amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Dubnica nad Váhom

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Dubnici nad Váhom, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDubnica nad Váhom

Srobik1 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Dubnica nad Váhom
Vo voľnom čase , bike korčule , leto , slnko /trávim ho zo synom ,som spolocenska
Praca: material receiving... hľadám sympaticky obal z knizky a krasne listy s nej Nosím okuliare
Janulik777 Ž 39 rokov
Hľadám seriózneho muža, ktorý má bude mať rád aká som, dieťa nie je prekážkou Rada počúvam hudbu(zahraničnú, slovenskú aj na ľudovú nôtu),rada varím a snažím sa plniť želania mojej dcérky.
Sisa44 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Dubnica nad Váhom
Touto cestou si hľadám priateľa, lásku. Muža s ktorym budem prežívať všetko krásne čo život prináša. Mam rada prírodu, historiu. Rada sa túlam po našom krasnom Slovensku.
pukoholina M 33 rokov
Moje záľuby mi patrí: tenis, hokej, bicyklovanie. Rád chodím na dovolenky k moru, turistika do prírody a na výlety. Vzdelané stredné odborné učilište som vyučený maliar a natierač. Zatiaľ zvieratá nemám. Rád by som sa zoznámil s novým dievčatom a novú lásku.
Fippo M 23 rokov
Som chalan ktorý sa na nič nehrá. rád skúšam niečo nové a zaujímavé.Hľadám si tu peknú babu na flirt a možno aj viac. Dúfam že si ťa tu nájdem. PS:Nemôžeš fajčiť,a musíš byť zodpovedná.
Vytazstvo Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Dubnica nad Váhom
Moje záľuby priroda .cestovanie zabava hladam muza na prijemnu buducnost som zamestnana mam dve zaopatrene deti a 17rocnu dceru volny cas v travim v prirode
4MMM2 M 46 rokov
Mám rád pobyt v prírode, turistiku, huby, spoznávanie nových miest a hľadám milú pohodovú a príjemnú ženu s rovnakými záujmami. Na to ,aby sme zistili, či sa k sebe hodíme potrebujeme čas, tak sa mi ozvi , aby sme to mohli zistiť a uvidime.
Schranz6 M 36 rokov
Muž 36 rokov Dubnica nad Váhom
Moje zaluby su hudba a sport.cas travim jako pride.pracujem ako maniplant.zvierata ziadne nemam v domacnosti.to este neviem casom to pride.deti nemam ziadne
maricka555 Ž 52 rokov
-moje záluby- príroda-turistika, lyžovanie, bicyklovanie, rada tancujem, som kreatívna. baví ma vytvárať rôzne ručné práce,
-práca- stredná zdravotná škola - diétna sestra, doplnené vzdelanie - sociálna práca
-touto cestou hladám priateľa, kamaráta na trávenie spoločných chvíl
martin93333 M 28 rokov
Mám rád zábavu. A som rád keď sa ostatný zabávajú tiež. Hľadám sympatickú ženu na občasné stretnutia a uvoľnenia sa spolu. Na veku nezáleží. Čakám iba na teba. Mám rád tanec. Rád športujem.
leader1 M 49 rokov
Záľuby - filmy, hudba, deti.
Voľný čas - hobby, príroda
Rád by som sa zoznámil so ženou, ktorá hľadá úprimného a tichého muža. Hľadám ženu do pohody. Milú, slušnú, ktorá sa vie baviť a odviazať s mierou a ktorá bude verná a milujúca partnerka.
Miroslav777 M 44 rokov
Ahoj rád sa stebou zoznamim Ak budeš mať záujem spoznať ma. Hľadám úprimné a spoločensky založené dievča, ktoré vie čo chce od života. Rád spoznám normálneho človeka trochu bláznivého.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania