amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 121 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Sheyda Ž 54 rokov
Moje záľuby sú bicyklovanie, hranie benbingtonu,prechádzky,historické pamiatky, záhradka. Som vyucena predavačka. Naposledy som pracovala ako šoférka autobusu. Mám rada všetky zvieratá. Nemám rada keď sa im ubližuje. Mám psíka.Hľadám si vážnu známosť.
LuisCash M 45 rokov
Muž 45 rokov Bratislava
Som spolocenska bytost...milujem hru na na gitare, zahrat si svojho oblubeneho Johnnyho Casha.
Rad cestujem, to najkrajsie co som videl na potulkach europou je urcite krasne zelene Irsko, ohromila ma aj Bosna a Sarajevo, z pohladu cestovatela ma vlastne vsetko vie nadchnut. Pred 3 rokmi som objavli navyse lasku k Taliansku, k taliancine, zamiloval som si aj taliansku kuchynu pre jednoduchost a je proste uzasna... este sa chcem naucit co to je znamena dolce far niente...
Som spolocensky, spontanny, tvorivy, obcas prilis nad vecami premyslam...
Peto6556 M 59 rokov
Rád chodím na výlety do prírody, rád bicyklujem, mám malého psíka a tri nezaopatrené deti a jedno už samostatné. Mám tri dcéry a jedného syna.Som živnostník - ekonóm no venujem sa aj stavebníctvu.
Chippa1 Ž 73 rokov
Som dôchodkyňa, pravdomluvná, čestná, úprimná, mám rada zvieratá bez ohľadu na to, či je to pes, kôň, mačka a pod., deti žijú mimo Bratislavy a som ešte stále túžiaca po partnerovi, ktorý je muž do voza aj do koča, ostatné osobne
Zuzkabratislava Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Bratislava
Hladam partnera na urovni na harmonicky spolocny zivot. Muza do koca aj do voza, zreleho, aktivneho, cestovanie, turistika, priroda, schopneho vytvorit harmonicky vztah, nefajciara, majuceho podobne zaujmy. Ostatne si napiseme.
Merry1993 Ž 36 rokov
Žena 36 rokov Bratislava
Aj týmto spôsobom by som veľmi rada spoznala slobodného, sympatického, milého a komunikatívneho muža, najlepšie vo veku od 30 do 42 rokov, ktorý už viac nechce byť sám. Dokážem oceniť vernosť, úprimnosť, ale aj zmysel pre humor a romantiku. Vo vzťahu sú to určite kľúčové prvky, bez ktorých by to nemalo zmysel. Dieťa samozrejme nie je žiadnou prekážkou. Práve naopak. Hľadám muža z Bratislavského, Trnavského, prípadne aj z Nitrianskeho kraja. V rámci možností. Bolo by dobré, pokiaľ by sme spolu zdieľali aspoň niekoľko zo spoločných záujmov. Avšak, nie je to podmienkou. Nehľadám modela, dokonalosť, či niečo hmotné. Skôr naopak. Pokiaľ si sa v mojom opise našiel, celkom určite sa poteším Tvojej správe 😊 Medzi moje záujmy patria kreatívne činnosti, písanie, čítanie, ale aj príroda, výlety, prechádzky, cestovanie, wellness, nakupovanie, počúvanie hudby a spoznávanie nových ľudí. Vo dvojici sa to ľahšie ťahá a človeku je aj omnoho veselšie, než samému. Ak by si tú samotu chcel zmeniť, tak sa ozvi 33 ročnej slobodnej, komunikativnej žene bez záväzkov, ktorá je verná, úprimná, ale aj veselá a empatická zároveň. Nerobí mi problém prispôsobiť sa, ani pomôcť, pokiaľ je to v mojich silách a toho druhého mám úprimne rada. Okrem iného zbožňujem zvieratá a všetko, čo s nimi súvisí 😍

Teším sa na Tvoju správu, s pozdravom Marry.
mima567 Ž 48 rokov
Rada by som spoznala muža s podobnymi záujmami. Vo voľnom čase rada športujem, idem do prírody alebo do kina., divadla. Som priatelska a tolerantna, minulost mam vysporiadanu.
pest M 55 rokov
medzi moje zaluby patri hlavne sport (tenis, cyklistika, squash, beh, fitness, stolny tenis,...), hudba, cestovanie, ale aj fyzicka praca v zahrade.
Nemam vyhranenu osobu, ako by mala vyzerat ale urcite by sme si mali navzajom rozumiet. Som slobodny, bezdetny vzhladom na to, ze som vdaka svojej praci stale cestoval po svete.
mariska54 Ž 69 rokov
Žena 69 rokov Bratislava
Rada sa zabávam mám rada tanec pracujem ako upratovačka.Mám záujem o seriozného muža .Rada chodím aj do prírody .Zvieratá momentálne nedržím v byte.Na dovolenky rada chodím k moru.
Vierka13 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Bratislava
Rada by som sa zoznamila s muzom, ktory ma rad prirodu, cestovanie a venuje sa aktivne sportu. Uvitam cloveka s roznorodymi zaujmami, co uz vie, co zhruba od zivota ocakava. Nemam zaujem o nezavazne stretnutia.
zlatka19 Ž 66 rokov
Rada sa zoznámim s dôchodcom, ktorý chodí občas do divadla, posedieť si pri káve v reštaurácii, prechádzku a rád spoznáva iné krajiny.
Som príjemná dôchodkyňa.
88David88 M 29 rokov
Muž 29 rokov Bratislava
Rád si zašportujem, mám rád prírodu, prechádzky, turistiku, cestovanie a všetko okolo toho. Nemám rád klamstvo, faloš, neuprímnosť... Rád by som spoznal ženu ktorej sú tie veci cudzie je milá, dobrá, veková hranica mi nič nehovorí dôležité súsympatie a charakter človeka

1 20 40 60 80 100 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania