amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 15 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

FIuk M 59 rokov
Mam vysporiadanu minulost a hladam obycajnu zenu, cize normalnu, nehladam krasu, ale porozumenie to je vsetko. Som obycajny chlap do voza, aj do koca, mozno, ze ta najdem.
Miky450 M 42 rokov
Muž 42 rokov Bratislava
Hľadám vážny vzťah. Mám 42 rokov. Hľadám ženu pre mňa a deti mi vôbec nevedia. Ja vlastné nemám. Rád vybehnem so psom do lesa. To bude asi zatiaľ o mne všetko, viac sa dozviete, ak sa vám budem páčiť a budeme spolu komunikovať
Ropak M 51 rokov
Hľadám lásku, na výzore nezáleží, sú dôležitejšie veci ako krása, najviac sa mi páčia moletky. pracujem, relaxujem, mám rád hrady, zámky a naše Slovensko. Minulosť mám vysporiadanú.
ouyeee M 45 rokov
Muž 45 rokov Bratislava
Čo má prísť tak príde! (len tomu treba pomôcť :) Do vzťahu prinesiem pohodu, istotu a každý deň niečo iné tak ako si asi doteraz ani netušila, že to také dobré môže byť. Pracujem + mám koníčka, ktorý mi aj zarába. Pohyb a príroda sú mojou neoddeliteľnou súčasťou (ale aj občasná gaučovica má svoje čaro). Zvieratá môžem, deťúrence tiež. Minulosť vysporiadaná v tom najlepšom. OUYEEE :-p
Jozi80 M 48 rokov
Muž 48 rokov Bratislava
Hľadám veselu žienku, na voľné chvíle, turistiku, plávanie, bicykel, divadlo, kino, tanec.
Dúfam, že si inteligentná. :). Môžeš byť aj štíhla, trochu športovo založená... Ahoj.. Pekný deň.
Detektivka Ž 50 rokov
Vzťah akceptovať jeden druhého vernosť súcit tráviť spolu čas prechádzky divadlo pomôcť jeden druhemu. chodiť do prírody ist spolu zabaviť dôvera vo vzťahu. Porozumenie riešiť problémy s chladnou hlavou
IDunaj M 59 rokov
Muž 59 rokov Bratislava
Hladam ženu na trvaly vztah. Do vztahu možem priniest vsetlo, čo žena potrebuje hlavne čistu a uprimnu lásku. Pracujem. Vo volnom čase chodim na prechádzky k Dunaju, do lesa, na vodu splavovať rieky na vlastnom člne, bicykel. Minulosť mám vysporiadanú.
Brano67 M 56 rokov
Hľadám partnerku, spriaznenú dušu do pohody aj nepohody, ktorá zruší vo mne ten pocit samoty v živote a prazdnoty v srdci. Vo voľnom čase rád chodím do prírody, ale aj poznávanie nových turistických miest. Svoju minulosť mám už dávno vysporiadanú. Som rozhľadený, mierne aktívny, bicykel, turistika, poznávacie výlety, hudba, divadlo.Pracujem ako mechanik AZ v Slovnafte.
Petku28 M 28 rokov
Muž 28 rokov Bratislava
Hľadám priateľku, som dobrodruh, mam zvieratá rád, turistiku filmy, kino tiež rád pozerám, som empatický slušne vychovaný, a rád mam aj umenie
GIO77 M 51 rokov
Hledám přítelkyni. Jsem z České Republiky z Prahy. Mám vypořádanou minulost. Jsem podnikatel. Mám rád moře i hory. Chtěl bych poznat psychicky vyrovnanou, pohodovou free ženu, která si nedělá starosti z každého problému.
Koliba1 M 63 rokov
Hladam kamaratku na spolocne travenie volneho casu. Som dochodca, ale este pracujem. Mam rad sport, hudbu, citanie, filmy a zvierata. Mam psa, aj macku.
Milo2121 M 47 rokov
Hľadám kamarátku na trávenie spoločných chvíľ. . Mám rád turistiku a hory. Bývam sám. Mám rád svoju prácu.Som tolerantny, slušný muž. Nuž a to je všetko zatiaľ.

1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 40 60 80 100 120 140 143 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania