amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Dubnica nad Váhom

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Dubnici nad Váhom.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDubnica nad Váhom

3michal M 43 rokov
Ahoj, rad sa zoznamim s milou a uprimnou zienkov. Mam rad prechadzky prirodou, byciklovanie, plavanie a velmy rad chodim na hory. Touto cestou hladam dievca s podobnymi zaujmamy. Ak som ta niecim zaujal, skus napisat a dozvieme sa o sebe viacej.
Kofola61 M 40 rokov
Muž 40 rokov Dubnica nad Váhom
Mám aj psíka. Milujem ticho, prírodu a leto. Zbožňujem veselých a úprimných ľudí, ktorý sa nehrajú na nieci, čo vôbec nie sú. Bývam momentálne v podnájme sám som spoločenský, mam rad športové aktivity. Vo voľnom čase vždy dačo robím.
rudyberger M 37 rokov
Muž 37 rokov Dubnica nad Váhom
Mám 35 rokov, podnikám, rád športujem, beh, bike, turistika, momentálne mi najviac volného času zaberá práca stavba rodinného domu D. Nebudem tu vypisovať superlatívy aký som úžasntý , Ostatné sa dozvieš neskôr, možno úž pri káve :-)
4MMM3 M 46 rokov
Hľadám tu partnerku na spoločný rodinný život. Ak si pokojná, príjemná a slušná so vzťahom k prírode budeme si rozumieť. Na to, aby sme to zistili, sa musíme nájsť a potom spoznať. Idem teda hľadať... Ak budeš rýchlejšia , ozvi sa mi 8-)
Margaretkaa Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Dubnica nad Váhom
Človek žil toľko, koľko miloval 💗 Vždy je niekde človek, ktorý potrebuje našu lásku 💗 Preto by som jeseň života rada prežila po boku empatického, citlivého muža s ktorým by sme si vzájomne pomáhali, chodili do prírody, varili zdravé jedlá, smiali sa aj plakali. Verím, že takého pohodového muža tu stretnem 😉
Broden M 27 rokov
Muž 27 rokov Dubnica nad Váhom
Noo tak ja to zhrniem do jedného kto chce niečo vedieť nech napíše rad sa porozprávam a mam 22 rokov.
Pracujem ako automechanik zaujímam sa o moto šport military a veci podobne
Maryanko30 M 31 rokov
Muž 31 rokov Dubnica nad Váhom
Ahoj, volám sa Marián, Mám rád umenie, prírodu, úprimnosť, dôveru, romantiku, aj keď to je v dnešnej dobe skôr rarita počuť to u mužov ako samozrejmosť :) . Touto cestou by som rad spoznal sympatickú priateľku ktorá hladá podobné hodnoty ako ja. Bývam sám v Dubnici nad Váhom, hľadám ženu ideálne vo veku nad 35rokov, z okolia TN, IL ale kľudne sa môže stať že ťa bude väčšia vzdialenosť. Mam 31rokov, 195cm stihlej postavy, budem rád ak sa ozveš :)
Adriana1012 Ž 39 rokov
Ahoj, volám sa Adriána, mojimi záľubami sú (šport, kino, turistika, dobrá kniha, záhrada ...), tieto činnosti ma bavia a napĺňajú, rada sa im venujem a robia ma šťastnou. Touto cestou hľadám na peknė kamaratstvo, priateľstvo (časom možno aj viac) milého, jednoduchého, inteligentného, optimisticky naladenėho muža, ktorý dokáže vyčariť úsmev na tvári za každého počasia, vyrovnaného so životom a ktorý by mal záujem o prijemnė prežitie svojho voľnėho času so mnou. Teším sa na vzájomnú komunikáciu.
Zemlo M 39 rokov
Muž 39 rokov Dubnica nad Váhom
záľuby motorka, lyžovanie
práca stavbár, strechár
domáce zvieratá mačka
chcel by som sa zoznámiť so ženou s ktorou si budem rozumieť
mám 6 ročnú dcéru
Novyzivot6743 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Dubnica nad Váhom
Rada trávim čas ako plavanie bycikel hory aj voda.Mám dcéry ktoré majú svoju rodinu ale partnera na spoločné chvíle životom som ešte nestretla . Ak sa nájde niekto kto vie čo od života chce, čakám na znamenie.
Siska73 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Dubnica nad Váhom
Ahojte. Volám sa Silvia. Touto cestou si hľadám priateľa s ktorým, by som trávila voľné chvíle, výlety a tak. Mam rada prírodu, históriu, humor, turistiku a rada aj čítam.
Alenka59 Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Dubnica nad Váhom
Záľuby plávanie ,dobrý film, dovolenku trávim rada pri mori . Voľný čas väčšinou oddychujem po náročnej práci v detskom domove. Žijem sama, deti mám zaopatrene. Zvieratko v domácnosti nemám.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania