amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Považská Bystrica PB

Kresťania a veriaci v Považskej Bystrici majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPovažská Bystrica

MisoRiso M 34 rokov
Muž 34 rokov Považská Bystrica
Hľadám niekoho kto má skutočne záujem o vzťah a nevedie len prázdne reči niekoho s kým bude sranda a život zaujímavejší, nevypisuje z dalšími dvadsiatimi ak už máme komunikovať tak sa venuj mne a ak to nechápeš tak pa.
Lumir2002 M 19 rokov
Muž 19 rokov Považská Bystrica
Som študent na strednej čo plánuje ísť na výšku. Hľadám dievča vo veku 17-22 rokov s ktorým sa môžem porozprávať , spoľahnúť sa , a viesť s ňou vzťah. Voľný čas trávim čítam kníh, prechádzkami, cyklistikou, a učením. Z hudby mám rád 90 roky , elektro ale aj niečo nové sa nájde 😀.
martinko49 M 27 rokov
Muž 27 rokov Považská Bystrica
Poviem potom. Usmievavý pohodový chalan ktorý má rád úprimnosť a nemám rád klamstvo. Hľadám príjemnú a slušné ženu a priaťelku zatiaľ na dopisovanie a po čase aj viac.
Radoslav521 M 35 rokov
Muž 35 rokov Považská Bystrica
Hľadám úplne normálny ženu, na úplne normálny život... prešiel som si peklom a nepotrebujem lietať v oblakoch.. stačí mi v kľude aj na zemi🙂
Dúfam že všetky normálne ženy ešte existujú 🙂
Charlie34 M 35 rokov
Muž 35 rokov Považská Bystrica
Hľadám, aj nehľadám.. skúšam, pretože som už unavený z falisnošnosti ľudí..
Pracujem, ako väčšina normálnych ľudí, rád športujem, bez toho by som nemohol existovať..
Pokiaľ ešte existuje normálna baba, ktorá nemusí byť v živote šťastná, ale spokojná, dúfam že takú ešte nájdem
PeterPX1980 M 42 rokov
rad cestujem, motrorkujem, spoznavam nove, adrenalin, potapanie, hudba, relax, bicyklovanie, korcule, plavanie, fotenie, lyze, PC, praca, film, kino atd :)
Molnarka Ž 45 rokov
Hľadám muža na občasne stravenie spoločných chvíľ, porozprávame sa poradíme si prípadnému vzťahu sa nebranim.
Mám rada prírodu turistiku, šport - bicykel, korčule, beh…
Rik72 M 35 rokov
Som slobodný a zatiaľ bezdetný muž, ktorý si hľadá partnerku na pekné spoločné chvíle. Skúšam šťastie aj takouto cestou. Napíš, pokecáme a uvidíme 😉 😊
lodsnou M 37 rokov
Muž 37 rokov Považská Bystrica
Hladam zenu primeranemu mojmu veku aby ma mala rada som slobodny muz pracujem moje zaluby su priroda šport turistika varenie a domace prace hladam tu zenu na vazny vztah
George2811 M 57 rokov
Hľadám ženu, ktorá je tiež sama a je jej smutno, aby sme mohli spolu tráviť voľný čas, na nejakú turistiku, výlet, alebo si večer zahrať Scrabble, či nejakú inú hru.
Toba Ž 50 rokov
Hľadám si priateľa, ktorého nebaví samota tak ako mňa, ktorý má rád prírodu a bavia ho prechádzky vo voľnom čase. Minulosť mám vysporiadanu a to vyžadujem aj od partnera, priateľa.
Koubaaa M 26 rokov
Muž 26 rokov Považská Bystrica
Zdravíčko, no ako som spomínal hľadám si žienku na spoločné chvíľky ci už niekde von alebo skôr pri sebe, pri vínku to už je na tebe :)

Volaj píš co len chceš :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania