amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 13 - Zoznámenie Námestovo

Ste v Námestove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNámestovo

Moskvic34 M 41 rokov
Muž 41 rokov Námestovo
Raz by som cestoval ale nemám s kým.bol by som rad keby som tu našiel spriaznenu dušu ktorá by to chcela skúsiť so mnou.pracujem v rakúsku..zvieratka nemám ale nevedia mi keby boli.
sanches123 M 44 rokov
Muž 44 rokov Námestovo
Hladam obycajnu osobku ktora dokaze byt verna a dokaze si vazit toho druheho,rad cestujem,vylety,prechadzky .pracujem v zahranici.viac o mne napisem v sukromnom rozhovore.Ak ta nieco zaujima o mne staci sa len opytat.:)
matus1986 M 36 rokov
Muž 36 rokov Námestovo
Moje záľuby sú šport pasívne, bicykel, posilňovanie, návšteva prírody. Pracujem ako SZČO v stavebníctve. máme doma kocúrika, ktorý je miláčikom celej rodiny. Chcel by som tu spoznať príjemnú babu na pokec a samozrejme aj na vážnejší vzťah.
stastie456789 M 45 rokov
Muž 45 rokov Námestovo
Mám rád turistiku, cyklistiku, bežkovanie, potulky prírodou. Rád stretneme nežnú ženu s peknou ženskou vôňou a dlhými vlasmi. Ak máš podobné záľuby, ozvi sa. Teším sa :)
zuzana76 Ž 47 rokov
mám rada prírodu, vo voľnom čase rada chodím na túry, v zime bežkujem. Touto cestou by som rada spoznala niekoho, kto má podobné záľuby ako ja, vo dvojici je veselšie
Yarocb M 46 rokov
Rád by som spoznal ženu, ktorá by na môj život svojou prítomnosťou v ňom vplývala jedinečne. Výnimočnú ženu (pre mňa výnimočnú), ktorá si ide životom vlastnou cestou, vedomá si svojich kvalít, ktorá je však dostatočne silná na to, priznať si, že chce mať vo svojom živote muža rovnako výnimočného (z jej pohľadu) pre ňu. Ženu, ktorá svoje emócie neskrýva.Ženu, ktorá ak bude čítať tieto riadky, bude presne vedieť o čom píšem.
Eminka123 Ž 25 rokov
Žena 25 rokov Námestovo
Moje záľuby sú cestovanie, turistika, práca, počúvanie hudby, čítanie kníh. Idem na vysokú školu. Mam jedného psa. Hľadám vtipného kamaráta, ktorý neberie život vážne. Milujem sarkazmus. Ak si náhodou z Oravy tak píš.
Palino29 M 34 rokov
Muž 34 rokov Námestovo
Moje záľuby sú zábavy a kamaráti. Pracujem v Nemecku ako tesar. Volny čas trávim z rodinou a priateľmi. Chcel by som sa zoznámiť z normálnou ženou o ktorej nejde len o peniaze.
pipo1986 M 36 rokov
Moje záľuby sú šport pasívne, posilňovanie, príroda, som aj viac menej taký domáci kutil. Som SZČO. Podnikám v stavebníctve. Veľmi rád mám zvieratá. Mám doma kocúrika. Deti nemám. Rád by som sa zoznámil s babou milou, príjemnou, dobrosrdečnou, dobre vyzerajúcou a taktiež aby mala rada zvieratá. Preferujem babu z môjho okolia, čiže z okolia, blízkosti Námestova. Ďakujem
Tony666666 M 29 rokov
Hľadá m kamarátku ,alebo ženu a časom možno aj vážny vzťahVo voľnom čase chodím do prírody so psom,na huby a iné. Ráed športujem hrám futbal nepohrdem dobrý pivom s kamarátmi Rád sa zabavam, mám rád komédie ,nech sa páči píšte
Jodek M 47 rokov
Muž 47 rokov Námestovo
Slobodny bezavezkov pracujuci zivnostnik rad chodim v lete do lesa na huby ale naj lenosim pro telke ale vela casu travim zo svojou rodnou hlavne z neterkami a synovcami
Medzernik111 M 32 rokov
Muž 32 rokov Námestovo
Odpoviem osobám ktoré napisu rad sa stretávam. A mám rad zeny mám rad auta zvierata rad spoznávam nových ľudí som trocha hanblivka ale to my až tak nevadí budem rad keď sa ozvú úhlavného ženy tak len do toho baby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania