amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 137 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

manjin M 66 rokov
Hľadám dievča do pohody ,/nepohodu snáď obídeme/. Mala by byt trosku štíhlejšia, veselej povahy, mala by mať trošku vzťah k cestovaniu, technike, poprípade aj záhradke.
plamienka Ž 68 rokov
hľadá sa priateľ na rôzne voľnočasové aktivity, cestovanie, ktorý vie brať život so všetkým, čo prináša a tiež hľadá blízku priateľku, spoločníčku. Optimizmus, humor a pozitívne zmýšľanie sa oceňuje .Ak ťa tieto riadky oslovia, kto vie? Náhody fungujú...
runi1 M 57 rokov
Muž 57 rokov Bratislava
Som otvoreny clovek, rad sa porozpravam o vsetkom,
mam rad uprimnych ludi, nemam rad velke klamstva,
rad lyzujem an plavem, chodim tancovat na disco od 30rokov
cez volny cas rad varim Taliansku kuchynu, momentalne zijem v Nemecku
micci32 M 47 rokov
Muž 47 rokov Bratislava
usmiaty srdcom a v srdci usmev.
milujem ludi s pozitivnym myslenim a tych, ktori vedia inprovizovat.
som taky aky som, iny nebudem.
avea Ž 73 rokov
Nenáročná, skromná rada by spoznala čestného priateľa, ktorý by chcel stráviť ďaľšie dni v pohode a pochopení, potulkami po prírode,divadlo, spoznávaní historických pamiatok. Nemám rada aroganciu, vulgárnosť, klamstvo.
rybicka Ž 59 rokov
Hľadám partnera na spoločné prechádzky v prírode, návštevu divadla,kina,kultúry.Snažím sa žiť tak, akoby som chcela, aby sa iní chovali ku mne,bez klamstva a pretvárky.
agentka007 Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Bratislava
Som zahadna , no krehke a citlive ziena. Rozvedena, a tak by som chcela stretnut muza , za ktorym by sa obzrela kazda zena. Tesit sa na stretnutia a nevydrzat bez neho jeden den . Planovat si svoju spolocnu buducnost . Nezakladam si na krase , ale na vzajomnych sympatiach. Rada bicyklujem, plavam, oblubujem prechadzky prirodou, no rada sa zabavam v spolocnost svojich priatelov , rada tancujem. Na mojej dovolenke nesmie chybat more a priatel. Jedlo , ktore oblubujem?? Ktore si uvarime spolu.
balancer M 67 rokov
Dávno rozvedený VŠ bratislavčan by rád oslovil bezdetnú nefajčiarku VŠ z Bratislavy. Takú, ktorá by rada zmenila na svojom živote niečo bez toho, aby ho zmenila celý od základov. Nie takú - ktorá žije v nefungujúcom vzťahu a hľadá "úlet z reality", alebo sponzoring. Takú - ktorá predchádzajúcemu rozumie a napriek mnohým priateľom má pocit, že je vlastne sama. A chcela by to zmeniť.
niky99 M 57 rokov
Hľadám si priatelku do 50/170/65 uprimnu, nekonfliktnu, ktorá sa nebojí začať odznova. Verím že niekde si len ťa neviem nájsť, tak sa prosím ozvi budem rad.

1 20 40 60 80 100 120 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania