amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Rožňava RV

Máte záujem o zoznámenie v Rožňave? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRožňava

Angeldust M 44 rokov
Hľadám sportovo založenú zenu do 45 rokov, ktorá ma rada prírodu, cestovanie, wellness, saunovanie a turistiku. Mala by byt nekonfliktnej povahy, optimistka. Ak je tu taka, budem rad, ak sa ozve a môžme spolu tráviť spoločný čas ako kamaráti a ak budú sympatie, časom aj viac.
Tvrdak24 M 32 rokov
Všetky známosti, som otvorený všetkému.
Pracujem v zahraničí. Svoj voľný čas trávim najradšej s príjemnými ľuďmi, najmä opačného pohlavia. S minulosťou som maximálne vysporiadaný.
Intruder1500 M 40 rokov
Muž 40 rokov Rožňava
Hladam veseleho a spontanneho cloveka, s ktorym si sprijemnime volny cas. Mam rad prirodu, oddych, relax, jazdenie na motorke a zvierata ( najviac psov). Nemam rad falos a ludsku hlupost.
Milcis M 41 rokov
Ahoj, hladam zenu okolo 40rokov, mam rad turistiku, cyklo a proste pohyb. Zijem sam a predsa vo dvoch sa to tiahne lepsie 😀. Tak budem dufat, ze aj na mna este caka nejaka mila pohodova zena.
ErikaEryka Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Rožňava
Hľadám z Rožňavy sympatického muža na spoločný život, hlavne mal by byť vo všetkom úprimný, aby vznikla medzi nami dôvera a láska. Hovorím po maďarsky.
Mám rada úprimnosť a hlavne nemám rada klamstvo.
MT1989 M 34 rokov
Muž 34 rokov Rožňava
Hľadám nežnejšie pohlavie na pokec, zoznámenie, život. Ideálne z RV a okolia, pripadne KE. Budem rád ak napíšeš, pokecame, niečo sa o sebe dozvieme a uvidíme co z toho bude.
Podvadzanie M 49 rokov
Muž 49 rokov Rožňava
Hľadám kamarátstvo, nie flirt, som obyčajný človek, čo sa chce rozprávať a obyčajných veciach, som sám a to ubíja, chcem zažiť niečo nové v živote, s daným si normálne pokecat.
Miliina Ž 67 rokov
Hľadám kamaráta na občasné potulky, mám rada prírodu, kultúrne pamiatky. Keďže tu treba viac napísať, tak ešte mám rada hudbu, dobrú detektívku a veľmi rada mám cestopisy.
Alexander00 M 26 rokov
Hľadám niečo vážne, budem oporou v kazdej situácii, pracujem, volny čas trávim s mojimi blízkimi, prácou okolo domu, mám nemeckého ovčiaka a minulosť mam vysporiadanu
Domcurik98 M 25 rokov
Muž 25 rokov Rožňava
Ahojte, hľadám niečo na spríjemnenie voľného času 😘 slečna, ktorú hľadám, by mala byť štíhlejšej postavy, musí mať zmysel pre humor, ale aj pochopenie sukromia.
Monicka39616 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Rožňava
Hľadám úprimný a vážny vzťah … pre pohodový spoločný život. Som veselá, priama a temperamentná . Rada rozdávam úsmev a dobrú náladu … môj dom je môj koníček …
Nikolasky M 26 rokov
Hľadám babu ženu na trávenie voľného času na spoločne užívanie si milovanie a tak ďalej len okres Rožňava na veku mi nezáleží mám 27 rokov som z Rožňavy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania