amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre starších a pre seniorov Rožňava RV

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Rožňave? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRožňava

Marositko M 28 rokov
Hľadám serióznu známosť na vzťah,.. pracujem v oblasti stavebníctva. svoj voľný čas rád trávim s priateľmi a kamarátmi ... miláčika domáceho nemám zatiaľ
acka Ž 51 rokov
Hľadám dobrého a slušného muža s ktorým by som strávila svoj zvyšok života. Mám rada prírodu, turistiku, domáce práce, fotografovanie... Rada chodím na huby, túlam sa lesom. Obdivujem lesné studničky pri ktorých sa stále rada zastavím. Energiu mi dobíjajú moje krásne vnúčatká, sú pre mňa balzam na dušu.
laskalaskava1 Ž 55 rokov
Bývam v okresnom meste, pracujem, som pohodový človek, ktorý taktiež túži po láske a spriaznenej duši. Hľadám muža, ktorý dokáže slová premeniť v činy.
ladislavolah83 M 46 rokov
Hľadám si priátelķu na vážny vzťah a príjemné prežitie voľného času som zamestnany pracujem v smz Jelsava môj voľňy čas trávim v záhrade pri zvieratách rád opravujem auta
1sompi M 56 rokov
Muž 56 rokov Rožňava
Hladam, obycajnu a nekonfliknu zenu do voza a koca na vaz. znamost,ktora ma vysporiadanu mynulost. Som sebestacny, byvam sam, som zamestnany,moje zaluby su rozne a vsestrane.
mikiko M 42 rokov
Mám rád prírodu, turistiku, zvieratá, prechádzky v prírode, rozvážnosť, vyrovnanosť, PRIRODZENOSŤ.

Nemám rád klamstvo, faloš, pretvárku, nadutosť, pýchu, zlatokopky.

Voľný čas trávim v prírode, čítaním kníh, prácami v dome a okolo domu, na nete, klasickú TV už nepozerám dlhú dobu ak tak len prírodopisné seriály a videá na YT. Momentálne nemám žiadne domáce zviera.

Hľadám normálu ženu do života alebo na priateľstvo, ktorú ešte neskazila táto doba a uznáva prirodzené a normálne hodnoty a jej život nie je podriadený hrabaniu peňazí a neustálemu zhonu.
Požiadavky sú to na dnešnú dobu dosť ťažké, ale neprestávam dúfať.

Verím, že mi odpíšeš.
Robie001 M 44 rokov
Muž 44 rokov Rožňava
Hĺadám sympatickú slečnu na dobrodružnú cestu životom.
Voľný čas trávim prevažne športom ale aj relaxom.
Minulosť mám uplne vysporiadanu a bez zavazkou.
1stlordDrakul M 42 rokov
Muž 42 rokov Rožňava
ahoj dámy/slečny hľadám ženu nie vyššiu ako 169 cm. Štíhlu a milú Hĺadám lásku svojho života Som normalny chlap ktory ma rád prirodu zvieratka rad sa zabáva život je len jeden a chcel by som ho prežit s niekym úzasnym milujucim človekom ženskeho pohlavia
143 Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Rožňava
Hľadám si priateľa na vážnu známosť. S ktorým si môžeme navzájom pomáhať vyplnať čas na dôchodku a byť napomocný aj v chorobe. Mám rada prechádzky prírodou. Doma rada varím, skúšam nové recepty a rada by som bola keby mi niekto aj niečo nové poradil.
59mas M 35 rokov
Muž 35 rokov Rožňava
Rad sa zoznamim s inspirativnu zenou,niekoho na travenie volnych chvil a casom mozno viac. Preferujem aktivne travenie volneho casu (napr. sport,turistika,bicyklovanie,korculovanie), taktiez obcasne lenosenie a citanie v prirode. Mam rad spolocnost prijemnych ludi,teda rad sa stretnem niekde na kave a tam sa uvidi 🙂
smoki24 M 39 rokov
Muž 39 rokov Rožňava
Hĺadám lásku svojho života Som normalny chlap ktory ma rád prirodu zvieratka rad sa zabáva život je len jeden a chcel by som ho prežit s niekym úzasnym milujucim človekom ženskeho pohlavia
jessica12 Ž 47 rokov
Ahoj, chcela by som vybudovať doživotný vzťah z priateľstva. nech ma v sebe duchovnú podstatu a ľudské hodnoty. Hľadám svoju spriaznenú dušu, dobru dušu, ktorí vie ponúknuť zázemie, istotu, oporu, pravdovravnosť, vernosť, spoľahlivosť, autentickosť, atd.,.
Nám rada šport, prírodu, turistiku, more, štrkoviska, .sebarealizáciu, kurzy, duchovno, zdravý životný štýl, atď. Môj sen precestovať celý svet .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania