amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Malacky MA

Ste v Malackach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMalacky

Thomas88888 M 39 rokov
Muž 39 rokov Malacky
Rád poznám fajn zenskou pro zivot, která by byla ochotná příspěvky vzájemných sympatiích bydlet s námi v AT, jen kousek od hranic. Dítě vítáno, sám mám 7 letého kluka ve stridavé péči, budu se têšit :-)
mrxo M 63 rokov
Hľadám starú mamu na občasný pokec. Stále pracujúci dôchodca. Praktický, nie rojko. Prekonaný infarkt mi nedovoľuje beh na dlhé trate. Milujem lesy a hory.
Cyklistka17 Ž 44 rokov
Mám 44, no výšku len 130. Hľadám priateľa, cyklistu ..😉, ..no nie je podmienka..na výlety, turistiku, vzťah ...ďalej sa uvidí...😊
Nie je všetko len o výške.... popíšeme.. uvidíme..
Lesterpigot M 39 rokov
Muž 39 rokov Malacky
Hľadám ženu, dievča, ktorá vie čo chce od života. Rád chodím na turistiku, mám rád šport, rád bicyklujem😀 Pracujem ako SZČO. Čoskoro budem rozvedený mám jedno dieťa.
Alenka0705 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Malacky
Hladam si kamarata na vsetko pekne. Pracujem v zdravotnictve. Medzi moje zaluby patri hlavne citanie a tiez rada chodim na hriby. Mam rada zvieratka hlavne psikov.
Fricek123 M 55 rokov
Muž 55 rokov Malacky
Tolerantní ženu lásku a porozumění, práca - mám opatrovatelske, voľný čas v zahrade, minulosť vysporiadaná, mám postihleho vnuka o kterého se starám preto hladam tolerantní ženu láska kvete v každém veku
Majka59 Ž 61 rokov
Som vdova, hľadám muža do 62 rokov. Najlepšie z okolia Malaciek, nefajčiara, nealkoholika s príjemným vystupovaním. Spoločné prechádzky, dovolenky, práca i zábava.
osamely222 M 42 rokov
Niečo o mne, hmm. Každý, keď sa opisuje, tak sa opíše len kladne a to ja robiť nebudem. Reči sú reči, ale činy ukážu aký človek v skutočnosti je. Som normálny chlap ktorý má klady aj zápory. Na to
aký som, by ste sa mali opýtať mojich priateľov, známych a rodiny alebo ma spoznať osobne.
Som človek ktorý vždy odpovedá, či už sa jedná o ponuku príjemnej konverzácie alebo hlúpu otázku. Rodičia ma vždy učili, že keď ma niekto slušne pozdraví, mojou povinnosťou je odzdraviť, no a potom
už záleží ako sa to ďalej vyvinie.
Zatiaľ z väčšej časti to vždy skončilo príjemným pokecom :-)
Ak ma niekto poprosí o pomoc a je to v mojich silách, vždy pomôžem.
Bohužiaľ nie vždy sa človek dočká vďaky. Ako sa hovorí, pre dobrotu .... Ale aj to patrí k životu.
Ospravedlňujem sa že nemám fotku.
Keď niekoho zaujmem, napíšete, pokecáme a keď budete ešte chcieť tak to foto pošlem ;-)
Vzťah momentálne nehľadám. Zatiaľ hľadám priatelstvo a vzájomne spoznavanie, a časom sa uvidí. Deti niesu prekážkou, hlavne malí drobci.

Mám rád, keď prekvapím ľudí tým kto som, keď si myslia o mne to čo niesom.
Nemám rád, Keď niekto niekoho posudzuje, hlavne podľa výzoru. Nikdy neviete kto sa skrýva pod obalom.
Zaseprezyvkaa Ž 43 rokov
Ak stretnem človeka s ktorým si budem mať čo povedať budem rada.
Som mama dvoch detí a niesom úplne pánom svojho času.
V každom vzťahu je dôležitá komunikácia, kompromis, rešpekt ...
brano1989 M 32 rokov
Muž 32 rokov Malacky
Hľadám si ženu na vážny vzťah z ktorou by som si mohol založiť rodinu. Vo veku od 28 do 38 rokou. Musí byť zodpovedná, úprimná, láskavá a musí vedieť co chce od života...
Stuvel M 39 rokov
Hľadám pohodovú partnerku pre spoločnú budúcnosť. Trávenie voľného času chodím na hríby prechádzka v prírode. Spolocnost mi robia moji dvaja psi. Minulosť mám vysporiadanú.
ZENAJDA Ž 54 rokov
Som žienka ktorá hľadá milého komunikatívneho partnera ktorý má rád prírodu a všetko čo život prináša proste chlapa do koča aj do voza a má vysporiadanú minulosť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania