amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Rožňava RV

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Rožňave.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRožňava

lovec76 M 48 rokov
Muž 48 rokov Rožňava
Touto cestou sa pokúšam nájsť milú a úprimnú ženu na priatelstvo, časom aj vzťah. Som živnostník, ktorý sa zaoberá stavebnou činnostou. Volný čas trávim v prírode, ako polovník a rybár. Nepijem alkohol a som človek s vysporiadanou minulostou.
Sisinka123 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Rožňava
Som vdova s dvoma deťmi syn:16 rokov dcéra:13 rokov. Hľadám muža ktorý mi vyplní samotu ktorú pociťujem za strátou môjho manžela. Muž s ktorým by som si vždy vedela čo povedať. Musí tolerovať zvieratá kedže ich mám plný byt. A musí ma mať rád takú aká som. je mi ľúto ale potrebovala by som muža čo ma vie aj finančne zabezpečiť aspoň trocha... :D
Mlpnko M 42 rokov
Hľadám partnerku na zoznámenie tak do 45 rokov pochádzam z Rožňavského okresu. som slobodný pracujem momentálne v CZ v jednej nemenovanej firme na sk chodím raz za mesiac a už ma to nebavi samého stále cestovať za pracov chcem sa usadiť už doma .
laskalaskava1 Ž 59 rokov
Bývam v okresnom meste, pracujem, som pohodový človek, ktorý taktiež túži po láske a spriaznenej duši. Hľadám muža, ktorý dokáže slová premeniť v činy.
mikiko M 45 rokov
Muž 45 rokov Rožňava
Mám rád prírodu, turistiku, zvieratá, prechádzky v prírode, rozvážnosť, vyrovnanosť, PRIRODZENOSŤ.

Nemám rád klamstvo, faloš, pretvárku, nadutosť, pýchu, zlatokopky.

Voľný čas trávim v prírode, čítaním kníh, prácami v dome a okolo domu, na nete, klasickú TV už nepozerám dlhú dobu ak tak len prírodopisné seriály a videá na YT. Momentálne nemám žiadne domáce zviera.

Hľadám normálu ženu do života alebo na priateľstvo, ktorú ešte neskazila táto doba a uznáva prirodzené a normálne hodnoty a jej život nie je podriadený hrabaniu peňazí a neustálemu zhonu.
Požiadavky sú to na dnešnú dobu dosť ťažké, ale neprestávam dúfať.

Verím, že mi odpíšeš.
59mas M 38 rokov
Muž 38 rokov Rožňava
Rad sa zoznamim s inspirativnu zenou,niekoho na travenie volnych chvil a casom mozno viac. Preferujem aktivne travenie volneho casu (napr. sport,turistika,bicyklovanie,korculovanie), taktiez obcasne lenosenie a citanie v prirode. Mam rad spolocnost prijemnych ludi,teda rad sa stretnem niekde na kave a tam sa uvidi 🙂
jessica12 Ž 50 rokov
Ahoj, prijala by som do svojho života kamaráta, a čas ukáže či by bol súlad a porozumenie potom aj niečo viac. (Doživotný rodinný život, manžela.) Duchovný základ, ľudské hodnoty, súlad, harmónia, istota finančná, opora, dobrosrdečnosť, starostlivosť, pravdovravnosť, vernosť, spoľahlivosť, autentickosť, pracovitosť atd, sú dôležité.
Nám rada šport, prírodu, more, vodu, zdravý životný štýl, atď.

Môj sen je precestovať celý svet .
Marianus M 50 rokov
hľadám ženu na dlhodobý vzťah, priateľstvo, deti nie sú prekážkou. Rád trávim čas v prírode, turistika, lyžovanie, baví ma varenie, maľovanie, záhrada, mám rád a aj mám psy.
Bubbinko M 64 rokov
Muž 64 rokov Rožňava
Som rak v 3 dekáde, vášnivý, vodu a tanec hudbu milujem, som veľmi slušný, nehľadám služku ani princeznú, hľadám slušnú partnerku, viem si ženu vážiť a viem ju aj obskakovat
Eny1 Ž 64 rokov
Som samostatná obyčajná žena veselej povahy. Baví ma záhradka, turistika,výlety, bicyklovanie. Rada spoznám muža s podobnými záľubami na spoločné trávenie voľných chvíľ.
dominik15 M 24 rokov
Muž 24 rokov Rožňava
Mam rad futbal a basket, Som dakedy vybusny ale aj mily,dobry.Nefajcim,nepijem.
Mam rad zvierata,filmy,kreslenie a dakedy si precitam aj knížku.Volny cas stravim z kamaratmi, rodinou,
margareta456 Ž 63 rokov
mám rada nenaročnu turistiku , plávanie ,rada si prečítam dobrú knihu , mám rada cestovanie a spoznávanie našej krajiny , hradov a zámkov , mám rada zvieratá

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania