodenný rodinný život, výlety, dovolenky, šport,kultúra, grilovacky, tanec, vychádzky do prírody, turistika. Vo dvojici je krajšie, veselšie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 274 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania