amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Rožňava RV

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Rožňave vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRožňava

Morfeus80 M 42 rokov
Muž 42 rokov Rožňava
Ahoj som životom sklamaný muž ktorý ale má v sebe obrovskú túžbu milovať a robiť ta šťastnou, hľadám dlhodobý perspektivny vzťah kde deti niesu prekážkou ale výhodou.
Iriama Ž 37 rokov
Žena 37 rokov Rožňava
Niekto na priateľstvo, netrúfam si povedať, či aj na lásku.. aj ked človek nikdy nevie a môže sa stať všeličo ;) budem rada za akékoľvek príjemné písanie o čomkoľvek, a ak to bude ešte osoba na rovnakej či aspoň podobnej vlne ako ja, tak.. ;)
Slavomir10 M 22 rokov
Muž 22 rokov Rožňava
Hľadám dievča na vážny vzťah. Myslím si, že do vzťahu môžem doniesť veľa dobreho. Niesom závisly na cigaretách alebo alkohole. Rád sa prechádzam po prírode, mám rád cyklistiku.
23183 Ž 40 rokov
Mám vysporiadanu minulosť. Hľadám niekoho na zoznámenie. Som milá úprimná nenáročná pracovitá so zmyslom pre humor. Rada spoznávam nových ľudí a tieš by som chcela spoznať muža s ktorým by som sa cítila dobre
Kris12 M 25 rokov
Dobrý deň hľadám si slušnú sympaticku energetickú ženu s dobrým srdcom..
Voľný čas trávim pozeraním filmov.. Hrávam aktívne futbal.. Ale momentálne nehrávam
Slec Ž 45 rokov
Musí byť milý šarmantný a musí mať rád deti
Lásku porozumenie
Nestudujem áno študovala som na strednej škole

Pozerám telku
Mačku a škrečka
Áno mám vysporiadanu minulosť
Vizizionar M 31 rokov
Som veselý mladý muž. Rád sa zabávam, športujem. Hľadám milú šarmantnú dámu, ktorá je tiež pozitívne naladená a má rada život. Na veku nezáleží. Ozvi sa
Thor1991 M 32 rokov
Som mladý chalan ktorý rád spoznáva nové veci ak chcete sa viac dozvedieť tak čakám na správu 😉😉 chcel by som tu spoznať milú osobu na kamaractvo a možno časom aj viac ale berem aj jednorazové stretká 😉😘😘
Johnny1974 M 49 rokov
Dobrý deň hľadám ženu na vážne zoznámenie rád cestujem, hrávam šachy, mám rád šport, zaujíma ma numizmatika, chcel by som sa zoznámil s úprimnou zemou najlepšie nefajčiarka
Eradecin Ž 63 rokov
Hľadám si muža 60+, na trávenie voľného času, záľuby príroda, menšie túry, kultúrne podujatia. Uz nepracujem, na budúci rok idem do dôchodku. Hladam si muža povahovo podobného, ako ja, kludnej, znasanlivej povahy, neznášam klamstvo a falos. Byvam u syna, minulosť mám vysporiadanu.
Ruzicka239 Ž 39 rokov
Hladam vzdelaneho muza, ktoremu chyba laska. Som baba do voza i do koca. Pracujem. Mam psika a rybky. Medzi moje zaluby patria prechadzky, volejbal, varenie.
123eva Ž 64 rokov
priateľstvo.... čas ukáže, uz nepracujem, venujem sa koníčkom, aj rodine.
koho hladám? vyrovnaný, pohodový človek, kladný vztah k prírode.... ponúkam to isté
Bývam v rodinnom dome so záhradou, ktorá je aj mojím koníčkom. /jazyky: madarsky, nemecky
/záhrada, turistika, kult.podujatia, zber lieč.rastlín, term.kúpele, hory, more/

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania