amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Rožňava RV

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Rožňave, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRožňava

oldo333 M 47 rokov
No v dnešnej dobe človek veľa pracuje a poobede ešte kúsok okolo domu a v záhradke niečo stihne popracovať.. Rád chodím na výlety a čas trávim v prírode.
ferdinand01 M 40 rokov
Muž 40 rokov Rožňava
AK chceš,zistíš...ukecaný, bujná fantázia, človek, ktorý ešte stále sníva...
- dôležitý je samozrejme výzor, ale bez života v nej, je to len na krátko... Pracujem
ako technik, mám to šťastie byť tam večne v strese;)
Moje záľuby sú robota, lebo furt v nej trčím, donedávna, teraz už nie-prebudenie..
Donekočna študujem, zatiaľ je času, menej".
Zoznámiť s normálnou, nekomplikovanou , osôbkou", ale také stvorenia už veľa
bohužiaľ nieto. Veľa rozprávam, trepem, vážim si seba, veľa sa smejem... Nehľadá sa
, bábika" , ale človek racionálne mysliaci, sebestačný a v schopnostiach predvídajúci.
Stresujúca a večne hádajúca? -radšej nie, dosť máme život komplikovaný, hľadám
pochopenie, úctu a rovnocenú oporu-vždy.
Skôr než by som sa stretol s adekvátnou osôbkou,;) bolo by fajn ešte predtým ju
počuť-porozprávať, aby sa predišlo nedorozumeniu. AK sa mi vela dostáva, vela
aj dávam. Nehladám krátkodobú, ale dlhodobú záležitosť a AK sa podarí, tak
navždy. Niesom dokonalý a ani to nehľadám!
A tým by som uzavrel kapitolu slobodného muža.
janik221 M 53 rokov
Prechazky, čas straveni s pritelmi. Mám psa a domáce kraliky. cestoavanie, praca s drevom, praca v zahrade
Strojník, často trávim čas v prírode. Mám dva deti.
Sisi921 Ž 57 rokov
Som rozvedená a žijem si svoj život, nakoľko už deti mám dospelé. Moja práca je aj mojou záľubou, sama si zadeľujem svoj čas, nakoľko podnikám v sieťovom marketingu. Preto mám rada ľudí okolo seba, rada cestujem, čítam, hlavne knižky osobnostného rozvoja, duchovne naladené, ezoterické, takže z toho vidno aj moje záujmy, no a cestovanie, príroda to je tiež moje :) A s kým by som sa rada zoznámila? S takým človekom, ktorý má rád život, podobné záujmy, romantického, s ktorým sa môžem o všetkom porozprávať, vie milovať, dôverovať a spolu tvoriť
anjelik881 Ž 39 rokov
Nehľadám nikoho. Všetkým prajem veľa šťastia pri hľadaní a veľa Božieho požehnania.
Každý má to svoje povolanie, buď rehoľné, alebo manželské. Prajem Vám, aby ste každý spoznali to svoje.
elvirka Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Rožňava
Som na dôchodku a xhora muž ktorí sa onvsetko postará a hlavne abstinent ja už sa nevládzem starať musimvsetko robiť sám pomáhať my mal by byť tolerantný láskavý nápomocní vo vsetkom
chrissssss M 28 rokov
Muž 28 rokov Rožňava
Si iba typická žena a myslíš si, že pekná tvárička ti stačí? Skús to tým pádom u iného a ani sa neunúvaj čítať ďalej. Ušetrime čas aj energiu jeden druhému...Mám tendenciu byť priťahovaný k tým, ktoré majú prirodzený zmysel pre humor a úplne vycibrený sarkazmus (ľahký, vzdušný, zábavný! Nie ten zlý a trpký). Takže ak sa so mnou nebudeš vedieť doberať bez toho, aby si niečo z toho zobrala osobne alebo vážne, pravdepodobne nebudeme najlepším párom... Nenávidím nudné dievčatá bez osobnosti! Som z toho vykoľajený. Obzvlášť, keď s takou idem na rande. Je to ako keby som sa rozprával s vytapetovanou stenou.Povedz mi niečo o TEBE. Čo z teba robí inú od všetkých ostatných 3634 krásnych žien, ktorých profily hovoria zakaždým to isté?Nemám problém zoznamovať sa s ľuďmi. Som neskutočne vyberavý a úplne v pohode s tým, že tu nikoho nestretnem... ALE, ak si niekto naozaj naozaj naozaj špeciálny, rád by som ťa vzal so sebou a urobil z našich už skvelých životov niečo lepšie.

Čo sa týka teba, mala by si byť (ako sa ľudovo hovorí) v spoločnosti dáma a v posteli štetka. Vedieť sa elegantne a vkusne obliecť, no ani varecha či prachovka by ti nemali byť cudzie :)
Andrea128 Ž 29 rokov
Žena 29 rokov Rožňava
Som mladá 26 ročná baba, ktorá by rada spoznala muža na spoločný život a spoločnú budúcnosť. Vyštudovala som Hotelovú akadémiu ale pracujem vo výrobe. Mám rada zvieratá, prechádzky , prírodu, rada čítam knihy, navštevujem kino. Som spoločenská, nemám rada samotu. Rada by som aj cestovala, ale vo dvojici by to bolo príjemnejšie. Mám doma jedného psa a momentálne mám dosť voľného času keďže som slobodná.
Ak ma chcete spoznat , napíšte :)
Marosma M 40 rokov
Keď ma hľadáš som práve tu.Neviem čo presne o sebe napísať ak niečo chces naozaj vedieť tak určite ti to poviem o sebe ale osobne.Nebudem tu dookola písať celú tú omacku.
robika1991 M 29 rokov
Muž 29 rokov Rožňava
Volám sa Robo a pochadzam od Rožňavy. Pracujem ako zvárač. Moje záľuby sú športovanie čo sa toho týka hlavne fitko a behanie. Dalej ma momentalne zamestnava aj stavba vlastneho domu. Mam jedneho psa. Deti nemám ale v buducnosti by som chcel aj dve .
Chcem sa zoznamiť s normalnou ženou ktora má aj niečo v hlave .
Hlavne musi byť sympatická .
Soner88 M 33 rokov
Ahojte. Rád by som spoznal sympatickú ženu. Vo voľnom čase rád chodim do prírody, rád si čítam knihu, športujem. Budem rád ak mi napíšeš, alebo ked mi odpíšeš.
modrookyzazrak M 23 rokov
Muž 23 rokov Rožňava
som mladý 20 ročný chalan aktívny vojak,Medzi moje záluby patrí šport,turistika,mám rád adrenalín,som spoločenský záložený,rád zájdem do kina,do divadla a samozrejme rád trávim volný čas s kamarátmi,nenavidím klamstvá a falošných ludí,rád by som spoznal úprimné dievča ktoré by pri mne stálo a ja pri nej,niesom vôber náročný čo sa týka výzoru,vôbec to neriešim,mám sociálne cítenie viem sa vcítiť do kože druhých,rád vypočujem,poradím ak môžem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania