amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Považská Bystrica PB

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Považskej Bystrici vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPovažská Bystrica

mbtpx M 34 rokov
ahooj, mám 33, hladám sympatické dievča, ženu, s ktorou sa budeme vedieť spolu smiať, potom bližšie sa poznať, dieťa nie je problém, som zamestnaný, obľubujem cestovanie, prírodu, turistiku, šport, záhrada, pestovanie, huby.... Mám vysporiadanú minulosť.
Martancok M 49 rokov
Muž 49 rokov Považská Bystrica
Športovo založený,samostatny chlap si hľadá spoločníčku na spoločné aktivity, nie len športové.
Som skôr technik, nemám problém manuálne pracovať.
Mám rád aj zimné aktivity ...takto nejak by to napísal aj stroj 😁
Lookashi M 28 rokov
Muž 28 rokov Považská Bystrica
Ahoj, hľadám ženu na život. Mám rád zábavu a som dobrodružný typ. Som pracovitý do toľkej miery, že časom je robota zábavou. Vo voľnom čase rád objavujem súčasnosť, nie som zameraný na minulosť alebo budúcnosť. Rád žijem v relaxovej pohode. Mám rád štebotanie vtáčikov. Prajem si aby mal každý úroveň ako ja.
Nio161 M 45 rokov
Som slobodný, mám už skoro dospelú dcérku, neposlušného psika 😂😂 a môj život začína odznova, no v samote je to smutné, tak hladam niekoho zo spoločným záujmom
Vendo122 M 38 rokov
Hľadám veselú aktívne žijúcu ženu. Som bezdetný mladý muž s vysporiadanou minulosťou. Atraktívne hobby, som spoločenský a otvorený konštruktívnemu vzťahu a založeniu rodiny.
aninab Ž 66 rokov
Som vdova, hladam muza, ktory by bol mojou oporou,aj do voza aj do koca ako sa hovori, aby bol mily a bol mojim kamaratom, som mierumilovna zena, nemam rada klamstvo a do vztahu mozem priniest pochopenie a lasku, som na dochodku a volny cas travim v zahradke a este vo firme po manzelovi a som bez zavazkov, mam 2 dcery a ja zijem sama
Anna166 Ž 56 rokov
Ahoj, voľný čas trávim s vnúčatami, rada pečiem
Stále pracujem každý deň, milujem prechádzky po lese.
Hľadám si niekoho na písanie a strávenie vodných chvíľ.
MrLover M 53 rokov
Som inteligentný, sčítaný, zabezpečený muž, vysporiadaný so svojou minulosťou. Hľadám milú, rozumnú a štíhlu žienku, ktorú rád budem robiť šťastnou...
Posta9 Ž 60 rokov
Priateľa na trávenie voľných chvil som sama cez víkendy pracujem som ešte zamestnaná čítam knihy chodím do lesa na prechádzku a rada tancuje a ešte sa venujem vnúčatám
milhankos M 24 rokov
Muž 24 rokov Považská Bystrica
Hľadám babu ktorá to myslí do budúcna reálne vážne. Veľmi rad trávim svoj voľný čas z priateľmi chodím na prechádzky, nejaká tá turistika, rád zájdem niekam k vode .
Sadista33 M 19 rokov
Muž 19 rokov Považská Bystrica
Ahoj. Hľadám spriaznenú dušu s ktorou si budem rozumieť. Hladam obyčajné dievča ktoré má rada prírodu zvierata. Som milí a romantický chalan ktorý nenávidí neveru.
MojemenoM Ž 64 rokov
Som dĺho vdova, veselá bacuľka na dôchodku. Venujem sa malej záhradke, milujem kvety, prírodu, hubárčenie, zvieratá. Rada si vypočujem peknú hudbu, posedím pri ohníku, či prejdem prírodou.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania