amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre seniorov Bratislava BA

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Bratislave? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Majo357 M 46 rokov
Hľadám ženu, ktorá vie čo chce, skrátka ženu do voza, i do koča, milujúca prírodu, šport, cestovanie, tanec... Mala by mať zmysel pre humor, romantiku. Ja som športovo založený, bicykel, plávanie, motošport.
005Jana Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Bratislava
Ahojte som slobodna matka 4 ročneho syna ... žijem a pracujem v Bratislave a na zoznamke to nejako nesilim a necham sa prekvapiť čo pride :) Ak máš nejake otazky kludne sa pytaj :)
JanPreTeba M 45 rokov
Kto som? No predsa ten najlepší muž. 😊
Prečo som tu? Niekedy je lepšie vybrať si partnera mimo kolektívu, v ktorom sa človek pohybuje. Stáva sa, že z tohto dôvodu sa rozpadne aj super kolektív. Samozrejme, že túžim tiež po tom, aby ma žena mala rada hlavne kvôli mojím vlastnostiam a nie kvôli iným dôvodom.
V podstatných veciach som zodpovedný, v bežnom živote uprednostňujem racionálne riešenia, ale niekedy mám rád aj nejaké neškodné blázonstvá. Hlavne ak som vo vzťahu. Mám rád humor a v súkromí viem byť veľmi spontánny.
Od partnerky očakávam, aby sa dokázala tešiť zo života, mala zmysel pre humor, dokázala byť spontánna, prejaviť emócie, samozrejme aj plač ak to potrebuje. Tej pravej rameno rád poskytnem.
Ak som vo vzťahu, partnerka je pre mňa najdôležitejší človek na svete. V podstate som šťastný, ale je jasné čo mi chýba. Myslím si, že vo vzťahu môže byť človek naozaj úplne šťastný, spokojný iba vtedy, ak sa mu podarí urobiť štastného toho druhého.

Ak máš seriózny úmysel, neváhaj a napíš kľudne aj ako prvá, možno si tá pravá.
Ženy to tu majú zdarma. Po istých návrhoch som foto radšej zmazal, ukážem ho po dohode.😊
Limonadova Ž 49 rokov
Hľadám porozumenie so sympatickým, zrelým mužom... niekoho na príjemne trávenie voľných chvíľ. Páčia sa mi dlhé spoločné debaty a nie len to... Minulosť už je za nami, treba žit v pritomnosti a tešiť sa na každý deň. Oceňujem nekonfliktnosť, zábavnost a pohodu.
Michael84 M 39 rokov
Muž 39 rokov Bratislava
Som športovný, mám dobrú prácu a teším sa zo života. Rád chodím bicyklovať, plávať a hrať squash, chcem sa zlepšiť v tenise. Hľadám sympatickú, vzdelanú ženu na seriózny vzťah. Minulosť mám vysporiadanú.
felixfelixfelix M 66 rokov
Hladam si zenu, ktora je sama ako ja, na vazne zoznamenie, partnerku.
Do vztahu viem prinies pokoj, harmoniu, porozumenie, toleranciu a lasku.
Som dochodca. Volny cas travim pobytom v prirode, prechazky, bicyklovanie, kupanie a slnenie sa na jazere, jednodnove vylety, lahka turistika, prechadzka mestom, posedenie na kavicke a pod. Zvieracieho milacika nemam, ale mam rad psikov. Som rozvedeny, minulost mam vysporiadanu.
tominko54 M 35 rokov
Muž 35 rokov Bratislava
Hľadám niečo nezáväzné
Pohodu
Pracujem
Oddychujem
Mam psa
Áno mam vysporiadanú minulosť
Hľadám babu na stretko som mladý chalan z Pezinka, slobodný, ak máš záujem, ozvi sa mi, budem čakať pa
Petulo1234 M 43 rokov
Muž 43 rokov Bratislava
Ahojte, som cely zivot sam, nemal som este znamost, ponukam hodnoty, ako su laska a vernost, myslim, ze velke hodnoty v dnesnej dobe, budem rad, ked sa niekto ozve, dakujeem, napiste mi.
Michal122333 M 43 rokov
Hľadám tú, o ktorej sa mi sníva... tú, ktorú rozpoznám so zavretými očami púhym cítením duše... tú, s ktorou každá činnosť inkl. mlčania je príjemná
Salthill2023 M 45 rokov
Ahoj, hľadám parťáčku na cesty aj necesty, správnu a rozhľadenú babu. Moje motto je : Život je krásny. Rád by som ho zdieľal s niekým, kto si to myslí tiež.
ElMichaello M 24 rokov
Hladam dlhodobu/kratkodobu známosť :D
Možem do vztahu priniesť finančné zabezpečenie
podnikám
volný čas - posilka, drinky, atď..
som dosť úprimný :D
áno, mám vysporiadanú minulosť :)
Nanmadol078 M 45 rokov
Hľadám ženu, mám 2 izbový byt . Som v ňom sám, rád by som nebol. Deti nemám. Mám dobrú prácu. Volný čas by som trávil rád s priateľkou. Nemám žiadne dlhy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 20 40 60 80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 297 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania