amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Bánovce nad Bebravou BN

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Bánovciach nad Bebravou, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

531 M 50 rokov
Záľuby šport záhrada autá hrám rekreačné hokej
dokumentárne filmy komédie
Hľadám veselu ženu ktorá vie čo chce dieťa nie je prekážkou
Mám dve dospelé deti
Zuzike77 Ž 43 rokov
Hľadám priateľa na trvalý vzťah hviezd
mám 1 dieťa som rozvedená
Len seriózne
Záľuby šport záhrada
Som zamestnaná v automotive
Nemám žiadne domáce zvieratá
Petka19 Ž 48 rokov
Nezadaná opustená dobrá žienka hľadá správnu osôbku pre seba v podobe príjemného muža.
Mám jedno dieťa, ktoré žije už svoj vlastný život a mne chýba veľmi láska muža, nájdeš si ma?
MichalPR M 33 rokov
Ahoj hľadám ženu na zoznámenie casom možno viac všetko záleží podľa sympatií mám rád detí svoje nemam rád chodím do prírody venujem sa lovu rýb rád si užívam dovolenky spoločnosti žien
IvecBN M 29 rokov
Muž 29 rokov Bánovce nad Bebravou
Ahojte,volám sa Ivan,mám 26 rokov,slobodný,pracujem a som z Bánoviec nad Bebravou.Chcel by som tu nájsť nejakú žienku nazačiatok na popísanie a ďalej sa uvidí :)Na veku a výzore mi moc nezáleží ale budem rád keď ťa budem môcť aj vidieť :)
Denis8864 M 50 rokov
Ahoj volám sa Roman,podnikám v stavebníctve , športujem,zaoberám sa fitnes aj ako tréner,mám rád turistiku, historické pamiatky,prechadzky,rád by som sa zoznámil s dievčaťom,zenou podobnými záujmami,viac,keď si popíšeme, ďakujem.
SOKOLICI M 35 rokov
Napíš a uvidíš.Moje záluby futbal,cestná cyklistika hokej a všetko čo sa tiká športu.Mam rada prechádzky v prírode varenie cestovanie.najde sa niekto pre mňa.
Taroto M 55 rokov
Ahoj, moje záľuby sú biliard, volejbal, plávanie na dlhšie trate, príroda, všetko okolo áut a veštenie tarotovymi kartami a kyvadielkom. Som stredoškolák s potravinárskym zameranim, no momentálne jazdím s kamiónom po zahraničí. Mam rad zvieratá, najviac psov a veľké plemená, no momentálne žiadneho nemám. Rád by som si našiel priateľku s ktorou si viem vždy čo povedať, vedela by ma dopĺňať a cítil by som ze jej na mne záleží a ze je stále pri mne... Mam 2 už dospelé dcéry vo veku 22 a 24r., pričom staršia ešte študuje na vysokej škole.
Dastan222 M 29 rokov
Muž 29 rokov Bánovce nad Bebravou
Myslis si o sebe ze si len pekna tvaricka? Ha skutocna krasa sa skryva v srdci. Robim toho vela: kreslenie a malovanie, nahravanie filmov, vyrabanie kostymov, pozeranie filmov, citanie, uprava a strih, pocuvanie hudby...je toho vela.
Alka185 Ž 51 rokov
Ahoj som slobodná mamička, medzi moje záľuby patrí príroda, spoznávanie nových miest a čas strávený s mojím synom. Volá sa Samko a má 8 rokov. Pracujem v oblasti služieb. Domáce zvieratká nemáme. Rada by som sa zoznámila s pohodovým mužom so vzťahom k deťom, prírode a k rodinnému životu a s vysporiadanou minulosťou.
Tomas8615 M 34 rokov
- Venujem sa foteniu ako koníček.
- aktívne pracujem ako CNC operátor.
- zvieratá nemám ale sú v pohode :)
- neviem co ďalej to odomna chce.
Koniec inzerátu
sonyboy6666 M 33 rokov
Muž 33 rokov Bánovce nad Bebravou
Som mladý chalan ktorý miluje prechádzky,les,turistiku,prechádzky v daždi,kemping,stanovačky,byciklovanie,romantiku,krásne letné rána.Rád by som sa zoznámil so ženou ktorá má dobré a milujúce srdiečko,ktorá nesúdi knihu podla obalu,miluje rovnaké veci a má rovnaké záujmy ako ja.Môže byť aj baculka a slobodná mamina.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania