amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Malacky MA

Ste v Malackach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMalacky

MimaR77 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Malacky
Rada by som sa zoznámila z mužom, ktorý hľadá rovnako ako ja vzťah. Moje záľuby sú záhradka,,výlety do prírody, pekná kniha či len tak oddych pri telke. Som rozvedená a mám malého psíka.
Kreckino M 36 rokov
Muž 36 rokov Malacky
Hľadám ženu, ktorá chce mať v budúcnosti deti na vážny vzťah, ktorá by trávila voľný čas v prírode, pri dobrom filme, v kine alebo prechádzkami atď. Nájdem tu niekoho, kto by stal za to?
Rene1960 M 64 rokov
Muž 64 rokov Malacky
Muž na dôchodku, hľadám priateľku, časom možno viac. Som skôr domácky typ. Mám rád zvieratá rôzne, ale najradšej psíkov. Minulosť vysporiadaná, dlhé roky rozvedený. Alkohol len príležitostne.
Gadzet M 44 rokov
Muž 44 rokov Malacky
Hladam važnu znamosť
Pracujem ako podnikatel živnostník/stavbyvedúci, volný čas trávim pri upratovaní, alebo údržbe svojho auta. Zvieracieho miláčika nemám. Minulosť mám vysporiadanú.
Phebe70 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Malacky
Hľadám partnera do pohody. S veselou povahou, milujúceho prírodu, šport. Ktorý mi vždy vytvorí úsmev na tvári. Rada cvicim, chodím do prirody, do posilňovne.
Jojoman M 32 rokov
Muž 32 rokov Malacky
Ahoj, hľadám ženu na život a na všetko pekne. Mám rád prírodu. Rád chodím do kina. Ak si z Malaciek alebo z okolia, budem rád, keď sa mi ozveš. Keď chces zistiť viac, napíš.
Luna321 Ž 58 rokov
Budúcnosť si každý tvorí sám.

Hľadám to, čo môžem dať.
Na spoločnej ceste úsmevom ťa sprevádzať.

Vykroč mi oproti, ponúkni dlaň,
ak súznenie nastane, svoju ti dám.

Príroda , wellness, kultúra …
Fogo10 M 59 rokov
Hladam vztah, pracujem v kovopriemysle, svoju minulosť mam vysporiadanu, voľný čas trávim podľa potreby, hladam si dobrú babu, ktorá má bude milovať takého, aký som.
Patres1121 M 32 rokov
Ahoj, hľadám nejakú ženu na spríjemnenie voľných chvíľ, budem rad, ak sa nejaká ozve, na veku mi nezáleží, nenechaj mňa dlho čakať, som stále k dispozícii 😘
3Skatch M 47 rokov
Má rád: svoje deti, prírodu a pohodových ludi, ženský pohľad a úsmev, dobrú kávu a skoro všetko :)
Nemá rád: aroganciu a hlúposť, faloš, povrchnosť, pozérstvo a ešte pár vecí by sa našlo :)

Niečo málo o mne:
Som samostatný, pracujúci, seriózny, obyčajný, normálny a rozumný chlap. Otec dvoch skoro dospelých synov a dcérky, ktorú mám v striedavej starostlivosti. Som úprimný, otvorený, jednám slušne, ale na rovinu. Za svojím slovom si stojím. Viem byť veselý, aj vážny, možno v niečom stará škola a občas romantik.
Rozlišujem medzi tým čo chcem a čo naozaj potrebujem - a to sa týka aj vás, milé dámy. Nie som žiadny "herec", ani model, nežijem na soc. sieťach a nerobím zo seba niečo, čo nie som, moje hodnoty sú inde.
Niečo z mojej filozofie: ...byť "šťastný" je prchavý pocit, snažím sa byť radšej "iba" spokojný - to ma napĺňa ďaleko viac.
Cením si vysoko slobodu ako svoju, tak i ostatných - nemám potrebu niekoho vlastniť a preto preferujem priateľstvo s niekým, kto je podobného nastavenia.
Rešpektujem názory iných, to však neznamená, že kývnem na všetko.

Teraz o tebe:
Hoci väčšinou sa snažím osloviť ženu ako prvý, rovnako však verím aj v ženskú intuíciu. Ak to cítiš, daj na to a pokojne sa skús ozvať aj sama, hlavne ak:
- si ne/konfliktná sympaťáčka s licenciou na milý úsmev a láskavý pohľad, aj keď práve nemáš náladu, no nedokážeš sa dlho hnevať...
- vieš byť veselá aj vážna, so zmyslom pre humor, ale aj každodennú bežnú životnú realitu a necítiš popritom nutkanie z každej tretej maličkosti vyrábať z komára somára...
- potrebuješ pomôcť s drobnými opravami v domácnosti, alebo len vybehnúť niekam do prírody, či mesta na kávu, na pokec, na trávenie spoločných chvíľ aj nechvíľ...
- ti chýba kamarát, priateľ, parťák, s ktorým by si ešte možno chcela časom predsa len risknúť "posledný pokus o vzťah"
- si v štádiu poznania, že "zamilovanosť" nerovná sa "láska" a lásku vnímaš ako neustály proces pozitívnej interakcie medzi dvomi ľudmi, ktorým na sebe navzájom záleží.
- si z MA, okolia, alebo BA a smer Záhorie... a čo sa týka vzdialenosti, všetko ostatné nad 50-60 km mi nedáva zmysel, bohužiaľ.

Ak si sa našla v nejakej z tých viet, tak si možno práve TY tá ihla v kope sena, ktorú síce nehľadám za každú cenu, ale veľmi často by "bodla" 😉.
Dusan196 M 44 rokov
Muž 44 rokov Malacky
Hladam dievča, ktora ma dobre srdiecko a bavi ju priroda, kempovanie, grilovanie, mam 10 syna v striedavej starostlivosti, tak zena s dietatom nie je prekazkou
Ahdjsnsb M 23 rokov
Ahoj. Hľadám ženu na nezáväzné stretávanie.. Nechcem sa viazať, a ani vzťah. Snáď sa nájde taka, ktorej vyhovuje takéto niečo. Viac info v správe. Poteším sa ak sa ozves

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania