amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Rožňava

Ste v Rožňave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRožňava

Kivi234 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Rožňava
Som mamou dvoch deti(13 a17). Som obyčajná žena,ktorá túži po vážnom vzťahu . Rada sa venujem maľovaniu obrazov,dobrej knihe,vareniu.Uprednostňujem rodinnú pohodu v kruhu najbližších.
pepis2 M 59 rokov
Muž 59 rokov Rožňava
záluby- motorizmus volný čas-jazdenie autom na nepoznané miesta, príroda, termálne kupaliská, dovolenka-pri vode, som elektromechanik, ale opravujem autá, mám krásnu čiernu pumu--psa-- mám 23-ročného syna
SPORTMAN M 41 rokov
Som športovo založený, vysokoskolsky vzdelany muz,ktory sa rad zoznami so sympatickou zenou,ktora rada cestuje, športuje, chodí do wellnes...je optimisticka a vie si vychutnať zivot...
Carrol M 48 rokov
Muž 48 rokov Rožňava
Som človek ktorý miluje život, mám rád humor, romantiku, sviečky a dlhé nočné prechádzky. Mám rád všetko čo je krásne, ale nech už tu napíšem hoci čo, to sú len slová. Som taký ako hocikto iný ale predsa som celkom iný možno výnimočný možno nie...
dzonka Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Rožňava
Medzi moje záľuby patrí turistika, šport a bicyklovanie. Som rada v spoločnosti príjemných ľudí, ktorí majú radi humor a vedia v čom spočíva umenie života. Relax je pre mňa hudba a spokojnosť mojich najbližších.
miros58 M 62 rokov
Moje záľuby sú práca v záhrade a na chate, rekreačné športy/ lyžovanie, tenis, cyklistika.../, bývam v rodinnom dome na vidieku, som VŠ, moja priateľka musí byť nefajčiarka, inteligentná s príjemným vzhľadom a má rada prírodu a pohyb
liebher M 66 rokov
Rád chodim do prirody.Medzi moje zálubi patri plávanie..Zamestnany som ako šofer z povolania.Mám rád zvieratka ale žiadne v domacnosti nemam.Mam 2 dospele deti ktore žiju už samostatny život.
steve561 M 64 rokov
Som skor narodeny normalny chlap ktory ma rad prirodu, zvierata kvalitnui muziku a nadovsetko svoje dcery a malu vnucku.Som zamestnany , v robote mam skvelych kolegov , doma vybornych kamaratov no kazdy ma svoje starosti a nastastie aj radosti .Zijem v RD nedaleko okresneho mesta .Hladam normalnu zenu v mojom veku +- tj okolo 55.
evaker Ž 73 rokov
Mám rada prírodu, prechádzky, túry, bicykel, fotografovanie. Hľadám muža, ktorý má podobné záujmy a veľké srdce. Alkoholikov a tuhých fajčiarov nemusím vôbec. Mám rodinu, ktorá ma napĺňa v mnohom, ale su niektoré pocity, ktore sa dajú povedať iba vo dvojici... asi toľko o mne.
cakyf M 61 rokov
Som sympatický rozvedený muž, nefajčiar, som pracovitý, dôvery hodný, medzi moje záľuby patrí príroda, zvieratá, hudba, rád si pozriem dobrý film. Hľadám úprimnú ženu podobnú mne, nefajčiarku so zdravím životným štýlom, deti mi neprekážajú.
dioda M 53 rokov
Som obyčajný, úprimný, štíhly a tak trochu aj romantický typ a práve preto si hľadám kamarátku, priateľku podobných vlastností a podobného osudu do 42r. najlepšie s jedným záväzkom.
slav2036 M 57 rokov
Muž 57 rokov Rožňava
Hľadám úprimnú štíhlu ženu do 54 r., ktorú by som vládal udržať v náručí, t.j. do cca 60 kg, ktorá má zmysel pre humor, prírodu a útulné bývanie, a ktorá by ma dokázala mať rada takého, aký som, tešila sa na moje tuhé objatie, a prijala by bývanie v staršom rodinnom dome so záhradou v Rožňave.
Mám rád pop+rock 70.až 90.r.+novšie, dobré filmy aj knihy, práce v záhrade, internet, mal som psa a mačku, momentálne už psíka nemám...
Nemám rád klamstvo, faloš a vypočítavosť, panovačnosť, cigarety tolerujem, ak sa dnu nefajčí...
Mám pokojnú povahu, ale občas keď ma niečo vytočí tak vtedy síce nie, ale viem sa tešiť aj z maličkostí, ako napr. môj plat :-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania