amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 14 - Zoznámenie Námestovo

Ste v Námestove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNámestovo

603603 M 56 rokov
Som veselej povahy , mám rád prirodu , turistiku , mám psa a hľadám si dobrú priateľku , na travenie voľných chvíľ na turistiku na plavarne a rôzne kultúrne podujatia.
klingac122 M 44 rokov
Tak v skratke :-) mam rad pobyt v prirode vela času travim von .Mam psika, ale mam rad všetky zvieratka .Rad sa venujem kreativnej tvorbe aj moja praca je je tomu zamerana.Momentalne som keramikar
achasiel M 48 rokov
chcem začať novy život a novy vzťach. Srdce si praje najsť tu pravu. Som obyčajny chlap mam skromne želania a sny. Hladam rozumnu a tichu ženu ktorej sa život tiež nepodaril. Verim že by sme obaja mohli začať nanovo.
martan50 M 25 rokov
Rád by som spoznal nejakú ženu medzi rokmi 18-28 z okolia Námestova s ktorou by som rád zažil nejaký pekný čas. Kľudne napíšte ak chcete vedieť viac o mne, budem rád a dúfam že si sadneme a bude aj z toho niečo viac.
matobugaj M 40 rokov
Muž 40 rokov Námestovo
Rád varím, športujem, chodím na prechádzky. Som milý, úprimný a mám dobré srdce. Hľadám iba vážny vzťah s milou, príjemnou ženou s ktorou by som mohol stráviť krásne chvíle. :-)
Smisek Ž 32 rokov
Kazdy den sa stretavam s ludmi,kedze pracujem ako lekarka. Ale rada by som spoznala niekoho,s kym budem mat spolocne zaujmy ako napriklad sport,relax...kto bude mojou oporou,s kym sa budem rozpravat,smiat,pocuvat hudbu,pozerat filmy... :)
Boldovjak M 32 rokov
Muž 32 rokov Námestovo
každé ráno sa plojdem prejsť alebo za bicyklovať keď je leto tak sa prechádzam alebo sa nájdem buť dajakú ale či začnem lúštiť osemsmerovky neštudujem nepracujem áno mam zvieratka domasnocti králiky psíka dajako peknou ženou od 18 do 27 rokou Andreas 2,5 roka
zazrak123 M 29 rokov
Medzi moje zaľuby patrí športovanie ,prechádzky po lese a priroda celkovo.pracujem v oblasti dopravy.domace zvierata su len pes. A rad by som spoznal dievča žieña do voza i do koča.
Vnucaco M 31 rokov
Muž 31 rokov Námestovo
Tak som obyčajný chalan, ktorý má rád dobrodružstvo. Som úprimný a mám rád zábavu a humor.Moje záľuby šport, turistika hudba, príroda a relax.moje motto život je ako ozvena to čo vyžarujes sa ti vráti späť. ;)
Vl01 M 39 rokov
Je čas prestať byť sam. Chcem sa zoznámiť s uplne normálnou babou, ktorá už vie čo v živote chce, ale zároveň si vie život aj spontánne užiť. Práca: dobrá. Voľný čas: priroda, túry, prechody, rodina, cestovanie a dobrý film. To som v skratke ja.
Kvietoce903 Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Námestovo
Moje záľuby sú pozeranie televízie počúvanie hudby a rada upratujem. Som nezamestnaná mám psa a pod . No zoznámila by som sa s mýlim a verným chlapcom a ktorý by mi neklamal.
franta12345 M 30 rokov
Muž 30 rokov Námestovo
Ahoj medzi moje záluby patrí snowbord a plávanie mam rad technicku literaturu. Pracujem ako elektrikar v bremen . Rád by som spoznal milu babu s ktorou by sme si rozumeli.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania