amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 126 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

olfera M 75 rokov
Muž 75 rokov Bratislava
Dobrý deň, rád by som touto cestou stretol spriaznenú dušu, s ktorou by som mohol zdieľať všetko dobré i zlé čo nám život prinesie. Mám rôzne záľuby, rád sa naučím aj čokoľvek nové. Po odvovení žijem v jednej domácnosti so svojou dcérou a 3-ročnou vnučkou, ktoré mám nadovšetko rád. Ale niekto mi v živote ešte stále chýba.
Pato170 M 47 rokov
Muž 47 rokov Bratislava
Hľadám si partnerku na trvalý vzťah. Záujmy- šport,kultúra,cestovanie. Žijem sám. Som úplne normálny chalan so zmyslom pre humor. Som rodinne založený. Ak máš dieťa, pre mňa to nie je žiadny problém.
neznama77 Ž 43 rokov
Volám sa Zuzana,som slobodná, bezdetná, medzi moje zaľuby turistika, prechádzky, cestovanie,bicykel...
Pracujem v administratíve
Najlepšia vec v živote je nájsť niekoho, kto pozná všetky tvoje chyby a odlišnosti a stále ťa považuje za absolútne úžasného...
Steve24 M 50 rokov
Aho.Hladam niekoho kto ma zaujem o priatelstvo s úprimným a otvorenym človekom s hodnotami respektujucimi zivot a lasku.Mam rad turistiku,prirodu,plavanie,citam psychologicku,historicku i odbornú literaturu so zameranim na zdravie.
Katika7715 Ž 46 rokov
Som nekonfliktná, sympatická optimistka a mama dvoch detí. Rada športujem, hlavne bicyklujem, prečítam si dobrú knihu, mám rada dobrú zábavu, hudbu, ale aj len tak domácu pohodu.. Rada jem dobré jedlo, aj ho rada navarím. :-) Mám jednu dospelú dcéru a jedného puberťáka s ktorým spolu bývame. Hľadám príjemného, milého sympaťáka, ktorému chýba tak ako mne parťák s ktorým by som šťastne prešla druhou polovicou života... Niekto koho by som ľúbila, on mňa a boli by sme iba tak obyčajne šťastní a vedeli sa spolu tešiť, prežívať pekné chvíle a podržať sa v tých ťažkých.
Bebso Ž 69 rokov
Ahoj Danett,

zaujal ma tvoj inzerat a rada by som ta spoznala blizsie.
Som z BA, VS, vdova, a som na dochodku, moje zaujmy su priroda, kultura, rada sa ucim anglictinu.
Mam dve dospele deti a kedze som sama, chyba mi spolocnost. Ak mas podobny problem, rada sa s tebou zoznamim.

Bebso
Justforyou M 55 rokov
Muž 55 rokov Bratislava
Ak mám byť šťastný po zbytok môjho života tak by to mala byť žena s veľkým Ž. Dáma ktorú budem milovať,s ktorou sa budem smiať i plakať,ktorú si budem vážiť,s ktorou pôjdem spať aj ráno vstávať.Som veľký romantik, človek s veľkým srdcom ktorý má rád zvieratá,prírodu,rád kulinárčim,pestujem citrusy a iné.Ak máš záujem vedieť viac tak sa pýtaj, rád ti zodpoviem na tvoje otázky.
cimo7711 M 50 rokov
Muž 50 rokov Bratislava
Venujem sa umeniu,maľujem obrazy,pracujem ako kuchár a popri tom chodím po Európe stavať výstavy.Deti nemám a rád by som sa spoznal z normálnou ženou,ktorú by som mohol milovať.Chýba mi to.Ďakujem.
mysiacik001 M 37 rokov
Moje zaluby su prechadzky po lese turistika hubarcenie varenie volejbal futbal hranie sa s detmi
Som spolocensky typ.Tym to si hladam milu a uprimnu zenu na vazny a trvaly vztah s dobrym srdieckom
Julda24 M 67 rokov
Taký normálny chlap, sebec, ale pohodový, ktorý má rád kľud, vodu a hory. Trochu sa túlam a táborím v prírode.
Som rozvedený, mám dcéru, vnučku a širokú rodinu.
Ale ...Chcel by som priateľský vzťah, občas si obojstranne dobiť batérie peknými stretnutiami, do ktorých by som vedel prispieť. Zaujímavá krása a štíhlosť môžu byť pridanou hodnotou.
Ak treba zodpovedať nejaké otázky, som pripravený na email.
Julda
Denis1981 M 39 rokov
Som tulák, čo sa túla od kameňa ku kameňu, brodí sa chodníkom čo nemá dno. Guľkám a bankám sa vyhýbam. Som len ten bláznivý chlap, ktorý tuší, že jediným pohľadom na dno misky ľudia ľahko strácajú tvár.
Somnarocna Ž 44 rokov
Najde sa zrely udrziavany uspesny charizmaticky muz najlepsie okolo 50 a viac
Pre spolocensku dlhovlasu ciernovlasku?
Mam rada posedenia s priatelmi rada cestujem a navstevujemkulturne podujatia

1 20 40 60 80 100 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 140 157 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania