amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Námestovo NO

Ak ona hľadá jeho v Námestove alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNámestovo

Dievca32 Ž 34 rokov
No volám sa Erika, mám 33 rokov, dieťa a touto cestou si hľadám milú vážnu známosť, som nezamestnaná, voľný čas trávim pri tv...
Misko997 M 25 rokov
Hľadám milé, sympatické dievča ktorá ma rada zvieratá, prírodu. Vo vzťahu by som bol rád za vzájomnú dôveru, pochopenie, ústretovosť. Pracujem ako skladník a vodič vysokozdvižného vozíka. Voľný čas využívam hlavne na spoločne chvíle z rodinou a priateľmi. V obľube mám cyklistiku rad objavujem nové miesta. Vysporiadanú minulosť mám.
Jano56626 M 23 rokov
Muž 23 rokov Námestovo
Hľadám peknú slečnu na vzťah
Žijem sám
Mám psa
Som verný
Už nestudujem ale pracujem
Ty môžeš aj študovať
Nech máš 18 až 20 rokov nie viac
Rád športujem
Ilkko M 20 rokov
Nemám žiadnu známosť. Hladam dievča na rande. Tento rok som maturoval. Vo voľnom čase rád chodím na turistiku alebo prechádzky. Rad by som si našiel známosť.
Hasky747 M 31 rokov
Hľadám nejakú kamošku pokecať a tak niekedy je nuda a pokecať zniekym je fajn 😀
Rád kecam s holkami no pozerám že už moc nieje skym ani pokecať každý sa kdesi stratil
vikcak M 22 rokov
Muž 22 rokov Námestovo
Hľadám vzťah dlhodobý, nie len na jednu noc.
Viem byť milý, pozorný, prekvapiť.
To čo mám na srdci a jazyku poviem.
Mam rad pravdu a nie klamstvá. Pracujem v nemeckú momentálne. Svoj voľný čas trávim, na ihrisku, na horách, alebo s kamarátmi pri káve.
Mazlička nemám. Zatiaľ.
111punks M 40 rokov
hľadám niekoho s ktorým môžem tráviť voľný čas ako kamarát, priateľ a ako muž hľadám šťastie lásku k žene čo sa večne niekam skrýva a necháva ma samého na pospas sudu. Rád by som ťa konečne stretol :)!
Jozko506 M 20 rokov
Som auto mechanik a hľadám dievča z okolia namestovo nemám dajake špeciálne poziadavky. Rad sa dohodnem na stretuti alebo na kávičke kdekoľvek. Teším sa na stretnutie
Frantisek2825 M 20 rokov
Niekoho na trávenie voľného času. Práve končím posledný ročník a potom sa uvidí či práca alebo budem pokračovať na vysokej škole. Nemám žiadne problémy z minulosti.
Stefan1007 M 37 rokov
Muž 37 rokov Námestovo
Som rozvedený a mám dvoch chlapcov. Pracujem ako szčo. Byvam sám a je mi smutno. Chcem si nájsť novú lásku do života, aby nebol len čierno-biely. Verím, že nájdem.
Kornil M 32 rokov
Volám sa Stanislav. Hľadám si vážny vzťah. Moje koníčky sú: pozeranie seriálov a filmov, prechádzky po prírode a pamiatkach, občas turistika. Ak máš záujem ozvi sa :)
Lacika21 M 48 rokov
Muž 48 rokov Námestovo
Hľadám dlhodobú známosť založenú na láske a vzájomnej dôvere. Pracujem ako šofér. Minulosť mám vysporiadanú. Chcem do vzťahu priniesť nehu, ale hlavne porozumenie a vzájomnú dôveru.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania