amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Bánovce nad Bebravou BN

Ak ona hľadá jeho v Bánovciach nad Bebravou alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

Pingin M 45 rokov
Som coskoro rozvedeny z detmi mam rad asi vsetko priroda rybacka sport tutistika a hlavne moje deti a pracu. hladam uprimnu stihlu zenu co sa ties sklamala vo vztahu a ma rada deti, vekova hranica 33 - 43 rokov.
Milxo M 29 rokov
Sympatická a milá, uvážená osoba ktorá vie čo od života chce a ma stanovené ciele a hodnoty nie sny ,so zmyslom pre humor, nefajčiarka, veriaca, ma rada prírodu, turistiku atď.
bato666 M 39 rokov
Muž 39 rokov Bánovce nad Bebravou
Mam 38 rokov a ešte nikdy som nemal vážnejši vzťah,tak sa snažim najst partnerku na trvaly vzťah.A ani bi mi nevadilo kebi mala deti.Pracujem v zahraniči ale každy tyžden dochadzam domov.
Timea1515 Ž 44 rokov
Dlhovlasa blondinka energicka , mila , sportovo zalozena fitnesstrenerka , so zmyslom pre vsetko vo ma zmysel ..hladam uprimneho sympatickeho muza s charizmom a citom ...
Todare M 50 rokov
Hľadám milú žienku, nekonfliktnú, normálnu. Najskôr kamoši.
Mám rád prírodu, turistiku. Také normálne veci.
Mám sedavé zamestnanie preto sa rád pohybujem.
Anna1122 Ž 63 rokov
Hladam vazny vztah, som vdova plna zivota, bezdetna, nefajciarka. Od muza ocakavam uprimnost, vernost a milu spolocnost. Rada citam a pocuvam pesnicky.
Krtko123 M 54 rokov
Ahoj, hľadám si niekoho na trávenie spoločných chvíľ ako sa hovorí samota je zlá. Mám m rád prírodu, spoznávanie kultúrnych pamiatok, turistiku.,som nefajčiar, alkohol príležitostne.
Baryy M 32 rokov
Muž 32 rokov Bánovce nad Bebravou
Moje zaluby -sport, priroda. ..Praca-Tesar..Som jednoduchý obycajny muž a rad spoznam prijemnu zenu..Som slobodny, nezadany..mam rad romantiku. .mam rad nehu ale aj vasen. .
Borlander M 30 rokov
Muž 30 rokov Bánovce nad Bebravou
Považujem sa za veselého ( veľmi rád používam iróniu) , milého , starostlivého , som veľký fanúšik rocku a sci-fi , veľmi rád si pozriem film, prečítam nejakú knihu , zahrám nejakú tú videohru ,občas ešte aj nejaký ten koncert, ak ťa zaujíma viac veľmi rád napíšem o sebe aj viac , stačí sa ozvať :-)
Dionysos M 62 rokov
Muž 62 rokov Bánovce nad Bebravou
Ahoj rád Ťa poznám, som kutil ,rád varím ale aj športujem /turistika,tenis,plávanie /mám rád chatárenie
a grilovanie ,hodne pracujem ,rád lyžujem,dovolenky Chorvátsko,Grécko,zimné Rakúsko,Taliansko,bývam sám
Eros333 M 38 rokov
Muž 38 rokov Bánovce nad Bebravou
Mám rád prechádzky v prírode som slobodný bezdetný a hľadám vážny vzťah. Pracujem ako vodič z povolania a preto nemám veľa času na hľadanie partnerky preto si ju skúšam nájsť aj touto cestou
Rebeljm M 46 rokov
Muž 46 rokov Bánovce nad Bebravou
Láskou a životom sklamaný 44r otec dvoch hľadá spriaznenú dušu. Som fajčiar ale alkohol nepijem, pracujem. Mam rad hudbu a dobru knihu. Hľadám niekoho kto by mi bol oprou, butlavou vrbou, neznášam faloš a klamstvo.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania