amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Rožňava

Ste v Rožňave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRožňava

1sompi M 58 rokov
Hladam, zenu na kamaratstvo, stretavanie a neskor viac na vztah. Som rodinne zalozeny, mam vysporiadanu minulost. Som zamestnany, byvam sam, viac mam v profile.
mikiko M 44 rokov
Muž 44 rokov Rožňava
Mám rád prírodu, turistiku, zvieratá, prechádzky v prírode, rozvážnosť, vyrovnanosť, PRIRODZENOSŤ.

Nemám rád klamstvo, faloš, pretvárku, nadutosť, pýchu, zlatokopky.

Voľný čas trávim v prírode, čítaním kníh, prácami v dome a okolo domu, na nete, klasickú TV už nepozerám dlhú dobu ak tak len prírodopisné seriály a videá na YT. Momentálne nemám žiadne domáce zviera.

Hľadám normálu ženu do života alebo na priateľstvo, ktorú ešte neskazila táto doba a uznáva prirodzené a normálne hodnoty a jej život nie je podriadený hrabaniu peňazí a neustálemu zhonu.
Požiadavky sú to na dnešnú dobu dosť ťažké, ale neprestávam dúfať.

Verím, že mi odpíšeš.
Robie001 M 46 rokov
Muž 46 rokov Rožňava
Hĺadám sympatickú slečnu na dobrodružnú cestu životom.
Voľný čas trávim prevažne športom ale aj relaxom.
Minulosť mám uplne vysporiadanu a bez zavazkou.
1stlordDrakul M 44 rokov
Muž 44 rokov Rožňava
ahoj dámy/slečny hľadám ženu nie vyššiu ako 169 cm. Štíhlu a milú Hĺadám lásku svojho života Som normalny chlap ktory ma rád prirodu zvieratka rad sa zabáva život je len jeden a chcel by som ho prežit s niekym úzasnym milujucim človekom ženskeho pohlavia
59mas M 37 rokov
Muž 37 rokov Rožňava
Rad sa zoznamim s inspirativnu zenou,niekoho na travenie volnych chvil a casom mozno viac. Preferujem aktivne travenie volneho casu (napr. sport,turistika,bicyklovanie,korculovanie), taktiez obcasne lenosenie a citanie v prirode. Mam rad spolocnost prijemnych ludi,teda rad sa stretnem niekde na kave a tam sa uvidi 🙂
smoki24 M 41 rokov
Muž 41 rokov Rožňava
Hĺadám lásku svojho života Som normalny chlap ktory ma rád prirodu zvieratka rad sa zabáva život je len jeden a chcel by som ho prežit s niekym úzasnym milujucim človekom ženskeho pohlavia
jessica12 Ž 50 rokov
Ahoj, chcela by som vybudovať doživotný vzťah z priateľstva. (rodinný život,manžela) Nech ma v sebe duchovnú podstatu a ľudské hodnoty. Hľadám svoju spriaznenú dušu, dobru dušu, ktorá vie ponúknuť zázemie, istotu, oporu, pravdovravnosť, vernosť, spoľahlivosť, autentickosť, pracovitosť atd.,.
Nám rada šport, prírodu, more, štrkoviska, zdravý životný štýl, atď.

Môj sen je precestovať celý svet .
Marianus M 50 rokov
hľadám ženu na dlhodobý vzťah, priateľstvo, deti nie sú prekážkou. Rád trávim čas v prírode, turistika, lyžovanie, baví ma varenie, maľovanie, záhrada, mám rád a aj mám psy.
Marianko28 M 30 rokov
Hľadám niekoho kto to vie s deťmi.. mam 2 male doma a chyba k nam do spoločnosti dakto na prechadzky po lese opekacky a veľa toho a mam aj paleho psika je veľmi zlatý
RV001 M 48 rokov
Hľadám vážny vzťah, mam 46 rokov, som zamestnaný, som abstinent,nefajčiar. Vo voľnom čase sa venujem svojim záľubám. Záhrada,a šport,a autá. Určite sa nájdeme.
Toky123 M 48 rokov
Muž 48 rokov Rožňava
Ahoj hľadám partnerku nežného pohlavia na dlhodobo. Pracujem. Rád som v prírode alebo na poľovačke. Mám rád psíkov menšieho vzrastu. Rád cestujem a spoznávam krajiny.
meliska37 Ž 69 rokov
som na dôchodku, nudím sa, hľadám priateľa, milého, inteligentného nefajčiara,nealkoholika,
môže byť dôchodca z blízkeho okolia, mám vysporiadanú minulosť,

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania