amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Malacky MA

Ste v Malackach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMalacky

Boro16 M 24 rokov
Muž 24 rokov Malacky
Uvidíme, čo nájdeme, tak hľadám stále, ale nenachádzam, tak preto hľadám, aby som našiel. Cvičenie je obľuba záľuba a všeobecne šport takisto. Takže asi takto.
Kenko43 M 51 rokov
Rád by som stretol príjemnú ženu na zoznámenie. Som príjemný veselý muž, sebestačný s vlastným bývaním. Viem načúvať, ale aj zabávať. Budem rád za prípadné zoznámenie.
kucery Ž 63 rokov
Hľadám muža spoľahlivého, láskavého, ktorý má chuť žiť s radosťou.
Som dôchodkyňa, pracujúca, voľný čas trávim v záhrade, s deťmi, okolo domu. Minulosť mám vysporiadanú.
Jannetta Ž 44 rokov
Som normálna a spoločenská zena, ktorá tuzi spoznat dobrého a úprimného priateľa na pisanie a komunikovanie a cas ukáže, čo bude dalej🤗 Ci priateľstvo alebo skutočná láska.
MirekZMA M 35 rokov
Muž 35 rokov Malacky
Ahojte mile slecny. Rad by som spoznal mozno prave teba. Tak nevahaj, napis a vyskusajme ci sme si súdení 🙂 Byvam v Malackach, tak preferujem západné slovensko.
Dawe777 M 48 rokov
Muž 48 rokov Malacky
Ahoj
Hledám trochu pohlednou, štíhlou ženu. Věk není až tak podstatný. Děti v pohodě. Jsem pohodář, který ví, co chce. Mám rád cestování, přírodu a pohodu. David
Jaro123321 M 34 rokov
Muž 34 rokov Malacky
Mám rád prírodu, cestovanie, filmy, hudba, kino, dovolenka, pivo, pizza, plávanie, korčuľovanie, maľovanie a sex.
PA12345 M 51 rokov
Rád by som sa tu zoznámil so ženou, ktorá má rada vychádzky v prírode, ktorá by sa tu chcela zoznámiť somnou a už viac nikoho nehladala 😃
Bicyklujem, sem tam si zabehám, plávam. Viac v správach alebo osobne
miroslav1964 M 59 rokov
Muž 59 rokov Malacky
Hľadám príjemnú, skromnú ženu. Mám rád spoločnosť, rád chodím na výlety, koncerty populárnej hudby, veľmi rád mám Country hudbu. V lete občas bicykel, šport už skôr pasívne. Rád chodím na termálne kúpaliská alebo k moru. Bývam na bytovke bez zvieraťa. Som vdovec. Som neveriaci.
Pupynecek M 33 rokov
Muž 33 rokov Malacky
Hladam vážny vztah.
Ženu, ktora vie čo je láska a chce rodinu.
Žena, ktora by bola verna a vie, co chce do buducna.
Som obyčajný chalan. ktory hlada skutočný vzťah.
Misko02 M 21 rokov
Muž 21 rokov Malacky
Hľadám slušnú, veriacu a milujúcu ženu na vážny vzťah. Do vzťahu môžem priniesť pokoj a radosť. Pracujem. Veľmi rád chodím do prírody, cvičím, pracujem okolo domu, pečiem a varím. Mám psíka a mačičku. Svoju minulosť mám vysporiadanú.
Stefan1304 M 42 rokov
Muž 42 rokov Malacky
Hľadám známosť, ženu na kávu, pokec, zoznámenie, časom viac, dúfam, že tu niečo také nájdem, ktorej nezáleží na vzhľade, výzore a podobných veciach a na slovo niesi môj typ mam alergiu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania