amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Bratislava BA

Ak ona hľadá jeho v Bratislave alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaBratislava

Yv59 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Bratislava
Hľadám úprimného muža primeraného veku, nefajčiara, samostatného, vysporiadaného s minulosťou z Bratislavy a okolia. Ako sa povie: takého "do koča aj do voza".
Záujmy: spoločenské tance, latino, turistika, cyklistika, kultúra, hudba, umenie, architektúra ... Ak na dovolenku tak k moru alebo na poznávací zájazd.
Domáce zvieratká a deti nemám.
Viliam75 M 45 rokov
Ahojky,
Àk sa nespytaš ta nebudeš vedieť . Pekný deň prajem .
Starší 45 ročný mládenec . Hľadá svoju polovičku ,
Čo rad robí ?. asi všetko .
Varenie , Výlety , Internet , Cestovanie , investície , nič nerobenie , rad si zatancuje , ..
Čo v živote robí .. Zarába nato aby mal život príjemný .
Je Rozvedený , Svoje deti sú samostatne narodené a žijúce vo Francusku .
La vie a deux est plus belle 🥰

Tak Cauko ..
tammy65 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Bratislava
Hľadám partnera na trávenie spoločných chvíľ. Milujem hory a prírodu, slnko, vodu, turistiku, skoky do neznáma so zatvorenými očami, lezenie po rebríku do nebeských výšin, lietanie v oblakoch a voľný pád s polámanými krídlami, hod snehovou guľou do diaľky, korčuľovanie po tenkom ľade a potápanie sa vo vani. Taká veselá kopa, milujúca život, veriaca v lásku.
powerm M 29 rokov
Muž 29 rokov Bratislava
Ahoj hľadám tu vzťah zo smerovaním do manželstva, rád sa zoznamim zo ženou v mojom veku . Moje záľuby sú maľovanie prechádzky zo psom filmy pozerám . Rád chodím do prírody na turistiku , do lesa v lete rad plavem .
Thesaloniky1 Ž 60 rokov
Mám 60 rokov, hľadám seriózneho pána na vážnejší vzťah, ktorý by tiež rád skoncoval so samotou . Zvieratá síce mám rada, ale žiadne nevlastním, rada cestujem pokiaľ mám možnosť. Ost. po nadviazaní kontaktu.
Romeo11111 M 39 rokov
Muž 39 rokov Bratislava
Ahoj. Moje hobby : Cestovanie, prechádzky, nakupovanie, kino, divadlo, hudba, občas šport, varenie. Som živnostník. Mal som psíka, ale momentálne už nemám. Deti zatiaľ nemám.
ivika123 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Bratislava
Mám rada lyžovanie, bicyklovanie, turistiku, cestovanie, tanec, hudbu, koncerty, dobré filmy, knihy. milujem more, západy slnka. Som vysokoškolsky vzdelaná, bývam už sama, dcéra má svoju vlastnú rodinu. Som aktívna, romantická, inteligentná.
MiroslavNajdem M 53 rokov
Milujem pohyb cyklistika,turistika,bežky,práce v záhrade ako aj iné.
Hľadám samostatne žijúcu dámu vo veku 50-75 slobodnú, vdovu ,rozvedenú na písanie, neskôr aj stretnutie a pri vzájomných sympatií možno aj viac aj na vážny vzťah dlhodobý spolu nažívajúc v jednej domácnosti , a majúca k dispozícii potrebné rôznorodé pomôcky a vybavenia na rôzne intímne hry , z Bratislavy alebo blízského okolia, alebo z Rakúska-Kittsee Wolfsthal,Hainburg an der Donau,Deusch Jahrndorf, Pama,Berg,Bad Deutsch Altenburg,prípadne z Maďarska v blízkosti Bratislavy-Rajka,Bezenye,
S pozdravom ostáva Miroslav Nájdem.
Arta1 Ž 64 rokov
Som žena, ktorá má rada prechádzky prírodou, cestovanie spoznávanie nových miest alebo sa poprehádzať len tak svojim mestom,ísť na výlet avšak v poslednej dobe nemám s kým. Moje deti sú dospelé a samostatné,priateľov a známych síce mám,ale oni majú svoje rodiny. Dobre by bolo mať niekoho kto,by pri mne stál.
Lola1234567 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Bratislava
Mam rada pobyt v prirode,cestovanie,film, divadlo,hudbu,spa a moju kuchynu
Rada travim cas pri dobrej knihe.Milujem lyzovanie aj plaze. Domace zvierata nemam.
Zijem s dcerou,som rozvedena.
Kuki69 M 50 rokov
Muž 50 rokov Bratislava
Uprmny optimista so záľubou v prírode -turistika, lyžovanie, bike, ale aj lenošenie, kniha, TV a nič nerobenie počas víkendu s milujúci osobou, ktorá chyba. “Ve dvou se táhne líp”
piepor M 62 rokov
Mám rád pohyb, rekrečný šport, prírodu, hudbu a umenie celkovo, históriu, cestovanie a poznávanie neznámeho, relax. Voľný čas sa snažím tráviť aktívne, aj vzdelávaním sa. Chcem stretnúť ženu vo veku 52 až 59 rokov, najlepšie z BA a okolia (nie sú to podmienky) na partnerský, trvalý vzťah.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 20 40 60 80 100 120 140 142 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania