amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 134 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

simka0105 Ž 51 rokov
Mám rada slnko, teplo,more, záľuby šport-plávanie, bicykel, prechádzky v prírode, knihy, divadlo, hudba, rada sa smejem a mám rada humor. Hľadám si priateľa s podobnými záujmami a verím, že sa ozveš, aby sme mohli spoločne tráviť voľný čas :)
Konvalinka77 Ž 48 rokov
Rada spoznám príjemného, inteligentného vekovo primeraného muža, s dobrým srdiečkom a úsmevom na tvári. Pre ktorého je dôležitá úprimnosť, vernosť, vzájomná dôvera, opora v dobrých, ale aj zlých časoch. Bolo by fajn, ak by si bol rovnocenným spoločníkom v živote, s podobným vzdelaním, nefajčiar.. Možno si aj Ty po rôznych životných skúškach nadobudol presvedčenie, že toto je to, čo Ti doteraz v živote chýbalo. Ak si muž, ktorý je ochotný čosi urobiť pre pekný život a ísť si za tým. Máš odhodlanie riešiť vzniknuté situácie a nevzdať sa pri prvom probléme. Tak si to práve Ty.. Verím, že máme všetko ešte pred sebou.
stanco2311 M 45 rokov
Muž 45 rokov Bratislava
Hladam zivotnu partnerku, s ktorou si budeme rozumiet a vzajomne doverovat.
Myslim si ze som realisticky optimista s pozitivnym pohladom na svet a s velkym zmyslom pre humor, ktory rad sportuje, zabava sa, travi volny cas pri oceane a s priatelmi. Viem byt tiez seriozny ked si to situacia a zivot vyzaduje, som zodpovedny.
Zijem na Floride, nie na SK!
Ak mas zaujem dozvediet sa o mne viac, sup, sup a napis mi:-)
kakadu111 M 55 rokov
..vysoký..sympatický vraj..inteligentný...citlivý no zároveň viem o čom je život a ním..jeho "následkami" sa aj riadim... Skús to zmeniť... budem Ti vďačný...
maren Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Bratislava
Touto cestou si hladam dobreho kamarata ,priatela o ktoreho sa môžem opriet ,snad sa mi niekto dufam ,len ozve ,som z Ba ,mam troch synov uz dospelych a 1vnučku ..mam rada prirodu ,tanec,posedenie pri dobrej hudbe ,divadlo pamiatky ak chceš vedieť viac pytaj sa ..
monicka27 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Bratislava
Drahý môj anjel strážny! Prosím Ťa, ak je to vôľa BOŽIA, spoj tieto riadky a myšlienky s mužom, po ktorom túži celá moja bytosť. Hľadám veľmi nežného, citlivého, starostlivého, oddane milujúceho partnera s čistým srdiečkom a pohľadom na život, ktorý je veľakrát ťažký, ale aj krásny, keď sú na všetko dvaja. Túžim aby sme si boli vzájomne oporou, aj keby nás v živote postretlo čokoľvek. Som hlboko veriaca katolíčka, so srdcom plným lásky a nehy k BOHU, ľudom a všetkému, čo je krásne a vznešené! Mám veľmi rada detičky. Túžim po partnerovi, ktorý hlboko miluje Boha a Jeho prikázania, je nefajčiar, slobodný, vdovec, alebo anulovaný a samozrejme, ktorý by ma vedel milovať na život a na smrť.
Marry56 Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Bratislava
Som vysokoškolsky vzdelaná, rozvedená žena, hľadám priateľa primeraného veku na spoločné trávenie všedných i sviatočných dní. Ak si muž, ktorý chce zmeniť svoj život a prežiť jeseň života v peknom vzťahu, rada Ťa spoznám.
Oli217 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Bratislava
Príjemného muža s dobrým srdiečkom,so šikovnými rukami, iskrivými očami, pohodovým úsmevom,veľkou dávkou tvorivosti, tolerancie a obrovskou chuťou žiť a nie prežívat... Začnime spolu tvoriť najkrajšiu časť nášho spoločného života:-)
bellisima Ž 50 rokov
Rada varím, čítam knihy, lúštim krížovky aj sudoku. Mám rada umenie v každom smere, koncerty, galérie, múzeá, avšak najviac pobyt v prírode... Hľadám partnera do pohody aj nepohody... bútľavú vŕbu, ktorej sa môžem vyplakať, mohutný dub, o ktorý sa môžem oprieť, jasmínový ker, keď neviem, čo s nehou...
maros33555 M 40 rokov
Muž 40 rokov Bratislava
Hľadám správne dievča s ktorým by som si rozumel..som optimista..Rád chodím na výlety a dovolenky..Mam rád zvierata, hlavne psov.. Tak hádam sa tu niekto nájde..
jako100 M 66 rokov
Muž 66 rokov Bratislava
Mam rad modernu hudbu,turistiku,film a divadlo,milujem teplo,more,cestovanie.
Som pokojnej,veselej povahy,skôr pristupujem ku kompromisom,zodpovedný,spoločensky. Hľadám priateľku, partnerku s podobnou povahou a záujmami.
danamaria3679 Ž 59 rokov
Mám skoro všetko pre spokojný život, prácu, rodinu, priateľov, záujmy, no predsa na naplnenie života mi chýba niekto, s kým by som mohla kráčať životom vo dvojici.
Som sympatická tmavovláska. Mám rada spoločnosť, prechádzky prírodou, prácu v záhradke, dovolenku pri mori ale i na horách, mam rada tanec, hudbu, kino i divadlo...

1 20 40 60 80 100 120 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 147 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania