amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Rožňava RV

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Rožňave.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRožňava

madona73 Ž 45 rokov
som rozvedená matka 2 detí..úsmev je moje spoznávacie znamenie..mam rada hudbu pri ktorej sa dokážem neskutočne odviazať,športujem ,milujem prechádzky...rada cestujem ak je to možné a čítam knihy..
Lucia841 Ž 21 rokov
Volám sa Lucia mám 19 rokov
Medzi moje zálubi patrí varenie,upratovanie,kamarati,hudba...
Mám vyštudovanú 3 ročnú školu s vyučným listom a maturitou (kuchár/čašník).
Rada by som sa spoznala so zrelším chlapom ktorí vie čo chce od života a má niečo už prežité.
Mal by byť charizmatický,sympatický a starostlivý...
Volný čas povedzme sobotnajšie večere rada strávim so svojimi kamaratkami atď.. ?
Napíš a odpoviem ?
margareta456 Ž 60 rokov
mám rada nenaročnu turistiku , plávanie ,rada si prečítam dobrú knihu , mám rada cestovanie a spoznávanie našej krajiny , hradov a zámkov , mám rada zvieratá
Ponki83 M 38 rokov
Muž 38 rokov Rožňava
Ahoj volám sa Tomáš a som mladý veselý muž . Mam rad spoločnosť a zábavu . Rad chodím na prechádzky a obľubujem zvieratá , prírodu . Medzi moje zaluby patri šport , hudba , turistika , cestovanie a rad poznávam nove veci . Hladam lásku svojho života , s ktorou sa budeme navzájom doplnat .
Sisi54 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Rožňava
Moje záľuby, byciklovanie,turistika,strikovanie. Pracovala som v Rakúsku ako opatrovateľka. Predtým som pracovala ako barmanka. Syn má psa. Chcela by som sa zoznámiť s kľudný chapavym citlivým mužom. Moje deti už sú samostatný.
Gavalier123 M 29 rokov
Moje záľuby sú autá byciklovanie voľný čas rád trávim v prírode alebo doma na gauči rád sa smejem bez toho by som nemohol existovať :) som slobodný bezdetný hľadám mladé veselé múdre dievča ktoré má zmysel pre humor a má rada spoločnosť.
Rolo1982 M 38 rokov
Moje zaluby su prechacki, sport, priroda. Volny cas travim v prirode, z kamaratmi, ale vetciniu sam. Pracujem v zahranici. Zvierata nemam. By som sa chcel zoznamit zo zabavnou a uprimnou zenou, ktora vie co chce a ide za tim, moj zivot je len o sklamani tak dufam ze tu budem mat stastie a najdem tu pravu konecne, a budem konecne stastni aj ja.
krusovice M 38 rokov
Muž 38 rokov Rožňava
Ahojte hladam partnerku na vážny vztach som slobodný bývam v rodinom dome bez deti mám rad zvieratá.Moje záľuby tancovanie hudba auta plávanie turistika stretavanie s priateľmi at- k-D
Najdôležitejšie pre mňa v živote je uprimnosť.Preto ten,kto si neváži uprimnosť,nevaži si ani mňa.

Spoločné rozhovory naozaj dôležité.Vzťah je ako tanec.Vždy tancujú dvaja.
Farbiar M 63 rokov
Som spoločenský typ, rád cestujem, mám rád svoju prácu je to aj môj koníček,milujem psíkov,pracujem ako autolakovnik,karosar, mám svoju firmu.Mam dve deti syn 39r, robí ten Job čo ja dcérka 32r,je právnická.Volny čas trávim rád niekde v prírode, rád chodím plávať.Rad by som sa zoznámil s jednoduchou a inteligentnou ženou.
volkan M 38 rokov
Muž 38 rokov Rožňava
Ahoj rád by som spoznal milu zienku. Rad sa zoznámujem a moje zaluby sú polovacku aj rybycaku som za každú srandu aj rad chodím do prirody aj mám rád svojich psikov
Mokuska1966 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Rožňava
Mám rada ručne práce, prácu okolo domu, záhradky,menšie túry, rada počúvam hudbu ,rada tancujem.
Rada sa zoznamim s milým a prijemným mužom s podobnymi zaujmami.
Dara1275 Ž 46 rokov
Som rozvedena. Mam 3 uzastne deti. Pracujem v zahranicí. Moje záluby sú príroda, cestovanie, cítanie pozitívnej, ezoterickej literatúry. Zaujíma ma joga. Chcele by som sa zoznámit s takym muzom ktory má rád zivot, podobné záujmy je romanticky s ktorym sa mouzem o vsetkom porozprávat, vie milovat, doverovat a mat spolocne záujmy programy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania