amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 130 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

renka11 Ž 77 rokov
Som aktívna dôchodkyňa.Ešte pracujem,rada chodím na dlhé prechádzky do prírody, do divadla,čítam a cestujem.Aj ked už mám svoj vek,čo ja považujem iba za číslo aj si zašportujem,ale stále mi chýba niekto s kým by sme mohli mať spoločné záujmy. Som tolerantná,prispôsobivá a nekonfliktná.
valve M 62 rokov
..Kto nič nechce, nič nedostane...
mám rád spoločnosť veselých ľudí, nenávidím faloš a pretvárku,"človek časom ľutuje slová, ktoré povedal...ale omnoho viac ľutuje tie, ktoré sa nikdy neodvážil povedať."
Rudi67 M 56 rokov
Muž 56 rokov Bratislava
Pohodak, čo sa rad porozprava aj zoznami so sympatickou ženou, ktora nesedi len doma. Tak sa neboj a napis mi.;) Mam rad zvierata aj prirodu a poharik dobreho vinka. Na zene mam rád uprimnost a veselu naladu, ktoru ti chcem len zlepsovat.
Messy Ž 55 rokov
Som spolocenska a empaticka, mam rada ludi, prirodu, zvierata. Rada cestujem, rada sa stretavam s ludmi .... Pracujem v administrative. Hladam sympatickeho, uprimneho a inteligentneho cloveka s dobrym srdcom a charakterom, o ktoreho by som sa mohla opriet, hladam trvaly vztah na dni pekne, aj vsedne, do pohody aj nepohody ... zivot je stale vyzva a zalezi na nas, aky si ho vytvorime!
bublinka3 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Bratislava
Hľadám a nechám sa prekavapiť. Ale ak náhodou určite by to mal byť muž veselej povahy so záujmom o vážny vzťah a hlavne s vyrovnanou minulosťou.
Rada lyžujem.
Komunikujem len s pánmi s foto.
blavacik M 59 rokov
Hľadám človeka na spoločný život, záľuby - život sám o sebe, dobré jedlo. Mám dvoch psíkov, ktorým sa pravidelne venujem a trávim s nimi čas. Bližšie sa zoznámime, keď sa mi ozveš.
kajoslav M 62 rokov
Muž 62 rokov Bratislava
Mám rád prírodu, mám slobodné povolanie a hľadám takú, ktorá preferuje duchovnejšie hodnoty. Nehľadá tzv."inteligentného" a nehodnotí sama seba ako "sympatickú a inteligentnú":–). Mala by si priať mať deti, takže aj jej vek by mal tomu zodpovedať, od 35 do 48 rokov.
alfonz3 M 64 rokov
Nezaopatrené deti nemám. Mám rád prírodu a zvieratká. Mimochodom som aj poľovník. Chovám psíkov. Rád s nimi poľujem, alebo väčšinou len tak prechádzam. Dosť cestujem, aj služobne v podnikaní. Som zamestnaný a sebestačný /na seba si zarobím. Nie som alkoholik ani fajčiar. Ale alkoholu sa nevyhýbam. pozitívne vnímam svet a verím, že Ťa nájdem. Hladám si prietelku na všetko. Budem Ťa mať veľmi rád.
marcinko23 M 43 rokov
Muž 43 rokov Bratislava
osamelý bojovník hladá slusnú, úprimnu, milú, sympatickú osobku na trávenie spolocných chvíl ? Som kuchár nezadaný bezdetný s velkým srdcom a sarmantným humorom sportovo zalozený krestan katolík a touto cestou by som sa rád zoznámil bývam v podnájme zazial moje zaluby sú posilovanie divadlo maserstvo a varenie a rád by som spoznal nejakú zenu s dobrým srdieckom
zuzanka73 Ž 61 rokov
mam vysporiadanu minulost... rada bicyklujem , zahradkarcim, cestujem... som bez zvieracieho milacika.... . do vztahu by som rada priniesla optimizmus
swarah Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Bratislava
moje záľuby su bicyklovanie plavanie turistika,kedysi som tancovala sceniku, mam vystudovanu vs socialnu pracu, zvieratko nemam, rada by som spoznala mileho,veselého veriaceho cloveka . ..
Rastho M 47 rokov
Muž 47 rokov Bratislava
Volny cas najradsej travim vonku, sportom, posedenim s priatelmi, cimkolvek zabavnym a hladam podobny protajsok, s ktorou by som mohol travit volny cas, a spolocne vymyslat co vyvedieme:-) V lete letne sporty, v zime zimne sporty, celorocne futbal. Rad spoznavam nove miesta a zaujimavosti, tykajuceho sa ho.
Prajem pekný deň 😉

1 20 40 60 80 100 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania