amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 134 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

stevebe38 M 68 rokov
Hľadám vyšsiu štíhlu pohodovú optimistickú žienku bez záväzkov s vysporiadanou minulosťou. To čo hľadám zároveň aj ponúkam. Mám vzťah k prírode ako i spoznávaniu rôznych kultúrno-spoločenských akcií. Som solídne zabezpečený a možno zoznamka napomôže k pohode
Rheya Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Bratislava
Pracujem vo dne v noci ako sestrička. Mám 5 krásnych zvieratiek-osmáčikov. Mám rada spoločnosť ľudí ktorí sa vedia baviť a dobré pivo. Čo hladám?-poklad na striebornom jazere :o)))
aneis1 Ž 63 rokov
Rada spoznám príjemného, inteligentného muža na úrovni, úprimného s dobrým srdiečkom. Mám vysporiadanú minulosť, mám rada prírodu, prechádzky, dobrú knižku.
Semi25 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Bratislava
Ahoj,
hľadám muža na rande, moje záujmy sú šport a cestovanie, mohol by si mať podobné záujmy. Tiež rada chodim na prechadzky, zajdem do kina, na kávu, skrátka mám rada všetko, čo robí život zaujimavý.
GEMINI56 M 67 rokov
Muž 67 rokov Bratislava
Pohodový, veselý, inteligentnú fajn priateľku ;-)
Moje životné poznanie: jediná hodnota, sila a jediné čo povznáša, je vedieť milovať a byť milovaný... a krásne milovať ženu, to je vlastne umenie !
preto: zmysluplné dôverné priateľstvo na báze vzájomnej sympatie, úcte, tolerancii, dôvere, porozumení a pohody, s pridanou hodnotou - túžbou, nehou, zmyselnosťou a vášňou, ktoré by nám robilo potešenie aj obojstrannú radosť. Čo chcem, zároveň ponúkam... a viem, že si. A tá, ktorá to chce tá si ma aj nájde! ~ carpe diem ~

PS: prežívajme a užívajme si život, je totiž príliš krátky na to, aby sme sa prebudili neskoro a potom ľutovali... hm, a aj tak z neho nevyviazneme živí, že? 🙂
Onislav M 51 rokov
Muž 51 rokov Bratislava
záľuby - turistika, bicykel, film, hudba, cestovanie
rad by som sa zoznámil so ženou inteligentnou, sympatickou, usmievavou, tolerantnou, s podobnými záujmami
alena1 Ž 52 rokov
Chcem milovať a byť milovaná, a preto hľadám človeka, s ktorým by sme sa vzájomne dopĺňali, nemusíme si pritom hľadieť do očí, ale určite by sme mali hľadieť na ten istý cieľ:) človeka, ktorý má približne rovnaké životné hodnoty ako ja:) človeka, s ktorým budem zdieľať svoj život, svoje radosti i starosti:) Túžim po úprimnom vzťahu plnom lásky, dôvery, trpezlivosti, vzájomného pochopenia.
IvanIvanov M 73 rokov
Muž 73 rokov Bratislava
Pridá sa ku mne do partie štíhla kamarátka s veselou mysľou, chuťou žiť a starať sa o svoje zdravie a majúca vyhojené minulé udalosti? Hlavne nedominantná, citlivá a schopná ponúknuť trochu ženskej energie okolo 60 rokov. Ak by si bola jogínka a vegetarianka ako ja a slovo láska ti nie je cudzí pojem, tak vitaj v klube.
ivvka Ž 57 rokov
Rada čítam, radšej počúvam ako rozprávam a cítim sa sama uprostred mestského, anonymného davu. Hľadám muža, pre ktorého je tiež vo vzťahu dôležitá láska, úprimnosť, vzájomná úcta, porozumenie a pocit bezpečia. Hoci už dlho žijem a pracujem v Bratislave, nie som tu tak viazaná, aby som si nevedela život predstaviť aj inde :-)
lajusko M 72 rokov
Muž 72 rokov Bratislava
Hobby - cestovanie. Celkom dobre viem variť. Som vitálny. Hľadám spoločníčku na cestovanie. Cestujem do vzdialených destinácií ale aj karavanom po Európe. Som dobrý spoločník, nekonfliktný.
poldi1744 M 72 rokov
Muž 72 rokov Bratislava
Nefajčiar a alkoholu sa radšej vyhýbam. Venoval som sa modelárstvu, cestovaniu a hudbe, v poslednom čase som zlenivel, asi potrebujem niekoho, kto by mi vrátil chuť na aktivitu.
Pistis42 Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Bratislava
Mám rada prírodu,more, prechádzky, kávičku, pohodu,občas bicyklujem, plávam.Deti sú už dospelé a preto hľadám človeka, s ktorým si budem mať čo povedať pri trávení voľných chvíľ

1 20 40 60 80 100 120 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania