amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Rožňava RV

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Rožňave, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRožňava

Chomjak M 49 rokov
Muž 49 rokov Rožňava
Ahoj pracujem v anglicku 15 rokou nie som náročný chcem milovať ktorá buď po mojom boku nevadia mi deti a zvieratá prispôsobim sa ku milovanej mám vysporiadaný život
Samotar2020 M 38 rokov
Hľadám niekoho na spríjemnenie dlhich večerou pri dobrom filme na dlhé prechádzky našou krásnou prírodou spoľahlivú simpaticku milujúci oddanu osobou ktorá sa tiež poteší mojej spoločnosťi a nech ma rada zvieratá.
ErikP M 47 rokov
Volám sa Erik, som normálny pracovitý chalan. Hľadám si skromné milé dievča, ženu, prípadne aj slobodnú mamičku, ktorá bude do voza aj do koča :-). Rád pracujem v záhrade, okolo domu. Vo voľnom čase chodím rád do prírody, do lesa, rád spoznávam nové krajiny. Aj keď som často tvrdohlavý, mám dobré srdce :-)
drakula1 M 25 rokov
Muž 25 rokov Rožňava
hladam nejaku babu na kamaratstvo časom možno niečo viac ským si budem dobre rozumieť a tak aby sme zdielali spoločné záujmy a bude mi oporou v dobrom aj v zlom
Tiboresko M 67 rokov
hladam priatelstvo, potom sa uvidi, vek do 62, som pracujuci dochodca, byv.vojak, hobby: vinica, zahrada, cestovanie, mam vysporiadanu minulost, ràd čitam, sledujem športovè prenosy
svetielkosvieti Ž 49 rokov
Ahoj, chcem sa osobne zoznámiť mužom, ktorý rad poznáva nove kraje ktorému je životným štýlom cestovanie( po svete). V prípade obojstranných sympatií a súladu časom samozrejme aj partnera na doživotný spoločný život dobrom aj zlom.(manžela). Nájdi ma...
Moje koníčky hlavne vodne aktivity- športy, plávanie. Inklinujem osobe ktorý aspoň rád strávi svoj voľný čas pri vode. Mam rada aj adrenalinové športy, ale aj ničnerobenie leňošenie v prírode a ticho. Mam veľa koníčkov, ale malo času na ne. Momentálne sa venujem záhrade. Som vegetariánka, sem tam aj vegánka. Nie som očkovaná a najlepšie by bolo ak by si ani ty nebol.
Ľudské hodnoty sú u mňa prioritou, ako aj ambicióznosť, cieľavedomosť, pracovitosť, dobre srdce, bezpodmienečná láska a hlavne aby muž sa vedel postarať o svoju ženu dobrých aj zlých časoch.

Viem aký život chcem žiť.
Mojim snom je precestovať cely svet. A žiť jednoduchým životom na ostrove obklopenou prírodou a morom. Každý deň kúpať sa v teplom mori.

Motto: hrať, radovať sa, žiť v prítomnom okamihu..
laki33 M 50 rokov
Ahoj. Som nefajčiar veselej povahy. Mám rád les a potulky lesom. Lyžujem ,a cez leto sa rád čvachtám vo vode. Do vzťahu prinášam lásku,porozumenie . Pracujem , a v domácnosti som samostatný. Nepotrebujem upratovačku.
Max188 M 25 rokov
Hladám ženu ktorá bude pozitívna a zároveň milá aj pekná. Rád cestujem. Hladám ženu na vážnejší vzťah. !
Deniska75 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Rožňava
Hľadám sympatického muža a spoločný život hlavne mal by byť vo všetkom úprimný aby vznikla medzi nami dôvera láska a vernosť. Mam rada prírodu, hudbu, rada čítam, varím, mam rada zvieratká mačky a psov. Mam dvoch maloletých synov. Pracujem.
dadoko668 M 46 rokov
Muž 46 rokov Rožňava
Hľadam spriaznenú dušu na trávenie príjemných chvíl v živote. Najradšej ženu ktorá vie čo od života očakáva, ktorá vie nielen brať ale aj dávať. Spolu sa lepsie ide dvom.
athoszattila M 29 rokov
Muž 29 rokov Rožňava
hladam vaznu znamost z okolia. Plešivec a okolie... mam psa. vacsinou som na internete, pozeram youtube ale hram nieco na PC :D v lete je najlepsie relax vo wellnessu alebo plavanie
Benchamin M 26 rokov
Muž 26 rokov Rožňava
hladam ku sebe rovnu zenu ktora ma mile srdce ktora sa usmieva aj ked nema naladu ktorej nezalezi ako vizeram ci kto som ale ktora sa vie zamilovat domna nezalezi jej aky som inac ne som zli som kludni zabavni tip cloveka

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania