amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 127 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Marhaba1976 M 47 rokov
Muž 47 rokov Bratislava
Hladam dievčinu, ktora hľada chlapca. Samemu mi byva smutno. Poznaš to? Hľadám inteligentne dievča, ženu, ktorá má už za sebou dávno pubertu. Karieristky - nemám záujem. 😜Ponukam porozumenie, úroveň a serióznosť. To isté aj očakávam. Dieťa nieje prekážkou. Kedy sa ozveš? Čas letí.....
Prosím Foto...
Mirka2010 Ž 43 rokov
Moje záľuby : šport ,cestovanie ,čítanie ,bežné domáce práce ,záhradka. Rada varím a pečiem ,žijem s dcérkou ,ktorá má 7 rokov.Podnikám v stavebnej činnosti a momentálne hľadám partnera na trávenie voľných chvíľ ako aj na vzťah.
Rawel M 63 rokov
Hľadám si chytrú, priateľskú a vášnivú ženu nad 50 rokov. Chodia tu také ženy? Som vitálny aktívny VŠ vzdelaný muž 173cm/77kg. Tiež by si rada mala partnera, s ktorým by ste sa mali radi a tešili sa na seba? Život nie je taký dlhý aby sme ho museli žiť osamote. Skúsme si napísať... Chcem Ťa mať rád. Prajem Ti príjemný deň.
zdenka12345678 Ž 67 rokov
Som žena, ktorá by sa rada s niekým zasmiala a spríjemnila si voľné chvíle. Mám rada filmy, ktoré vo mne niečo zanechajú, mám rada divadlo s hercami, čo vedia hrať, mám rada knihy a aj také, pri ktorých treba premýšľať :-D Niekedy mám málo času, občas sa mi nič nechce, občas som náladová, ale milujem život ako taký.
Hľadám samostatného, pohodového muža s vlastným bývaním, vysporiadanou minulosťou a vlastným názorom na kamarátstvo, či vzťah.
laura1962 Ž 60 rokov
Mám rada cestovanie, historiu, starožitnosti a umenie, prechádzky v prírode.
V živote je podstatné každý den stetnút človeka. Od partnera očakávam zodpovednost, pohodu a vediet sa smiat.
Zuzana232 Ž 42 rokov
Som 38 ročna rodinne založena žena, nie som karieristka, ani workholička, NIE SOM ZLATOKOPKA, NEMAM ZÁUJEM o stupidný flirt, laškovanie, teenagerske zabavky, úlety, pobavenia, ´´tlačenie kalerábov do hlavy´´ a veci podobné... NEHĽADÁM MUŽA LEN PRE DIEŤA!!! Úprimne túžim po trvalom, vážnom a hodnotnom vzťahu založenom na vzájomnej láske a úcte, v ktorom ponúkam 100% - nú vernosť, lásku, pochopenie, pokoj....Spolu, vzájomne zdieľať všetko, čo prináša život, radosti aj starosti, dobré aj horšie, byť si vzájomnou psychickou a fyzickou oporou v akejkoľvek situácii....Túžim, chcem a potrebujem milovať a byť milovaná. Samozrejme čo ponúkam, to aj očakávam!
muzjaskyne M 52 rokov
Muž 52 rokov Bratislava
Bez záväzkov, sebestačný, živím sa rukami, mám starú octaviu, športujem... čo písať... asi čokoľvek, ale nie je nad minútou osobného stretnutia kdesi na verejnom mieste... d.

Môj život je ako obrazáreň plná najrozličnejších obrazov ľudí, niektoré sú nadherné iné zas hnusné... nemam právo postaviť sa pred ten obraz a rozčuľovať sa ale môžem si vybrať iný obraz čo sa bude na mňa usmievat... d
Inainka Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Bratislava
Vesela, stihla, trochu sportova, rada v prirode, quadrilingua, historicke knihy zivotopisy, rada spoznam serioznehu este 'mladeho' muza (50-60r.), ktory spociatku koresponduje lebo zijem v blizkom zahranicie, viac o mne ked odpoved s fotkou.
nikulka257 Ž 37 rokov
Žena 37 rokov Bratislava
Hľadám chlapa na spoločné chvíle a trávenie času a spoločný život. Chlapa ktorý mi bude oprou a ja jemu a ktorý ma rozosmeje a s ktorým si budeme rozumieť a tešiť sa zo života a lásky. Rada športujem cyklistika, plávanie, kino a Tv, príroda a rada cestujem. Hľadám chlapa ktorý je zodpovedný, spoľahlivý, pracovitý a čestný. ☺
pierotat M 64 rokov
Privítal by som dámu, ktorá by vstúpila do môjho života. Podnikám, darí sa mi a rád by som sa podelil s výsledkami mojej práce s blízkou osobou. Som bez záväzkov, deti sú už tiež mimo domu. Voľného času našťastie už pribúda, rád by som ho trávil s milou, peknou a spoľalivou partnerkou. Rád sa túlam po horách, lyžujem, plávam. Cestovanie je tiež príjemné...
Vlk21 M 74 rokov
Muž 74 rokov Bratislava
Šport, kynológia, záhrada.
Dôchodca.
Mám psa.
Chcel by som sa zoznámiť so ženou.
Som stále aktívny chlap. Zaujímam sa o šport. Aktívne bicyklujem a plávam. V zime lyžujem. Dolu kopcom, tým chcem napísať, že bežkovanie ma nebaví. Pasívne ma zaujíma veľa športov. Chodím na hokej a futbal. Ostatné športy sledujem pred televíziou. Rád čítam a pozerám filmy a seriály. V televízii alebo v kine a poteší ma aj návšteva divadla, či opery. Okolo domu mám záhradu, tak mi nezostáva nič iné len sa o ňu starať. Pri nej by mi prospela nejaká motivátorka. Moja sučinka je moja najvernejšia kamarátka. Samozrejme, že veľkú zábavu mi poskytujú moje vnúčatá.
markos6944 M 39 rokov
Muž 39 rokov Bratislava
Som milý, úprimný muž, rád sa chodím prejsť kdekoľvek do prírody alebo aj na turistiku. Hľadám tu kamarátku, možno partnerku, hlavne aby sme si rozumeli ako dobrí kamaráti a partneri vo vzťahu, kde by potom mala byť úprimnosť, dôvera, vzájomná komunikácia, vášeň. Rád si chodím oddýchnuť do wellnessu, hlavne do sauny

1 20 40 60 80 100 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania