amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Bánovce nad Bebravou BN

Kresťania a veriaci v Bánovciach nad Bebravou majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

Zblnicko M 48 rokov
Muž 48 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám vážny vzťah ale i nezáväzny kamarátsky. Pracujem, som milý úprimný človek. Ak to bude fungovať, zostaňem s Tebou aj celý život. Som všestranný kutil.
Lenus234 Ž 23 rokov
Žena 23 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám novú známosť malá som veľa sklamanie vztahu dúfam ze raz šťastná už budem nájdem si tu už niekoho aby aj ten druhý človek bol šťastný mám vysporiadanu minulosť voľný čas chodím na prechádzky hudba varenie
Apikcek M 47 rokov
Hľadám úprimnú ženu ktorá mi bude oporou kamarátkou ako aj ja jej ďakujem ak sa ozveš mám rád prírodu prechádzky spoločenský tanec a mám rád zvieratká
Majo166 M 36 rokov
Chcel by som najst ženu na spoločné chvíle... som zamestnaný a bývam sám... volny čas rád trávim pri vode.... a mám rád prírodu... bývam na bytovke a som z banoviec
Robenod M 56 rokov
Hľadám spriaznenú dušu pre spoločné chvile. Ponúknuť viem celého seba, istotu, život na chalupe, záhradu, viem spraviť takmer všetko. Som na vysluhe teda zabezpečený s dostatkom času. Voľny čas trávim kutilstvom, prácami na chalupe, záhrade a relax prechádzky so 4nohým priateľom do prírody najradšej na huby.
V podstate mám vysporiadanu minulosť, aj keď som pred 17timi rokmi prišiel z dôvodu zákernej choroby o milovanú manželku a s tým budem už spojený navždy.
Samuel46 M 22 rokov
Muž 22 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám slušne, milé dievča ktoré mi spríjemní voľný čas. Popri robote sa venujem futbalu a posilke. Hľadám dievča približne v mojom veku ale kľudne aj staršie.
Lubosino1 M 50 rokov
Muž 50 rokov Bánovce nad Bebravou
Hladám si milú uprimnú priatelku na pekný vzťah plný lásky a porozumenia.

Mám rád prírodu a zvieratá. Vo vzťahu nie je pre mňa najdóležitejši sex, ale vzájomná úcta a láska dvoch spriaznených duší.
Pajo11 M 56 rokov
Muž 56 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám si vážnu známosť a mam vysporiadanu minulosť mám rád prírodu bicyklovanie a rád chodím na prechádzky rád si pozriem dobrý film alebo seriál som zamestnany
Tomoslav M 37 rokov
Muž 37 rokov Bánovce nad Bebravou
Zdravím.. hľadám ženu primeranú k môjmu veku, prípadne aj mladšiu, pracujem a som na invalidnom dôchodku. Vo voľnom čase rád chodím do lesa na prechádzky, občas posilňovanie, plaváreň, kúpalisko, turistika, párty, mám dvoch psíkov.
Pinocio87 M 36 rokov
Zdravím pracujem, vysporiadania minulost, mam psa, bývam samostatné v byte, mam 35 rokov, moje záľuby sú cestovanie, koncerty, šport, varenie, nefajčím, nepijem alkohol
Apolenka Ž 58 rokov
Pracujem, rada chodím do prírody, čítam, mam vysporiadanu minulost, hľadám prima človeka bez zavislosti s ktorým mi bude fajn, ktorý se umi tešiť že života.
tomo1123 M 34 rokov
hladam slečnu na zoznamenie časom možno aj viac nehladam modelku ani ja nie som model len aby bola proste obycajna zena mala rada vylety a turistiku..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania