amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 16 - Zoznámenie Bánovce nad Bebravou

Ste v Bánovciach nad Bebravou a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

Pistalocka Ž 58 rokov
Milujem zivot,ludi...ale chyba mi spriaznena dusa...najdem ju? Priroda,hory,turistiks,more,hudba,dobre jedlo...to je len zopar mojich zalub...ak si sa v nich nasiel,ozvi sa!
19alex74 M 49 rokov
Mám rad cyklistiku,turistiku,wellnees,atd...Hľadám ženu s podobnými záľubami,ktorá vie čo chce a má rad život. Rad sa tulam prírodou,no rad skočím aj do kina ...
Tichamajka5 Ž 38 rokov
Pracujem ako kuchárka.hladam milého veselého zodpovedného chalana ktorý by mal rád mňa aj moju dcérku.mam rada prechádzky v prírode varenie cestovanie.najde sa niekto pre mňa????
Branis M 52 rokov
Muž 52 rokov Bánovce nad Bebravou
V prvom rade, ak mi dovolíte, chcel by som si týmto spôsobom nájsť žienku, ktorá by bola blízka môjmu srdiecku a ja jej. Mala by byť úprimná, tolerantná, mala by vedieť trochu variť, a mať dobré srdiečko. Velmi rád si zasportujem (bicykel, plávanie, turistika, korčule), chodím na huby, dovolenkujem na Slovensku poznávaním jeho krás, folkloru. Budem rád, keď sa niekto nájde, s kým si porozumiem, a mozno i viac...
mb32 Ž 35 rokov
Ahoj, neviem co napisat , lebo aj tak su to len slova :) Som mlada mamicka uzasneho synceka hladajuceho niekoho , kto sa stane nasou neoddelitelnou sucastou zivota.
martinka1753 Ž 69 rokov
Hľadám priateľstvo, lásku porozumenie pre ďalšie roky života. pre príjemný a pohodový vzťah.
Mám rada prírodu, milujem vodu a vo voľnom čase si rada prečítam literatúru. Keďže nápadov na trávenie voľných chvíľ je veľa vždy chýba partner, priateľ, s ktorým by to bolo krajšie.
Molly123 Ž 40 rokov
Chcem stretnúť milého, inteligentného, šarmantného muža na úrovni so zmyslom pre humor, ktorého by malo zmysel poznať i bližšie. Rada cestujem, mám rada módu, čokoládu, kvety, úprimných a veselých ľudí. :)
BNB M 67 rokov
Je to ťažké žiť sám v mojom veku, keď som si predstavoval, že to bude vo dvojici krásne, ako to má byť, ale osud mi to nedoprial vo dvojici a samému je to už veľmi ťažké...
lukas4891 M 38 rokov
Muž 38 rokov Bánovce nad Bebravou
Rád by som tu spoznal ženu, ktorá je sama a rada by to zmenila. Som slobodný, bezdetný, samostatný muž. Vzťahu sa nebránim. Mám rád prírodu, zvieratá, šport. Rád si pozriem dobrý film v kine, či len tak doma. Tak ak si sama, kľudne napíš a zmeníme to .
Aakajevolna Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám muža rodinné založeného.mam rada prírodu,prechádzky.teším sa na spoločné víkendy.mam 2 deti.nemam rada falošných ľudí .tusim nájsť moju druhú polovičku srdiečka s ktorou by sme sa navzájom dopĺňali a pomáhali.Nehladam ulet ,flirt!!
kolobeh Ž 67 rokov
Hľadám sympatického, zodpovedného pána nie alkoholika a fajčiara so všestranným záujmom.
Mám rada prírodu - turistika, cyklistika, chôdza. Rada číta, chodím do divadla, do kina. Som
zamestnaná, mám stredoškolské vzdelanie.
33333jojo M 54 rokov
Muž 54 rokov Bánovce nad Bebravou
Rad spoznám ženu , s úsmevom na tvari ktora bude mojou oporou , v dovojke sa to lepšie ťahá, hladam važny vztah a lasku na cely život .Som vesely ,uprimny .Pracujuci , vo volnom čase pracujem v zahrade , mam rad prirodu a všetko pekne okolo.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania