amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 136 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

rokino Ž 60 rokov
Život je krásny treba vedieť ho žiť.
Som domácky typ a mám záľubu v cestovaní a poznávaní krajín. Ak chceš vedieť viac napíš... Hľadám dobrého muža skôr domáceho kutila, nefajčiara, nealkoholika s podobnou záľubou v cestovaní. A muža, ktorý nie je závislý len na sexe.
Robcek M 54 rokov
Hladám svojú lepšiu polovičku, nehladám flirt ale vážný vztah s perspektívou do buducnosti. Stačí ak si úprimná, seriozná a tiež veriš, na lásku. Ja som úprimný, dobrosrdečný, verný. Viac si napišeme v správe.
zebra M 83 rokov
Muž 83 rokov Bratislava
Som vdovec. Deti sú zaopatrené. Rád by som spoznal serióznu ženu primeraného veku s ktorou by sme našli spoločné záľuby. Zoznámenie predpokladá obojstranné sympatie, spoznávanie sa trávením spoločných chvíľ- neskôr aj prípadné spolužitie.
mambo M 51 rokov
Hladam zenu na priatelstvo.
Zaujmy: turistika, prechadzky, fitnes, plavanie, lyzovanie, hudba, citanie, hrady, zamky, pamiatky, meditacia, astronomia.
smajlinka Ž 46 rokov
som uprimná myslim že pohodová baba s voľným miestom v srdiecku tuzim milovat a byt milovana.. verímže človek nemá byť sám a a niekedy je potrebné i osudu pomoct:-)
veľmi rada sa smejem, milujem detičky a dúfam , že mi bude dopriate byť mamou, veď to je pre každú ženu pocta.. mam veľmi rada šport : lyže plávanie korčulovanie ale hrala som už i tenis ..veľmi rada čítam.
som šťastná že žijem v tejto našej krásnej krajine..
Túžim stretnúť partnera láskaveho milého, úprimného a verného, krása je pre mna az na iných miestach pomyselneho rebríčka túžim po kráse a dobrote srdiecka lebo fyzická krasa pominiea potom uz zostáva len láska a priateľstvo..
jojo11111 M 45 rokov
Muž 45 rokov Bratislava
nie všetky myšlienky sa dajú preniesť do slov takže napísať koho hľadám je tažké , ale možno niekomu budem vyhovovať som v podstate obycajny chalan, úprimný, spoločenský, sem tam ukecaný, nevtieravý ...
blahos M 62 rokov
Muž 62 rokov Bratislava
smiech,dobra nalada,kino,cestovanie, motorka,vino,dobra lyzovacka,more ,proste vsetko to najlepsie a nepremrhat ani minutu vsetko co k tomu je a este na viac
cristal10 M 45 rokov
Muž 45 rokov Bratislava
...som bežný chlap, mám rád život taký ako je , a teším sa ak sú ľudia okolo mňa šťastní. Keď ťa ešte niečo zaujíma, tak sa kľudne spýtaj ... a nemám toľko času, aby som odpisoval všetkým :--D
pit13 M 59 rokov
Muž 59 rokov Bratislava
Milujem historiu,literaturu,nastevu kina,muzea,galerie,relax v prirode.Som nepekny,nudny,plachy a sam.Rad by som to zmenil a pre niekoho chcel zit ale pravdu povedat nedari sa.
usvit M 51 rokov
Som spoločensko športovo založený chalan, ktorý má rád veselých a inteligentných ľudí. Mám rád prírodu a šport. Vážim si na ľuďoch úprimnosť a čestnosť. Neznášam nespravodlivosť v akejkoľvek podobe. Voľný čas trávim v spoločnosti dobrých priateľov, v prírode na rôznych kultúrnych a spoločenských akciách. Mám rád historické fillmy, akčné, komédie. Hudba akéhokoľvek druhu. Ostatné poviem až keď nadviažem kontakt.
safro M 64 rokov
Muž 64 rokov Bratislava
Ahoj. Som obyčajný muž, hodnotia ma ako sympatického a nekonfliktného človeka. Baví ma príroda, bicyklovanie, hudba, umenie. Hľadám si primeranú a tolerantnú partnerku.
Limonadovyjoe M 49 rokov
Muž 49 rokov Bratislava
Som veselý človek :)
Mám rád turistiku, večne sa učím na gitaru :)
Rád by som stretol ženu, s ktorou by som mohol vyraziť do prírody, na bicykloch, alebo len tak riešiť dennodenné radosti/starosti života :) samozrejme podľa času :)

1 20 40 60 80 100 120 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania