amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Považská Bystrica PB

Ak ona hľadá jeho v Považskej Bystrici alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPovažská Bystrica

Milan1983 M 38 rokov
Hľadám niekoho na trvalý vzťah, som zamestnaný, voľný čas by som rád trávil s niekým kto by ho rád trávil so mnou, napríklad v kine, na prechádzke atď. V minulosti som si prešiel rôznymi vztahovými skúškami čo ma sklamali a zranili, no na druhej strane aj posilnili.
14he41 Ž 60 rokov
Hľadám vážnu známosť mal by byť športový typ.. Vzdelaný pozorný milý slušný človek, vztah k prírode zvieratám ktorý rád počúva hudbu číta knihy a ma svoje ciele ktoré dovedie do konca
Monika1702 Ž 45 rokov
Hľadám vyrovnaného partnera. Voľný čas trávim v prírode. Milujem prírodu, zbieranie hríbov. Mám moju milovanú lásku Elzu (psa). Pracujem. V zime rada lyžujem.
24s M 48 rokov
Hľadám normálnu ženu, ktorá vie podržať za ruku, má dobré srdiečko a myslí to úprimne. Som normálny muž, nefajčím, nepijem, mám rád more. Rád odpoviem na čokoľvek, spýtaj sa.
Patrik0091 M 30 rokov
Muž 30 rokov Považská Bystrica
Hladam ženu ktorá ma bude mať rada takeho aky som a ktora vie čo chce od života a ide si za tym na veku nezalezi mam psa volny čas travim pri pc alebo chodim von potrenovať nohy som na invalidnom dôchodku.
Bay Ž 76 rokov
Žena 76 rokov Považská Bystrica
Som žena na dôchodku ,bývam so slobodným synom 39r. a hľadám muža,ktorý mi vyplní prázdne miesto v živote. Vo voľnom čase navštevujem prírodu, rada tancujem, počúvam hudbu.
Vrt M 54 rokov
Som sám a hľadám niekoho kto je sám som zamestnaný mám rad ľudí ktorý sa smejú majú radi srandu zábavu hubárčeníe plávanie prírodu cestovanie tancovanie a iné veci
Eeericson M 35 rokov
Hľadám sú vážnu známosť
Som zamestnaný a pracovne vyťažený
Hľadám si osobu ktorá nebude mať problém akceptovať moju prácu, za čo sa jej patrične odmením svojou pozornosťou.
Koleso43 M 45 rokov
Hľadám milu, sympaticku ženu, ktora má chuť sa zoznámiť so 44 ročným mužom. Som celkom pohodak. Hľadám niekoho na prežitie spoločných chvíľ (výlety šport relax príroda) Proste na všetko na čo bude chuť a nálada!!?
mikes12345 M 25 rokov
Muž 25 rokov Považská Bystrica
som bubeník v kapele, som chalan do pohody i nepohody. U baby uprednostnuju humor, pohodovu povahu a procházky prírodou. uprednostnuju športový typ. Vztah - zatial krásné zoznamovanie,. . .apoté možno viac
krutkovam Ž 66 rokov
Som dôchodkyňa a touto cestou si hľadám niekoho, čo si rád popíše pri dlhých chvíľach. Mám jedného psíka, rada čítam, pozerám filmy, mám rada ručné práce.
Fredy30 M 71 rokov
Hľadám trvalý vzťah. Rád počúvam ľudovú hudbu. Bývam v rodinnom domčeku. Mam rad zvieratá. Chovám okrasné kury. Mam malého psíka a dvoch papagájov. Mam rad kvety.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania