amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Kysucké Nové Mesto KM

Máte záujem o zoznámenie v Kysuckom Novom Meste? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKysucké Nové Mesto

Paliskooo M 42 rokov
Muž 42 rokov Kysucké Nové Mesto
Hladam zivotnu partnerku, ktora bude stat pri mne, ktora ma rada prirodu, zvierata, zahradu, deti
Mam rodiny dom, byvam sam a hladam zienku, ktora mi to tu trocha zutulni.
Miroslav101175 M 48 rokov
Vážnu známosť, pracujem, voľný čas ako príde, výle,t TV alebo leňošenie. Áno, minulosť mam v pohode, žiadne zvieratko, ale páčia sa mi akvarijne rybičky a zbieram lp
Zdevin M 63 rokov
Som pohodový a vyrovnaný, s vysporiadanou minulosťou. Rád pracujem v záhrade, rád varím i upratujem, chodím na turistiku, aj wellness, či pobyt pri mori.... Hľadám sympatickú príjemnú ženu, s ktorou by som mohol tráviť voľný čas , na káve, prechádzkach, turistike ...
Mackoooooooooo M 34 rokov
Muž 34 rokov Kysucké Nové Mesto
Ahoj, hľadám vážnu známosť, niekoho šialeného, ako som ja, dobreho priateľa, milenca, komu sa budem môcť zdoverit so všetkým, kto bude pri mne stať a ja zas pri ňom, nápis dozvieš sa viac ;)
mirdovildo2 M 41 rokov
Muž 41 rokov Kysucké Nové Mesto
Hladam dobru partnerku ku sebe, ktoru budem milovat cely život az do konca života a budem sa jej venovat. Som pracovity a skromny človek, rad chodim plavat.
frsten123 M 38 rokov
Muž 38 rokov Kysucké Nové Mesto
Ahojte volám sa Peter.
Pochádza z Kysuckého Nového Mesta. Je mi 38 rokov. Som rozvedený bez detí. Pracujem. Moje koničky sú cestovanie, turistika, rád chodím do kina, wellness, varenie, pečenie .... Nehľadám bohatstvo ani krásu len úprimnosť, vernosť a najmä lásku.
rado363636 M 32 rokov
Muž 32 rokov Kysucké Nové Mesto
Pochybujem ze tu nájdem druhu polku. Ale za pokus to stojí. Hľadám partnerku, samozrejme na začiatok si popíšeme a po hovoríme a potom uvidíme. Nie som vyberavý, som obyčajný chlap.
Mathod M 38 rokov
Muž 38 rokov Kysucké Nové Mesto
Hľadám ženu do života, s ktorou by sme mali babenko. Nevadí ani, keď si už maminou, hlavne nech si dobrou ženou. Mám rád prírodu a šport. Hlavne vyžadujem úprimnosť, vernosť a vzájomnú podporu, čo aj ja ponúkam
Milann521 M 59 rokov
Ahoj, mám rád prechádzky, výlety na bicykli, plávanie, hubárčenie...
Som rozvedený. Hľadám príjemnú a pohodovú ženu na trávenie spoločných radostí aj starosti.
Peter1676 M 47 rokov
Ahoooj, rád by som sa zoznámil so ženou, ktora sa v prvej vete nezaujíma, ci mam auto, dom, byt, alebo konto v daňovom raji, spravanie kukučky nezodpoveda jej povahe, vie sa tešiť aj z maličkostí, ktorá nemusí mat vždy posledné slovo, jej nálada sa nezmení každých 10 minut, nepustí slzy vždy, ked nedostane to, čo chce, vie sa zasmiat aj na sebe a humor nie je pre ňu cudzie slovo a v písanej forme komunikácie sa neobmedzí iba na dve slova ANO-NIE. Nie som človek, čo nosí modré z neba, ani nestaviam vzdušné zámky nevyžadujem to, čo sam nemožem dať. Ak si myslíš, ze teplo domova sa da najst aj v studenej jaskyni a vtáčie hniezdo by ti postačilo na bývanie, alebo založenie rodiny, premôž svoje ego a napiš. Niekedy je obyčajne ahoj viac ako 1000 slov.
Bystvor M 42 rokov
Hľadám partnerku na spoločné aktvity, šport, turistika, kultúra, prechádzky. Vieme sa spoločne tešiť z krásy prírody? Navzájom sa posúvať, zlepšovať a objavovať?
Gulko1899 M 42 rokov
Muž 42 rokov Kysucké Nové Mesto
Do pohody, možno viac, pracujem v zahranici a časom sa uvidi, hľadám ženu, ktorá bude chapava, tolerantná a bude vedieť, čo očakávať od človeka, ktorý sa už raz sklamal.

1 2 3 4 5 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania