amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bratislava BA

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Catmerc M 55 rokov
Hladam sympaticku priatelku na volny čas
Som vraj sympaticky, mam rad prirodu, hodbu a sport.
Minulost mam vysporiadanu, žijem sam a vo volnom časa rad chodim aj na sport.. beh, fitnes.. rad chodim do prirody, rybolov..
777gabriela777 Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Bratislava
Hľadám úprimného človeka so srdcom, spriaznenú dušu, priateľa, jedinú lásku. Som obyčajná jednoduchá skromná, citlivá žena, mám rada hudbu, prírodu, pokoj, zvieratá, bývam s 25 ročnou dcérou.
polom M 32 rokov
mam vyspoeiadanu minulost. pracujem a nemam domaceho milacika.
Hladam kamaratku, priatelku aj na vaznu znamost.
volny cas travim doma aj v prirode a pri konickoch.
emik Ž 28 rokov
Mám psíka. Hľadám niekoho kdo ma bude mať rád. Mal by si byť milý a pekný. Mám za sebou 2 vážne vzťahy. Práve študujem na súkromnej strednej odbornej škole veteriny.
Spriaznenalaska Ž 42 rokov
Hľadám ak sa to dá ešte nájsť, Vyzretost a serioznost, dôveru si treba zasluzit. ludia sa naučili ukrývať za klamstvá a prestali si vážiť úprimnú lásku.
Ludovi M 26 rokov
zoznamenie, pripadne vztah v okoli Nitry. Mam rad cestovanie a spoznavanie novych ludi a kultur. Momentalne koncim vysokoskolske studium a chcem si viac usporiadat zivot
Rafael333 M 51 rokov
Hľadám niekoho na trávenie spoločného času. Rád športujem, chodím do kina, prírody a pod. Rád cestujem a spoznávam nové miesta. Občas si čítam a občas nerobím nič 😂
Andusik Ž 50 rokov
Hľadám muža ktorý je do života v plnom zmysle slova. Ako sa povie ze do voza i do koča 🤪. Je nie len milý a príjemný ale aj zábavný, zároveň vie byť pri žene aj keby sa objavili ťažšie chvíle. Mam rada všetko čo je dobré, zábavné a užitočné. Vlastné deti nemám, ale napriek tomu deti mám veľmi rada.
Adriano1 M 55 rokov
Hľadám skôr platonický vzťah, príjemné priateľstvo. Bežné záujmy, zdravý životný štýl, cestovanie, turistika, kopce, hrady, zámky, mestá. Záujem v spiritualite, výtvarnom umení, trochu aktívne a trochu pasívne. Spoločná návšteva divadla? Aj klasická hudba, jazz, kávička? Teším sa na odpoveď. 😁
marta251 Ž 68 rokov
Známosť pre spoločné chvíle. Som pracujúca dôchodkyňa. Deti zaopatrené. Zvieratko už nemám. Som spoločenský typ. Mam rada pohodu, cestovanie. Mam rada more i hory.
Terka144 Ž 59 rokov
Hľadám priateľa na spoločné trávenie voľného času, šport, kultúru.
Nezvyknem sa nudiť, mám všestranné záujmy, ale dokážem sa prispôsobiť.
Preferujem mužov s intelektom, humorom a nadhľadom.
Rudolf17 M 66 rokov
Myslím, že som normálny muž s vysokoškolským vzdelaním. Primerane veku zdravý, vitálny a s funkčnými všetkými orgánmi. Chvalabohu stále môžem aktívne športovať. Napísať sa môže čokoľvek. Všetko je otázkou osobného rozhovoru.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 140 160 180 185 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania