amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Bratislava BA

Ak ona hľadá jeho v Bratislave alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Monciciatko Ž 55 rokov
Hľadám sympaťáka, s ktorým bude "o čom", a keby aj to nebola hneď "veľká láska ", kamarátstvo sa tiež ráta - možno ešte viac..... rada sa smejem a hľadám si tiež usmievaveho kamaráta - aj do dažďa😉
svitanie59 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Bratislava
Hľadám kamaráta, priateľa, neskôr v prípade záujmu oboch strán aj lásku pre dni všedné i sviatočné. Vo voľnom čase sa rada venujem prácam v záhrade na dedine, prechádzkam v prírode, zbieraniu húb, plávaniu, wellness, cestovaniu, pozeraniu životopisných a historických filmov,... Milujem zvieratká. Minulosť mám vysporiadanú.
1kamo1 M 63 rokov
Dobrý deň. Touto cestou si hľadám partnerku. Medzi moje záľuby patria hudba, ľaká turistika, historické pamiatky, cestovanie ako také, ale aj aktívne leňošenie pri mori.
Romana3321 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Bratislava
Hľadám úprimného veselého milujúceho muza do 50 rokov ktorý vie lásku aj dať... som obyčajná žena veselej povahy... nefajčím nepijem... pracujem... mám rada prírodu pohodu deti... neznášam faloš a klamstvo...
Ali12345678 Ž 65 rokov
Hľadám partnera na spoločné strávené chvíle. Som dôchodkyňa, rada čítam, chodím na prechádzky - potulky mestom a prírodou, do divadla, v lete obľubujem plávanie - jazerá, more a pod. Bývam v 3-izbovom byte, sama, no sú chvíle, kedy by som rada mala niekoho pri sebe.
pomimok M 35 rokov
Hladam nezavaznu znamost.
Nestudujem, pracujem.
Nemam zvierata, ucim sa, zdokonalujem skills a tvorim.
Citam knihy, pozeram filmy, ucim sa nove veci, pestujem zeleninu ci citam komix alebo cvicim a varim, kreativita.
M23 Ž 65 rokov
Ahoj,
kultivovaná pohodáčka z minulého storočia hľadá primeraného parťáka na spoločné trávenie voľného času - cestovanie, turistiku, kultúru, obyčajné prechádzky, liečivé rozhovory, smiech a mlčanie v dvojici.... Hoci mi nerobí problém samota (viem celkom slušne vydržať sama so sebou:-)), občas mi chýba blízka osoba s ktorou by sme vzájomne zdieľali prítomnosť, aj sa trochu tešili na seba a predovšetkým mali pocit, že niekto dôverný je nablízku.
Mám rada aktívny život - celkom slušne narábam s vareškou, pracujem na záhradke, cvičím jogu, čítam odbornú literatúru, rada si pozriem dokumenty, cestopisy....Som zabezpečená.
Foto bez problémov pošlem tomu, s kým si "sadneme" v písomnej komunikácii. Ďakujem.
Ndiswrapper M 41 rokov
Muž 41 rokov Bratislava
Skúšam to prvý raz, pretože sa cítim osamelý.. posledná vážna známosť bola pred 5 rokmi.. Hľadám ženu na vážny vzťah, na začiatok ženu na trávenie dlhých chvíľ..
Franto6545 M 20 rokov
Muž 20 rokov Bratislava
Hľadám si tu frajerku, s ktorou budem tráviť voľný čas, žijem sám v KV. A mi je niekedy smutno. Rád by som si tu nejaku našiel. Dúfam, že sa mi ozveš a dufam, že pôjdeme na rande ( niekam von na prechádzku)
arpyarpy79 M 44 rokov
Hľadám ženu vekom 29-44 .
Mala by byť v prvom rade človekom s ľudským teplom, príjemným a s kultivovaným prejavom a nevýstredným zjavom
Proste hľadám niekoho, kto chápe slová harmónia, pokoj, úcta, dôvera, tolerancia.

Možno chcem mnoho, až priveľa
Snáď hľadám viac než priateľa
Čas tak rychlo uteká a zanecháva jazvy
Je ťažké v tom zhone doby ostať triezvy
Snáď tu nájdem jednu z tisíca
Čo nebude ma bozkávať na líca
Len jednu ktorej srdce otvorim
Pre ktorú píšem tento rym
Čo po boku mojom bude stáť
Jak macka z plyšu objímať
Nearrym M 31 rokov
Moje záujmy sú viaceré, patrí tam kultúra, pamiatky, prechádzky, športové aktivity a rozhodne oceňujem kreatívne myslenie. Zatiaľ takto v skratke, rád sa o spoločných záujmocj porozprávam viac.
Pitti M 42 rokov
Muž 42 rokov Bratislava
Nie je jednoduche tu napísať niečo o sebe. V živote som už niečo prežil (radosť a šťastie, ale aj sklamanie alebo bolesť), ale nastal čas, aby som vyplnil svoju prázdnotu niekým, kto naozaj bude stáť za to. Hľadám spriaznenú dušu. Žiadnú dokonalosť, dokonalosť je v tom keď si dvaja nedokonali sadnú a vytvoria dokonalý celok. Nájdem tu takú?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 20 40 60 80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 297 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania