amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Bratislava BA

Ak ona hľadá jeho v Bratislave alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Eli7777 M 49 rokov
Muž 49 rokov Bratislava
- dôvernú
- lásku, porozumenie,
- pracujem v oblasti dopravy
- psa Belgický vlčiak
- rád mám zimné športy lyžovanie, korčuľovanie
- bicyklovanie, motorky
- minulosť ma už nezaujíma, stojím nohami na zemi pre partnerskú budúcnosť
Lolj Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Bratislava
Hľadám človeka na komunikáciu a potom sa uvidí. Ukrajinka, 2 roky pracujem v Bratislave. Rozvedená, mám syna. Chcem sa zdokonaliť v jazyku, potrebujem komunikačné schopnosti.
valve32 M 62 rokov
Muž 62 rokov Bratislava
Hľadám ženu na vážny vzťah, žijem a bývam sám, som zamestnaný, obľubujem prechádzky v prírode, mám rád hudbu, hrám na gitare, basovej gitare, rád tancujem.
Vikinavika Ž 32 rokov
Dobrý deň , som slobodná mamička, ktorá hľadá priateľov /známosť. Momentalne pracujem v gastre. Môj voľný čas trávim doma s môjmi detičkami. Minulosť mám vysporiadanú.
George666 M 55 rokov
Hľadám kamarátku, pokiaľ možno štíhlu, do 54 rokov, na pokec a možno občasné stretnutia (rozhovory, bicyklovanie, výlety, prechádzky, kino a pod.). Nič nesilím, som síce ženatý, no v otvorenom nefunkčnom vzťahu, športovo založený, so zmyslom pre humor, nepijem, nefajčím, úctivý k ženám a ani slušnosť mi nie je cudzia. Aj keď zatiaľ hľadám "iba" kamarátku, no keď Boh dá, aj Amor vystrelí..., potom sa prípadnému vzťahu nebránim...
"Keď niečo naozaj chceš, celý vesmír sa spojí, aby si to dosiahol." (Paulo Coelho)
NoemiNoemiAnna Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Bratislava
Mam rada chodenie do prírody. Cestovanie. Hľadám veriaceho muža na spoločné prechádzky na chvály. Som milá poriadkumilovna žena. Rada spozná milého muža s autom, aby sme mohli ísť aj mimo mesta🙂 Som nekonfliktna.pracujem Mam rada psíkov.
.. píšte iba s fotkou
Lyio M 33 rokov
Ahoj. Rád by som spoznal niekoho prirodzeného. Pre koho nie je príroda pre zvieratá 🤣 Niekoho verného a úprimného. S kým by som mohol zdieľať všetky tie maličkosti života. Nie som dokonalý ani ideál. Ale môžem tu byť pre Teba. 😉
Novyzivot1969 M 54 rokov
Muž 54 rokov Bratislava
Hľadá sa vedomá, stíhla, pohodová žienka vekom blízka môjmu mladému veku :) ktorá sa o seba v rámci možností stará po fyzickej stránke, ale aj po duchovnej. Preferujem prirodzenú krásu ( t.j.bez plastík, namaľovaného obočia, silikónu,a pod.) no jednoducho som konzerva.
Nehľadám krátkodobý flirt, ani priateľstvo s výhodami, hľadám trvalý vzťah v ktorom by sme sa posúvali a vzájomne obohacovali a smerovali k lepšiemu ja. V ktorom by sme si boli oporou aj v tých upršaných dňoch kedy slnko života nesvieti. Vo vzťahu očakávam empatiu úprimnosť a vernosť. Nechcem nikoho meniť pretože jediného človeka ktorého dokážeme zmeniť sme my sami. Vraj je na mňa spoľahnutie, som romantik avšak stojaci na pevných nohách na zemi. Neobľubujem zábavu v podobe nákupných centier, tam chodím len ak je to nevyhnutné. Najradšej chodím do prírody, bike,trochu beh,plávanie, môj živel je voda, more, ale viem ísť aj do divadla či kina. Nie som mainstreamový človek, často idem proti prúdu, TV dokonca ani rádio u mňa nenájdeš, som neočkovaný dezolát ale nemám s tým problém. Preferujem zdravý životný štýl (nič sa však nemá preháňať ), často sa prehŕňam v ezoterike, meditácia je môj kamoš k tomu knihy s podobnou tematikou. Nefajčím, alkohol mi veľa nehovorí. Rád fotografujem prírodu hlavne pod vodou, hrám si pre potešenie duše na rôznych bubnoch na radosť susedov. Minulosť je minulosť, vždy je len prítomný okamih. Preto žijem tu a teraz a verím, že ťa konečne nájdem.
Danielito3004 M 26 rokov
Ahoj, hľadám nejakú ženu, s ktorou by som sa mohol zoznámiť na občasné trávenie času. Ak by sme si rozumeli, môže byť s toho aj vzťah. Rád trávim čas vonku pri výletoch a turistike, cvičím v posilňovni a rád objavujem nové veci. Ak máš záujem vymýšľať spoločné dobrodružstvá ozvi sa :-)
Boyy M 28 rokov
Muž 28 rokov Bratislava
Hľadám si vážnu známosť, som úprimný a verný muž a som pracujúci, očakávam od vzťahu úprimnosť, vernosť, dôveru, voľný čas trávim prechádzkami, co sa týka mojej minulosti, bola ťažká, ale zvládol som to
eftita28 Ž 56 rokov
Som veselšej povahy, minulosť mám vysporiadanú. Rada cvičím... pohyb ma usmerňuje k šťastnému úsmevu :-) Mám rada aj prírodu, je v nej krásny pokoj.
Hudba je tiež mojou parketou, vie ma dobiť energiou :-)

Koho hľadám? každý máme v sebe plusy aj mínusy, ale úsmev ktorý ide sám od srdca, tak to nemá každý. Muža ktorý je milý, so šťastným úsmevom a má v sebe iskru radosti a sympatie, by som rada spoznala.
Erwin007 M 51 rokov
Muž 51 rokov Bratislava
Som chalan s vysporiadanou minulosťou (aj vo vnútri), rád by som spoznal holku, s ktorou by bol život ešte krajší. Moje koníčky sú turistika, cestovanie, história, muzika, les.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 20 40 60 80 100 120 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania