amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Bánovce nad Bebravou BN

Kresťania a veriaci v Bánovciach nad Bebravou majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

Spoznasma M 42 rokov
Hľadám ženu do voza i do koča, priateľku na spoločné výlety atď, nikdy nevieš čo sa stane 😉. Mám rád prírodu turistiku, cestovanie nakupovanie mi nerobí problém. Rád sa stretnem zoznamim.
Fundump M 39 rokov
Muž 39 rokov Bánovce nad Bebravou
Ahoj, najdem ta? Preferujem uprimnost a neznasam klamstvo
Prosim o rozsirenu komunikaciu. Ziadne hole vety :)))
Milujem prirodu, turistiku, vsetko co ktomu patri. Je toho vela ;)
Dadena1981 Ž 43 rokov
Ahojte. Hľadám muža na priateľstvo. Časom sa uvidí. Nie hneď na sex!!! Vek cca 40-50. Pracujem. Mám 2 deti a 42 rokov. Som rozvedená. Rada si vyjdem na prechádzky do prírody, do kina, chodím si zaplávať. Ak máš aj ty podobné záujmy kľudne napíš. Najlepšie Trenčiansky kraj
Buchlik335 M 24 rokov
Muž 24 rokov Bánovce nad Bebravou
Minulosť mam vysporiadanu som milý uprimny chalan a hľadám dlhodobý vzťah pracujem Holandsko nemecko francúzsko momentálne na sk viac informácií v správe
Apikcek M 48 rokov
Hľadám úprimnú ženu ktorá mi bude oporou kamarátkou ako aj ja jej ďakujem ak sa ozveš mám rád prírodu prechádzky spoločenský tanec a mám rád zvieratká
Robenod M 56 rokov
Hľadám spriaznenú dušu pre spoločné chvile. Ponúknuť viem celého seba, istotu, život na chalupe, záhradu, viem spraviť takmer všetko. Som na vysluhe teda zabezpečený s dostatkom času. Voľny čas trávim kutilstvom, prácami na chalupe, záhrade a relax prechádzky so 4nohým priateľom do prírody najradšej na huby.
V podstate mám vysporiadanu minulosť, aj keď som pred 17timi rokmi prišiel z dôvodu zákernej choroby o milovanú manželku a s tým budem už spojený navždy.
Samuel46 M 23 rokov
Muž 23 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám slušne, milé dievča ktoré mi spríjemní voľný čas. Popri robote sa venujem futbalu a posilke. Hľadám dievča približne v mojom veku ale kľudne aj staršie.
Lubosino1 M 50 rokov
Muž 50 rokov Bánovce nad Bebravou
Hladám si milú uprimnú priatelku na pekný vzťah plný lásky a porozumenia.

Mám rád prírodu a zvieratá. Vo vzťahu nie je pre mňa najdóležitejši sex, ale vzájomná úcta a láska dvoch spriaznených duší.
Pajo11 M 57 rokov
Muž 57 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám si vážnu známosť a mam vysporiadanu minulosť mám rád prírodu bicyklovanie a rád chodím na prechádzky rád si pozriem dobrý film alebo seriál som zamestnany
Apolenka Ž 59 rokov
Pracujem, rada chodím do prírody, čítam, mam vysporiadanu minulost, hľadám prima človeka bez zavislosti s ktorým mi bude fajn, ktorý se umi tešiť že života.
Milkaeemili Ž 59 rokov
Ahojte, hľadám milého a seriózneho muža, nie sukničkára, ktorý skáče na baby ako zajac 😄 Som veselá pozitívne naladená, voľný čás trávim pri telke a dobrom jedle. Som rozvedená ináč by som tu nebola😂
Peter446256 M 62 rokov
Muž 62 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám ženu na spoločné chvíle v živote, vzťah založený na dôvere a láske, pracujem v stavebníctve, bývam sám, domáci kutil ktorý rád zájde na turistiku, rád sa preveziem na bicykli, navštívim plaváreň a pozriem dobrý film, zvieratko nemám ale mám ich rád, som abstinent nefajčiar, ale nevadí mi keď si žena zapáli.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania