amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Malacky MA

Ste v Malackach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMalacky

Atramenta Ž 42 rokov
Hladám muža čo vie že na vzťahu treba pracovať. Netreba ku šťastiu velké veci ale dokázať sa tešiť z maličkostí. Komunikácia, dôvera, podpora v dobrom aj zlom. Som sama sebou, viem čo chcem a to aj ponúkam.
Jaro808 M 44 rokov
Hľadám svoje druhé ja som desať rokov vdovec a chcel by som konečne byť už s niekým šťastný žijem spolu s 15r.synom takže viem čo sú to starosti ale aj radosti
Irenairena Ž 66 rokov
Hľadám človeka úprimného, vdovca alebo človeka ktorý pociťuje samotu ako ja. Samota nie je dobrá pre nikoho. Volne chvíle sa lepšie prekonávajú vo dvojici. Ide o úprimnú komunikáciu a pochopenie sa navzájom. Teraz v tento dobe máme to všetci omnoho ťažšie.
Mirka1977 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Malacky
Rada by som sa zoznámila z mužom,možno tiež sklamaným zo života čo verí ešte na vernú lásku.Medzi moje záľuby patrí relax v záhradke,čítanie kníh a moja malá yorkšírka.
Neapol M 49 rokov
Muž 49 rokov Malacky
Priateľku na všetko do prírody spoločnosť na voľné chvíle mám rád šport dobrú náladu skromný život pracujem ako rozvozca pizza akurát že nebývam samostatne
Sima02 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Malacky
Hľadám nezadaného nefajčiara na priateľstvo a možno aj viac. Niekoho s kým mi bude príjemne. Svoju minulosť mám vysporiadanú. Ak hľadáš nekonfliktnú osobu, si na správnej adrese.
Sovicka92 Ž 46 rokov
Hladam chlapa uprimneho verneho pracoviteho ktory ma bude brat taku aka som mam rada tanec prirodu plavanie baik a este vela ineho ale to si povieme osobne ak chces napis
1mimoza1 M 68 rokov
Muž 68 rokov Malacky
Som dochodca, bývam sám a samému v byte a všeobecne je smutno. Venujem sa záhrade, kde si pestujem rôznu zeleninku a ovocie. Choval som dvoch psov amerických kokrspanielov. V minulom roku som prestal pracovať, pracoval som fyzicky v sklade kávy, preto mam kávu rád, jej vôňu.
Hľadám ženu ako spoločníčku, priateľku, aby sme mali rovnaké záujmy.
Minulosť mám dávno vysporiadanú.
murano55 M 55 rokov
Hľadám ženu do voza i do koča s vysporiadanou minulosťou,samostatne fungujúcu s dávkou invencie, intuície, inteligencie schopnú vytvoriť plnohodnotný vzťah.
Hriesnik64 M 35 rokov
Muž 35 rokov Malacky
Chcem sa zoznámiť zo ženou do 35 rokov, štíhlej postavy, slobodnú, rozvedený z vysporidanou minulosťou. Som zamestnaný, Rád chodím do prírody. Bývam sám. Pijem príležitostne.
Alex6543 M 50 rokov
Som samostatný pracujúci muž bez záväzkov hľadajúci trvavalý hodnotný vzťah založený na vzájomnej úcte a porozumení. Rád chodievam na turistiku, fotografujem, občas bicykel.
Z domácich zvierat mám psíka.

Ak Ťa môj profil zaujal,budem sa tešiť na odpoveď.
REBEL70 M 50 rokov
Muž 50 rokov Malacky
Musí byť vyrovnaná, aby sme si rozumeli. Mala by byť rodine založená. Zmenu, zábavu. Pracujem v Bratislave. Bývam v rodinnom dome, mám psa ale aj iné zvieratá. Vo voľnom čase chodím byciklovať, do prírody niečo doma a relax. Všetko, ano.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania