amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Námestovo NO

Máte záujem o zoznámenie v Námestove? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNámestovo

SashaSasha M 35 rokov
Muž 35 rokov Námestovo
Ahoj. Hľadám krásne dievča na príjemné spoločné chvíle. Chcem ju rozmaznať a tiež si urobiť radosť. Dokážem a milujem rozdávať dobrú radosť. Chcem sa často stretávať.
Inkognito41 M 41 rokov
Muž 41 rokov Námestovo
Hľadám úplne normálnu Ženu, co sa vie smiať a vie aj plakať! ktora ked to co chce najde, prestane dalej hľadať! s ktorou budem môcť vytvorit niečo silne co bude patriť len nám dvom .. pokora na ceste k tomu co hľadám, úctu, lásku, vernosť a starostlivosť prinasam do vzťahu !! som úplne normálny, pracujúci chlap … ako každý, aj ja mam svoje + ale aj -! na problémy vo vzťahu hladam riešenie, nie alkohol ci náhradu! mam dvoch dospelých synov! Voľný cas trávim s kamarátmi, rodinou, na diskotéky alebo do kŕčmy nechodím, tak si to nahrádzam vozením sa na všetkom, co ma silný motor 😉 k minulosti asi tolko, co bolo bolo ! Som rozvedený po 20 rokoch manželstva, tak tu nebudem struhat hrdinu, ze vsetko je uz zabudnuté, to by som klamal .. no snažím sa s tým zit tak, aby bolo tak ako ma byt.! rad spoznávam nových ľudí, tých, ktorých poznám, majú veľký podiel na mojich Opäť pevných nohách. pozdravujem a prajem pekný deň !😉😉
146peter M 35 rokov
Pracujem vo stavebníctve. Rád chodievam na turistiku. Mam psa je to domáci maznáčik. Partnerka by mala mať zmysel pre humor a byť za každú srandu. Rád počúvam cantry.
Freme M 63 rokov
Hľadám si niekoho na popisanie. Niekto, kto mi sprijemni deň, som na dôchodku, mám veľa voľného času, mám aj štvornohého kamoša bobika, veľmi rád sa rozprávam, rád počúvam hudbu.
Ejjmacej M 25 rokov
Muž 25 rokov Námestovo
Som prvykrat na nejakej zoznamke a neviem či z toho niečo vzíde 🤣 ale rád by som poznal nejakú novú známosť hoc aj na písanie, či stretká, veď to sa uvidí😄 mam vesely život, pracu čo ma baví a vo volnom čase noooo... trebars túry bicykel priatelia filmy výlety fitko .... toho je veľa 😂taaak ak sa ozveš budem rád 😄
Dymer12 M 21 rokov
Muž 21 rokov Námestovo
Hľadám niekoho na písanie, časom možno aj viacej, tak sa nehanbi a napis kludne, rad sa stebou spoznam, najlepsie by bolo, keby so bola z okresu NO alebo DK ☺️
Kur234567890354 M 38 rokov
Hľadám si krásnu ženu na roky 25 - 30 let.
Do vzťahu chcem sa niekedy oženiť a mať pekne deti.
Ja pracujem. Volny čas idem do prírody, na prechádzku a niekedy idem na huby.
Miláčikov mám pes .
Tak sa mi ozvi.
Michal2597 M 25 rokov
Ahojte hľadám tu príjemne, vtipne žieňa.
Na trávenie spoločných chvíľ turistika, cyklistika výlety do prírody. Vo vzťahu by som chcel úprimnosť, vzájomný rešpekt, dôveru a pochopenie jeden pre druhého.
Pracujem ako skladník táto práca ma baví.
Voľný čas trávim vybehnutím na cyklistiku, menšiu prechádzku do lesa.
Čas s rodinou, priateľmi. Domáceho miláčika nemám.
Áno, mám vysporiadanú minulosť.
Jozefiak M 34 rokov
Muž 34 rokov Námestovo
Ahoj, hľadám normálnu aktívnu babu, ja rád na turistiku, šport, prácu a rôznu aktivitu. Som SZČO, ako predajca a opravár výpočtovej techniky a elektroniky. Stále čakám na tú pravú a som optimista, dobre ešte len bude. Tiež mám rád zvieratá a rád spoznávam nových ľudí, tak neváhaj, ozvi sa.
Kezada2205 M 40 rokov
Muž 40 rokov Námestovo
Hľadám si priateľku, ak má chces poznat, napis. Ja som sám, pracujem ako monter v Nemecku. Ak máš záujem, tak pis. Budem čakať, odpisem každej, čo napíše. Ďakujem. Dúfam, že sa tu nájdeš pre mna.
Jago12 M 49 rokov
Muž 49 rokov Námestovo
Hľadám ženu na popísanie, ďalej sa uvidí. Rozvedený viackrát sklamaný. Stačí mi pekné slovo a trochu porozumenia. Žena do 50 rokov, len z blízkeho okolia, najlepšie Námestovo do 20 kilometrov
Peter523 M 40 rokov
Robím stavebné práce
Rád robím okolo domu.
Hľadám ženu s dobrým srdcom, ktorá sa rada usmieva a chcela by si založiť rodinu a ktorá má rada prechádzku v prírode

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania