amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Bánovce nad Bebravou

Ste v Bánovciach nad Bebravou a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

dnescizajtra Ž 47 rokov
Ahoj, rada by som spoznala muža, ktorému je blízka predovšetkým úprimnosť a dôvera, nalepšie abstinent a nefajčiar, s pozitívnym vzťahom k prírode a k športu, aby sme si mohli spoločne vyraziť na bicykle, lyže alebo iba prechádzky Slovenskom, alebo môžeme spoločne pozahradkarčiť...? Všetko s mierou:-) Samozrejme vysporiadaná minulosť je tiež podstatná. Tak zatiaľ ahoj J
Suprista M 33 rokov
Co sa má stat stane sa. Mam rád vsetko možné a nicomu sa nebranim. Rad spoznam milu babu na travenie spolocnich chvil. Aj nezavezne. Co také este dodat??
Pingin M 47 rokov
Som coskoro rozvedeny z detmi mam rad asi vsetko priroda rybacka sport tutistika a hlavne moje deti a pracu. hladam uprimnu stihlu zenu co sa ties sklamala vo vztahu a ma rada deti, vekova hranica 33 - 43 rokov.
Milxo M 31 rokov
Sympatická a milá, uvážená osoba ktorá vie čo od života chce a ma stanovené ciele a hodnoty nie sny ,so zmyslom pre humor, nefajčiarka, veriaca, ma rada prírodu, turistiku atď.
bato666 M 41 rokov
Muž 41 rokov Bánovce nad Bebravou
Mam 38 rokov a ešte nikdy som nemal vážnejši vzťah,tak sa snažim najst partnerku na trvaly vzťah.A ani bi mi nevadilo kebi mala deti.Pracujem v zahraniči ale každy tyžden dochadzam domov.
Timea1515 Ž 46 rokov
Dlhovlasa blondinka energicka , mila , sportovo zalozena fitnesstrenerka , so zmyslom pre vsetko vo ma zmysel ..hladam uprimneho sympatickeho muza s charizmom a citom ...
Todare M 52 rokov
Hľadám milú žienku, nekonfliktnú, normálnu. Najskôr kamoši.
Mám rád prírodu, turistiku. Také normálne veci.
Mám sedavé zamestnanie preto sa rád pohybujem.
Anna1122 Ž 65 rokov
Hladam vazny vztah, som vdova plna zivota, bezdetna, nefajciarka. Od muza ocakavam uprimnost, vernost a milu spolocnost. Rada citam a pocuvam pesnicky.
Krtko123 M 56 rokov
Ahoj, hľadám si niekoho na trávenie spoločných chvíľ ako sa hovorí samota je zlá. Mám m rád prírodu, spoznávanie kultúrnych pamiatok, turistiku.,som nefajčiar, alkohol príležitostne.
Baryy M 34 rokov
Muž 34 rokov Bánovce nad Bebravou
Moje zaluby -sport, priroda. ..Praca-Tesar..Som jednoduchý obycajny muž a rad spoznam prijemnu zenu..Som slobodny, nezadany..mam rad romantiku. .mam rad nehu ale aj vasen. .
Borlander M 32 rokov
Muž 32 rokov Bánovce nad Bebravou
Považujem sa za veselého ( veľmi rád používam iróniu) , milého , starostlivého , som veľký fanúšik rocku a sci-fi , veľmi rád si pozriem film, prečítam nejakú knihu , zahrám nejakú tú videohru ,občas ešte aj nejaký ten koncert, ak ťa zaujíma viac veľmi rád napíšem o sebe aj viac , stačí sa ozvať :-)
Dionysos M 64 rokov
Muž 64 rokov Bánovce nad Bebravou
Ahoj rád Ťa poznám, som kutil ,rád varím ale aj športujem /turistika,tenis,plávanie /mám rád chatárenie
a grilovanie ,hodne pracujem ,rád lyžujem,dovolenky Chorvátsko,Grécko,zimné Rakúsko,Taliansko,bývam sám

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania