amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre seniorov Bánovce nad Bebravou BN

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Bánovciach nad Bebravou? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

JEZEFCIK M 45 rokov
Hľadám niekoho do pohody, nebyť sám, smiech, príroda, gauč… a iné. Jednoducho nie stres, paniku, hádky, plače! Minulost mám vysporiadanú, treba žiť prítomnosťou a nepozerať moc späť!
Milan1954 M 69 rokov
Vážny vztah, spoločné záujmy, prechádzky v prirode, chovatelstvo. Mám vlastne auto, nie som alkoholik, som kľudnej povahy. Rad sa stretávam s ľuďmi, pozerám tv.
Boro1234 M 20 rokov
Hľadám príjemnu spoločnosť na trávenie voľného času, možno aj vzťah. Niekoho, s kým si budem rozumieť. Nejakú ženu od 18 do 28 rokov. Budem rad ak napíšeš
Susko1234 M 52 rokov
Hľadám úprimnú, peknú, pravdovravnu, citlivu zenu, harmonicky vzťah. Ja pracujem ako zvárač. Volny cas trávim v prírode so psíkom alebo na bicykli. Minulost mám vysporiadanú, mam 52 a hladam ženu od 43 do 50.
Elinka123 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám muža na zoznámenie, s ktorým si budem mat co povedať, priateľský, úprimný a so zmyslom pre humor, ženatí a klamari nepíšte, mam rada prírodu, humor, som veselej povahy, minulosť mam vysporiadanu, to isté očakávam aj z druhej strany
Pilcik401654640 M 59 rokov
Muž 59 rokov Bánovce nad Bebravou
Priateľku, lásku na trávenie samoty ešte není sme tak starí. Som pravdovravny, zamestnaný, pracovitý kutil, záhradkár. Môžeme ísť na kávu, 2deci, či večeru, keď mi potom povieš nie, už má viac neuvidiš!
Jiri74 M 49 rokov
Muž 49 rokov Bánovce nad Bebravou
Hladam ženu na spoločne travenie času. Nie som konfliktnej povahy skôr mierumilovnej. Mam jedneho syna. Byvam sam. Dufam, že sa najde žena, ktora by somnou zdielala spoločny čas.
Spoznasma M 41 rokov
Hľadám ženu do voza i do koča, priateľku na spoločné výlety atď, nikdy nevieš čo sa stane 😉. Mám rád prírodu turistiku, cestovanie nakupovanie mi nerobí problém. Rád sa stretnem zoznamim.
Fundump M 38 rokov
Muž 38 rokov Bánovce nad Bebravou
Ahoj, najdem ta? Preferujem uprimnost a neznasam klamstvo
Prosim o rozsirenu komunikaciu. Ziadne hole vety :)))
Milujem prirodu, turistiku, vsetko co ktomu patri. Je toho vela ;)
Egyl77 M 56 rokov
Hladam ženu na společně chvíle a casom aj viac. Volný čas práce okolo domu, příroda, hubarcenie, návštěvy priatelov a rodiny. Chcem si koupit psíka. Minulost mám vysporiadanu.
Dadena1981 Ž 42 rokov
Ahojte. Hľadám muža na priateľstvo. Časom sa uvidí. Nie hneď na sex!!! Vek cca 40-50. Pracujem. Mám 2 deti a 42 rokov. Som rozvedená. Rada si vyjdem na prechádzky do prírody, do kina, chodím si zaplávať. Ak máš aj ty podobné záujmy kľudne napíš. Najlepšie Trenčiansky kraj
Buchlik335 M 23 rokov
Muž 23 rokov Bánovce nad Bebravou
Minulosť mam vysporiadanu som milý uprimny chalan a hľadám dlhodobý vzťah pracujem Holandsko nemecko francúzsko momentálne na sk viac informácií v správe

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania