amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 135 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

zeussk Ž 74 rokov
Žena 74 rokov Bratislava
Do koca aj do voza :-) muz vekovo primerany, nemal by mať menej ako 180 cm.

Ahoj, som normálna baba so zmyslom pre humor, nefajčiarka, mladšie vyzerajúca penzistka ktorá sa tesi zo zivota. Hľadám normálneho pohodového muža, ktorý vie čo chce, je spoľahlivý, inteligentný, priateľský, veselý, ktorý vie aj dávať nielen brať...
zuzana19 Ž 49 rokov
Pracujem v zdravotníctve, som veselej povahy a moje záľuby sú-plávanie, bicyklovanie, prechádzky, cestovanie, túra. Touto cestou by som sa chcela zoznámiť s príjemným mužom , u ktorého by som našla porozumenie a lásku.
renoir M 37 rokov
Pracujem v oblasti stavebníctva/architekúry, zaujíma ma hudba, lteratúra, umenie, psychológia a rekreačne šport. Hľadám normálne zmýšľajúce dievča, ktoré má svoj vlastný pohľad na veci, je úprimná a pozitívne naladená. Niekoho, s kým si budem mať čo povedať.
citliva Ž 66 rokov
Som pokojnej povahy. Rada čítam, počúvam hudbu, venujem sa turistike, plávaniu, navštevujem divadlo, občas si aj zatancujem. Pracujem ako učiteľka. Som rodinne založená. Hľadám úprimného partnera s podobnými záľubami.
petronius M 51 rokov
Muž 51 rokov Bratislava
Som kľudná povaha so zmyslom pre realitu. Nehľadám dokonalosť, ale vzťah, ktorý niečo vydrží. Hlavne aby sme boli zdraví.
Hľadám preto milú a príjemnú partnerku (s fotkou a nie staršiu ako ja) pre kultúru a šport, spoločné víkendy a dovolenky a neskôr aj všetko ostatné čo k životu patrí. Optimistku, ktorá sa vie tešiť aj z maličkostí, nestratí náladu ak prší, je tolerantná ako ja, má rada deti, ale aj prírodu, zvieratá, more a veľký priestor.
Mám rád čisto biely sneh, návraty z dlhých ciest, dobré jedlo, ale nemám rád ukričané reklamy, hrubé masy betónu, soľ na cestách, blato na topánkach, ľahkosť s akou sa niekedy porušujú dohody a zaväzky.
1smart M 58 rokov
Muž 58 rokov Bratislava
som vs rad sportujem, zaluby mam polovnictvo, profesia podnikatel mam zaujem o priatelske stretnutie s peknou zenou podobnych zaujmou z okolia bratislavy
nat Ž 54 rokov
Už mi nestačí len existovať - chcem naplno žiť, so všetkým čo k životu patrí, po boku FAJN chlapa. Pracujem v štátnom sektore, milujem saunu, mam rada bežky a turistiku. Opera a dobrý film, bicykel - tak to som tiež ja.
Je ťažko napísať o sebe - ale rada zodpoviem na všetky Tvoje otázky, čo ťa budú o mne zaujímať...
jazero Ž 75 rokov
Žena 75 rokov Bratislava
Som pracujuca dochodkyna, mam malu sukromnu firmu. Zatial byvam s vydatou dcerou a jej rodinou, no v podstate som vo vnutri sama a preto hladam druhu polovicku kruhu.
Mam rada prechadzky v prirode, milujem teplo a vodu.
Vaha Ž 61 rokov
Muž, ktorého by som chcela spoznať, by mal byť nezávislý, samostatný, aktívny, vzdelaný. Ja sama som aktívny, všestranný človek, rada plávam, potápam sa, rada cestujem, bicyklujem na ebiku. Som živnostníčka. Mám rada svoju záhradu, ale aj posedenie pri pohári vína. Spoločné záľuby sú pre mňa veľmi dôležité. Nenávidím klamstvo a lenivosť.
Prosím mladíkov vo veku môjho syna (35), aby mi nepísali! Fakt nemám záujem o zajačikov.
luka9382 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Bratislava
Myslím, že som normálna a obyčajná :) a presne takého človeka by som rada stretla :)
Rada sa smejem, sportujem, rada citam knihy, stretavam sa s priatelmi a milujem cestovanie a tennis :)
flyintheadark M 43 rokov
bavi ma turistika, vylety do prirody, citanie, pozeranie dokumtov, alebo dobrych filmov, navsteva muzei, galerii
hladam mile dievca s ktorym by sme mali spolocne zaujmy
esprit Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Bratislava
Som optimista, rada športujem, chodím na prechádzky, mám rada staré budovy, cestujem, vzdelávam sa, vzťah k prírode, kino, divadlo, hudba. Mám rada kávu, čokoládu, taliansku kuchyňu, pivo, slnko, more, ničnerobenie...la vita e bella.
Hľadám tu partnera s ktorým nám vzájomne bude fajn.

1 20 40 60 80 100 120 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania