amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 132 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

drapek12 M 62 rokov
Muž 62 rokov Bratislava
Mám rád kino,prírodu,bicyklovanie ,behanie .V lete more, v zime lyže.Rád chodím na huby. Hľadam podobný protipól.
rád by som sa zoznámil s osobou opačného pohlavia s podobnými záľubami vo veku 55-60...mozno aj viac.Som pracujúci muž.
kajoslav M 58 rokov
Muž 58 rokov Bratislava
Mám rád prírodu, mám slobodné povolanie a hľadám takú, ktorá preferuje duchovnejšie hodnoty. Nehľadá tzv."inteligentného" a nehodnotí sama seba ako "sympatickú a inteligentnú":–). Mala by si priať mať deti, takže aj jej vek by mal tomu zodpovedať, od 35 do 42 rokov.
alfonz3 M 60 rokov
Nezaopatrené deti nemám. Mám rád prírodu a zvieratká .Mimochodom som aj poľovník.Chovám psíkov .Rád s nimi poľujem , alebo väčšinou len tak prechádzam. Dosť cestujem ,aj služobne v podnikaní .Som zamestnaný a sebestačný /na seba si zarobím . Nie som alkoholik ani fajčiar . Ale alkoholu sa nevyhýbam .pozitívne vnímam svet a verím ,že Ťa nájdem .
Gladness Ž 48 rokov
Celý život niečo hľadáme. Som optimistka, ktorá sa vie tešiť z maličkostí a túži svoj život zmysluplne naplniť. Rada by som našla priateľa s otvoreným srdcom, ktorému úprimnosť, neha, úcta, dôvera a láska niečo hovoria.
marcinko23 M 39 rokov
Muž 39 rokov Bratislava
osamelý bojovník hladá slusnú, úprimnu, milú, sympatickú osobku na trávenie spolocných chvíl ? Som kuchár nezadaný bezdetný s velkým srdcom a sarmantným humorom sportovo zalozený krestan katolík a touto cestou by som sa rád zoznámil bývam v podnájme zazial moje zaluby sú posilovanie divadlo maserstvo a varenie a rád by som spoznal nejakú zenu s dobrým srdieckom
ALA2 Ž 73 rokov
Som sportovy typ-plavanie,turistika,bicyklovanie,loptove hry,tanec ,tiez spev,hudbu-rozne zanre,aj hory,hubarcenie,prace v zahrade, kreativitu-vsetko v ramci svojich moznosti. Hladam priatela podobnych zaujmov,inspirativneho,vsestranneho,vitalneho,trocha veseleho -s ktorym by mi bolo dobre tam-ci inde!
MILAN19800 M 40 rokov
Muž 40 rokov Bratislava
Hladam partnerku do zivota najlepsie v BA...
Musi byt verna, uprimna, vazit si ma a mat ma rada,samozrejme ze to vsetko dam aj ja
Ozvi sa prosim...
Anita888 Ž 58 rokov
... muža primeraného veku pre pohodový vzťah, založený na vzájomnej tolerancii a rešpekte. Najlepšie komunikatívny typ so životným nadhľadom a zmyslom pre humor.
Rastho M 43 rokov
Muž 43 rokov Bratislava
Volny cas najradsej travim vonku, sportom, posedenim s priatelmi, cimkolvek zabavnym a hladam podobny protajsok, s ktorou by som mohol travit volny cas, a spolocne vymyslat co vyvedieme:-) V lete letne sporty, v zime zimne sporty, celorocne futbal. Rad spoznavam nove miesta a zaujimavosti, tykajuceho sa ho.
ZapadSlnka Ž 58 rokov
Slobodná, inteligentná, čestná, šikovná, starostlivá, žena, bez záväzkov, so záujmami o prírodu, domácnosť, zvieratá, mám rada muziku 80. rokov, som priateľskej povahy, už s odrasteným a samostatným dieťaťom, rada spoznám obyčajného, dobrosrdečného voľného, inteligentného muža podobných vlastností, nealkoholika, domáceho kutila, vo veku od 58 do 66 rokov, tiež, ktorý miluje zvieratá, vysokého nad 180 cm, najradšej v znamení Raka, Ryby, Kozorožca, Býka, Panny, pre priateľstvo. Som z BA, ale Ty môžeš byť aj z okolia, aj z dediny. V prípade vzájomných sympatií a spoločných názorov na život, aj na trvalý vzťah. Nie som dobrodružná povaha, preto dobrodruhovia nech hľadajú inde svoju spriaznenú dušu.

Mám rada, príjemných, priateľských ľudí, so zmyslom pre čestnosť, zodpovednosť, sebaovládanie.

Nemám rada povrchných ľudí zahľadených len do seba, egocentrikov, ľudí s neopodstatnenými veľkými egami a netolerantných ľudí.
natur M 44 rokov
Venujem sa umeniu - maľba. Mám dcéru 5 ročnú, mám rád zvieratá, trávim väčšinu času v prírode pre inšpiráciu a motiváciu. Mám rád úprimné ženy so zmyslom pre humor
pepan4811 M 72 rokov
Bývam v rodinnom dome v obci v okrese Pezinok. Mám 66 rokov, 74/173 cm. Úž vyše roka som sám. Hľadám priateľku na občasné vychádzky do prírody, primeraného veku. Mám malého psíka menom Jovi.

1 20 40 60 80 100 120 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 147 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania