amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 124 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Fillippo M 41 rokov
Rád by som sa zoznámil s príjemnou a dobrosrdečnou ženou. Nemám deti ani domáce zvieratá. Voľný čas trávim v prírode, s knihou alebo nejakou užitočnou činnosťou...
Lydia62 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Bratislava
Mám tri dospelé deti,samostatné.Zijem sama a sa samota je smutná.Rada spievam ,tancujem,varím pečiem.Som veselá a mám rada veselých ľudí.Touto cestou hľadám veselého pána ..
MariazBa Ž 42 rokov
Som moderna mamina ktora uznava rodinny kruh a spolocne aktivity. Mam dve deti a hladame.ocina,ktory uz ci nemá deti alebo.ma,ale prida sa k nasmu rodinnemu kruhu. Zijeme modernou dobou no z.mierou,nic neprehaname.a.hladame rozumneho,pokojneho,spravneho cloveka,s ktorym si udame smer. Domcek,priroda ci byt v hlavnom meste,podnikas ci si ucitelom,pozadujeme ponukame.cit pre rodinu,chut rodinne zit ,pridat sa,nie uberat.,pozitivne zmyslanie a prirodzenost,podporit myslienku spokojnej rodiny a napredovat.Foto nezverejnujem na.profile.
epoche2 M 38 rokov
Muž 38 rokov Bratislava
Ahoj, som 35 ročný muž, ktorý si touto cestou hľadá partnerku pre spoločné príjemné chvíle.
Baví ma bicykel, dobrá kniha, IT, svet okolo nás a iné zaujímavosti.


Preferujem partnerku, s ktorou je o čom hovoriť a ktorá sa neviaže na materiálne istoty a rutinný život.

Takýto život nie je pre mňa, tak nech sa hneď na začiatku vyhneme prípadným nedorozumeniam.

Budem rád, keď sa ozveš.
Radeno777 M 37 rokov
Muž 37 rokov Bratislava
Mám rád slnečné ráno, aj upršané dni. Vždy nájdem miesto, s ktorého sa tešiť viem. A keď sa občas chmúri zjavia nad hlavou, poviem si nevadí, oni sa zas stratia. Rád by som spoznal ženu, ktorá je podobne naladená
risopk M 44 rokov
Muž 44 rokov Bratislava
Som obycajny pozitvne naladeny. mam rad prírodu.prechádzky turistiku aj cykloturistiku s kamarátmi. ale rád by som tu našiel spriaznenu dušu podobnými zalubami aj na spoločnú cestu v živote.
Traveller123 M 61 rokov
Cestovanie kade tade, daleko aj blizko.Turistika Slovensko a okolie.
Zabava kde sa da, humor ten je treba.

Nezijeme preto aby sme jedli jeme preto aby sme... dopln.
Martin9488 M 47 rokov
Muž 47 rokov Bratislava
normálny malý chlap, veselý čo má rád hudbu, šport, prechádzky. A nemám rád keď ma niekto núti robiť niečo čo nechcem ako napríklad vyplňovať tu dva riadky o sebe. Teraz na to nemám náladu.
Lukassss5184 M 37 rokov
Muž 37 rokov Bratislava
Ahoj ak si zvedavá píš. Zodpoviem na všetky otázky. Mám rád prírodu zvieratá a dobré jedlo. Chcem nájist niekoho s kým by som prežil zbytok tohto uponáhlaného života.
KeramKenucim M 44 rokov
Muž 44 rokov Bratislava
Vo voľnom čase Cyklistika, fitness, príroda a dobrý film...
Pracujem v stavebnom priemysle...
Rad by som si tu našiel partnerku( deti vítane) ako sa hovorí do koča i do voza...
tomino6969 M 35 rokov
Muž 35 rokov Bratislava
Ahojte som z Bratislavy a hladam si partnerku ak som ty sympatický tak mi prosim píš neviem sa dočkať ?mam rad spolocnost ženy a som sam tak mi to neustale moc chyba piste tesim sa na vas dievcata moc???
Philippos M 26 rokov
Muž 26 rokov Bratislava
Vravia o mne, že som blázon. Majú úplnú pravdu. Na tomto svete môžu len blázni byť šťastní a plní radosti. Ja som si zvolil humor, smiech, radosť, iní si vybrali rozumnosť bez zmyslu pre humor, život, kde všetko musí niekam “zapadať”, kde všetko musí mať racionálne vysvetlenie a kde sa treba správať tak alebo onak, lebo sa to tak patrí. Naše voľby sú rôzne. Nech sú teda rozumní. Mne nech ponechajú moju pochabosť. Necítim sa urazený. Zistil som, že na svete je toľko rozumných ľudí, ale mňa to neuráža:-)))))
Som FILIP a mám FILIPA grin
Mám rad humor a usmiatych ľudí. Vraj úsmev je jediný liek na všetky starosti a bolesti tohto sveta. Preto Vám všetkým, ktorí navštívite tento profil, želám veľa úsmevu a slnko do duše.

1 20 40 60 80 100 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 140 160 180 193 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania