amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 129 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Lubka65 Ž 59 rokov
Ahojček, rada by som spoznala dobreho kamarata do pohody aj nepohody. Som obyčajná baba, ktorá sa sklamala, nemám rada faloš a pretvárku...rada počúvať hudbu, pozeram dobre filmy, luštim krížovky, rada tancujem a prechádzam sa v prírode...
Aliprandi M 67 rokov
Muž 67 rokov Bratislava
Já jsem návštěvník z České republiky z Hradce Králové* a chci se seznámit jedině se Slovenkou. A to s takovou, která tady má svoje foto. Tím myslím nějaké novější z poslední doby a ne, kdy byla ještě v kolísce nebo z maturitního tabla.
Záliby - Slovenky, domácí kutil, i když už mně občas něco vypadne z ruky ... ale téměř vždy akci dovedu do konce s diskutabilním výsledkem. Ale aspoň je sranda, jak kdy.
Jsem už důchodce, ale pořád pracuji v oblasti dopravy.

* musel jsem napsat v profilu nějaké slovenské město, protože Hradec tam nebyl.
OigeEgio Ž 52 rokov
Predovšetkým v dnešnej dobe je príjemnejšie nebyť sám, vychutnávať život v rámci možností a mať pocit, že Ťa má niekto rád. Rada by som spoznala muža ( vek. kategória od 50-58 ), s ktorým by sme boli vzájomne v harmónii po stránke mentálnej, psychickej a fyzickej a zdieľali spoločné záujmy a názory. Jedná sa o vážny vzťah, žiadne plytké, bezduché a flirtom “zaváňajúce” kontakty. Ďakujem za pochopenie.
Moja práca ma napĺňa, moja záhrada ma obdaruváva, jazero ma už na jar očakáva, lesy sa na mňa tešia a moja malá fenka ma rozosmieva každý deň.
usmiatyjanko M 52 rokov
Som do koča i do voza. Rád chodím do prírody, kina, divadla, na koncerty. Bývam v rodinnom dome ale chýba mi porozumenie a partnerka na spoločné chvíle. Som zamestnaný a bez záväzkov.
Prokop67 M 57 rokov
Muž 57 rokov Bratislava
Som vzdelaný, (jazyky anglický a nemecký, ekonomika, filozofia, história (filmy a dokumenty), psychoanalýza).
Som športovo založený (aktívne cvičenie, masáže - pasívne v TV, MotoGP, futbal). Trpím sklerózou multiplex.
lemona Ž 68 rokov
Zaujímam sa o históriu, kultúru, literatúru, dokumentárny film (aj v nemčine a angličtine). Rekreačne bicyklujem a plávam, uvítam ľahkú turistiku. Som už na dôchodku. Nemám žiadne deti a najradšej by som stretla muža, ktorý tiež deti nemá. I keď mi samota nerobí žiaden problém, predsa si len myslím, že je lepšie nebyť sám.
Carcoolka Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Bratislava
Rada by som si s mužom so zmyslom pre humor a šport budovala dlhodobý partnerský vzťah. Mám rada bicyklovanie, bedminton, beh a v zime lyže. Podľa možnosti zájdem aj do kina, na koncerty a som rada v spoločnosti svojich priateľov. Ak ti je niečo z tohto blízke, budem rada, keď sa pridáš. A ideálne najskôr napíšeš, aby sme sa zoznámili :-).
Efrit Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Bratislava
Zdr. sestra, vztah, s užasným nekonfliktným, napomocným, velkorysost mu nesmie chýbat. Nefajčiarom, psychicky stabilným, motorizovaným mužom 62 -70 rokov, bez potomkov/bez deti
Nehospodsky typ, a už vobec nie alkoholik,
Hladam muža, ktorý chce vztah. plnohodnotný vztah 2 ludí, bude mat zaujem o nas dvoch, a o mna
Romantická, milujuca kvety. Mám rada pohodu klud. Neznášam hospody, alkohol. Netolerujem fajčenie O povrchný vztah, nemám zaujem
O mladší muže, flirt, povyrazenie tiež nie
Muž z Bratislavy, vlastne zazemie v Bratislave, vdovec, rozvedený, nie ženatý
Treba text čítat
Dakujem
janozam M 75 rokov
Pracujem, podnikám, elektrotechnik
Vo voľných chvíľach sa zaujímam sa o solárnu a veternú techniku.
Venujem sa zdravému životnému štýlu, som vegetarián, behávam cca 2-4 km
Rád navštevujem termálne welnesy, občas práca v záhrade.
Jackydaniels Ž 46 rokov
Ak je uzasna, nebude to lahke. Ak je jednoducha, nebude uzasna. Ak je toho hodna, nevzdas to. Ak to vzdas, nie si jej hoden."Pravdou je, Ze vsetci nas raz zrania, musite len najst takych, kvoli ktorym stoji za to trpiet.“
fujo M 50 rokov
Muž 50 rokov Bratislava
Doživotne dám,zbohom zásadám,kocky nechám hodené a len tak odchádzam,ukončíme flám,zbalené už mám,od života žiaden zázrak nečakám... Som zamestnaný,pracujem v autopriemysle. Zo svojich záľub spomeniem prírodu a prechádzky v nej, bicyklovanie, plávanie, čítanie, záhradka, pekný film a dobrá muzika, hlavne oldiess, zvieratá... Deti nemám, no rád si osvojím dieťa partnerky,vôbec nie je prekážkou k peknému a plnohodnotnému vzťahu a vytvoreniu šťastnej rodinky... Hľadám obyčajnú ženu pre obyčajný život...
go7 M 42 rokov
ahoj, moje zaluby su, aj sem tam sport, aj sem tam priroda, aj sem tam vyjazdy ci autom, skor take spoznavanie novych miest,
Rad by som sa zoznamil so zenou, ktora ma v sebe trocha zenskosti, usmieva sa a viac asi netreba, necham to na nahodu a vzajomne sympatie.

1 20 40 60 80 100 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania