amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 131 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

ZapadSlnka Ž 62 rokov
Slobodná, inteligentná, čestná, šikovná, starostlivá, žena, bez záväzkov, so záujmami o prírodu, domácnosť, zvieratá, mám rada muziku 80. rokov, som priateľskej povahy, rada spoznám obyčajného, dobrosrdečného voľného, inteligentného muža podobných vlastností, nealkoholika, domáceho kutila, vo veku od cca 60 do 67 rokov, ktorý miluje zvieratá, najradšej v znamení Raka, Ryby, Býka, Panny, zatiaľ pre priateľstvo. Som z BA, ale Ty môžeš byť aj z okolia, aj z dediny. V prípade vzájomných sympatií a spoločných názorov na život, aj na trvalý vzťah. Nie som dobrodružná povaha, preto dobrodruhovia nech hľadajú inde svoju spriaznenú dušu.

Mám rada, príjemných, priateľských ľudí, so zmyslom pre čestnosť a zodpovednosť

Nemám rada povrchných ľudí, egocentrikov, a zákerných ľudí.
David1980 M 43 rokov
Muž 43 rokov Bratislava
Ak hľadáš priateľstvo, cit a porozumenie, rád si s tebou popíšem a bližšie ťa spoznám.
Som 42 ročný muž zo zo záľubou v prírode, športe, kultúre, hľadajùci trvalý hodnotný vzťah. Veľmi ràd cestujem a hľadàm spriaznenù dušu aj na zdieľanie tejto zàľuby.

Teším sa.
anisik Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Bratislava
Rada malujem,varím,pečiem,mám rada šport, tancujem Salsu a Bachatu, keď mám čas trávim čas v mojej minizahradke🙂.. mám romantickú,kludnú povahu a nechcem byť sama.Hladám niekoho,kto ma bude mať úprimne rád.Verím ,že niekde chodí moja polovička. Každá žena si praje, aby bola šťastná ,mala milujúceho muža ,ktorý ju pochopí ,bude jej venovať pozornosť a bude ju milovať aj s chybami ,v dobrom aj v zlom a presne to isté si prajem aj ja.
Darina12 Ž 61 rokov
Volám sa Darina, mám 52 rokov. Žijem blízko Bratislavy so svojim 22 ročným synom. Pracujem na vysokej škole v administratíve. Som úplne obyčajná, niekedy veselá, niekedy smutná, nenáročná, vraj ešte k svetu. Vo svojom voľnom čase rada čítam alebo si pozriem dobrý film. Niekedy sa cítim sama (syn už má svoje záujmy), preto by som ešte chcela spoznať človeka, ktorý by so mnou niekedy trávil voľný čas a bol mi v prípade potreby oporou. Myslím si, že na prípadny vzťah nie som ešte taká stará.
beatka14 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Bratislava
som aka som nehram sa na nič som jednoducha žena pracovita pracujem v zdravotnictve takže je to trochu naročna praca mam dcerku ktora ma 11rokou byvame ba aj tam pracujem
simka0105 Ž 55 rokov
Mám rada slnko, teplo,more, záľuby šport-plávanie, bicykel, prechádzky v prírode, knihy, divadlo, hudba, rada sa smejem a mám rada humor. Hľadám si priateľa s podobnými záujmami a verím, že sa ozveš, aby sme mohli spoločne tráviť voľný čas :)
Konvalinka77 Ž 52 rokov
Hľadám usmievavého sympaťáka, príjemného vzhľadu max. do 54 rokov, vzdelaného, z okolia BA s vysporiadanou minulosťou a dobrým srdiečkom. S ktorým by sme si rozumeli, viedli rozhovory, trávili spolu čas prechádzkami, turistikou, návštevami kina, divadla, koncertov, zaujímavých podujatí, cestovaním, či už po Slovensku, ale aj po svete. Kde by nechýbala úcta, dôvera, rešpekt jeden voči druhému, láska, empatia, pozornosť a záujem o potreby a túžby toho druhého.. Možno chcem naivne a nereálne príliš veľa. Pritom je to, myslím, úplný základ priateľstva, spokojného a šťastného spolužitia dvoch ľudí, ktorým na sebe záleží. Ktovie..možno sa nájdeme predsa len.. 😊
stanco2311 M 49 rokov
Muž 49 rokov Bratislava
Hladam zivotnu partnerku, s ktorou si budeme rozumiet a vzajomne doverovat.
Myslim si ze som realisticky optimista s pozitivnym pohladom na svet a s velkym zmyslom pre humor, ktory rad sportuje, zabava sa, travi volny cas pri oceane a s priatelmi. Viem byt tiez seriozny ked si to situacia a zivot vyzaduje, som zodpovedny.
Zijem na Floride, nie na SK!
Ak mas zaujem dozvediet sa o mne viac, sup, sup a napis mi:-)
monicka27 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Bratislava
Drahý môj anjel strážny! Prosím Ťa, ak je to vôľa BOŽIA, spoj tieto riadky a myšlienky s mužom, po ktorom túži celá moja bytosť. Hľadám veľmi nežného, citlivého, starostlivého, oddane milujúceho partnera s čistým srdiečkom a pohľadom na život, ktorý je veľakrát ťažký, ale aj krásny, keď sú na všetko dvaja. Túžim aby sme si boli vzájomne oporou, aj keby nás v živote postretlo čokoľvek. Som hlboko veriaca katolíčka, so srdcom plným lásky a nehy k BOHU, ľudom a všetkému, čo je krásne a vznešené! Mám veľmi rada detičky. Túžim po partnerovi, ktorý hlboko miluje Boha a Jeho prikázania, je nefajčiar, slobodný, vdovec, alebo anulovaný a samozrejme, ktorý by ma vedel milovať na život a na smrť.
Marry56 Ž 68 rokov
Žena 68 rokov Bratislava
Som vysokoškolsky vzdelaná, rozvedená žena, hľadám priateľa primeraného veku na spoločné trávenie všedných i sviatočných dní. Ak si muž, ktorý chce zmeniť svoj život a prežiť jeseň života v peknom vzťahu, rada Ťa spoznám.
Oli217 Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Bratislava
Príjemného muža s dobrým srdiečkom,so šikovnými rukami, iskrivými očami, pohodovým úsmevom,veľkou dávkou tvorivosti, tolerancie a obrovskou chuťou žiť a nie prežívat... Začnime spolu tvoriť najkrajšiu časť nášho spoločného života:-)
maros33555 M 44 rokov
Muž 44 rokov Bratislava
Hľadám správne dievča s ktorým by som si rozumel..som optimista..Rád chodím na výlety a dovolenky..Mam rád zvierata, hlavne psov.. Tak hádam sa tu niekto nájde..

1 20 40 60 80 100 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania