amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Dubnica nad Váhom

Ak ona hľadá jeho v Dubnici nad Váhom alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDubnica nad Váhom

Michal005 M 36 rokov
Muž 36 rokov Dubnica nad Váhom
Ahojte som mily vasnivy chlap napis uvidis. mam rad dobry sex prirodu vodu hudbu sport auta. Som z dubnice a rad by som tu nasiel zenu s ktorou si budem rozumiet v posteli aj mimo nej
Mildo1992 M 29 rokov
Muž 29 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám milú a inteligentnú ženu na priateľstvo možno časom niečo viac . Som slobodný Otec a pracujem ako kamionista tak skúšam touto cestou nájsť lásku.😘
kate1984 Ž 36 rokov
V živote človeka je veľa ľudí no každý z tých ľudí je z človekom len z určitého dôvodu a keď ten dôvod človek nemá tak už ho ten druhy človek nezaujíma. Nezaujíma ho že ho človek podržal keď potreboval nezaujíma ho že práve teraz ho ten druhy človek potrebuje a on už nejaví záujem.... PREČO? Lebo veci ktoré toho človeka s tým druhým spájali boli bud peniaze alebo vonkajšie sympatie. No ale jeden človek hľadá lásku porozumenie no žiaľ v tomto svete už asi také slová a city už dávno vymyzly. Nájde sa ešte človek ktorý vie co sú to city k druhému človeku ktorý vie co je to objať a darovať lásku bez podmienok? Ak sa tu taky nájde rada sa s ním zoznámim lebo už ani neverím ze niekto taky existuje...... Pekný deň všetkým prajem
Bombarik1111 M 44 rokov
Mám vysporiadanu minulost som slobodný hladam ženu na vztah a zábavu mám rád prechadzky zábavu plávanie rád sa vozim na aute hladam slobodne ženy čo vedia čo chcu
14rastik02 M 29 rokov
Muž 29 rokov Dubnica nad Váhom
Hladam zenu ktora vie co chce od zivota, a hlavne musi byt rodinne zalozena. Rad sa chodim prechadzat do prirody, a tak tiez mam rad aj bicyklovanie :)
Optimista955 M 39 rokov
Muž 39 rokov Dubnica nad Váhom
Čo príde príde ukáže čas náhoda. Večný optimista.
Niekoho na trávenie voľného času. Pracovne vyťažený s nedostatkom príležitostí na zábavu. Uvidíme čo z toho bude.
Gabi7 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám seriózneho muža na vážny vzťah. Zamestnaná, samostatná, príjemná, spoločenská,
Záľuby záhrada príroda cestovanie. Mam rada zvieratá, majiteľka psa a škrečka.
Kla111 M 51 rokov
Hľadám ženu na spoločné trávenie voľného času a bližšie spoznávanie sa, prípadne vytvorenie vážneho vzťahu. Pokiaľ možno primeraného veku v okolí Trenčín , Dubnica.
Vandus Ž 60 rokov
Zaľuby: záhradka, kvety
Voľný čas: oddychujem
Práca: socialné služby
Zviera: pes
S mužom
Mám 59 rokov, som vdova, zijem v rodinom dome .
Mám rada kvety , záhradku
Alfa76 Ž 44 rokov
Milujem filozofiu, psychológiu , som vazna, bláznivá ,smutná,veselá ,viem ako chuti podraz , nevera , klamanie , sklamanie,viem ako chuti život ... rada sa zoznámim s muzom, ktorý rozumie slovu “ život”
Bambino1118 M 40 rokov
Muž 40 rokov Dubnica nad Váhom
Volám sa Michal. Medzi moje záľuby patrí príroda, bicykel, kino, moji dvaja psy.
Snažím sa môj čas vyplniť čo najlepšie.
Pracujem v Delte ako skladník.
Rád by som spoznal dobrú ženu, slobodnú alebo rozvedenú maminku, ktorá dokáže mať rada, ľúbiť. Rad som spoznal ženu, ktorá je citlivá, nežná a romantická.
Deti nemám ale veľmi by som aspoň jedno chcel.
3michal M 43 rokov
Ahoj, rad sa zoznamim s milou a uprimnou zienkov. Mam rad prechadzky prirodou, byciklovanie, plavanie a velmy rad chodim na hory. Touto cestou hladam dievca s podobnymi zaujmamy. Ak som ta niecim zaujal, skus napisat a dozvieme sa o sebe viacej.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania