amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre starších a pre seniorov Dubnica nad Váhom

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Dubnici nad Váhom? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDubnica nad Váhom

Bayla Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Dubnica nad Váhom
Hladam muza vo veku od 55 do 70, co bude rad so mnou chodit na kazdodenne prechadzky do prirody, oceni domacu kuchynu, pre pekne chvile aj tie kazdodenne, na spolocnu cestu zivotnymi nastrahami. Hladam muza rytiera pokojnej povahy, co vzdy dodrzi slovo, nepije a nema rad samotu.
skorpion61 M 62 rokov
Muž 62 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám ženu od 55 do 61 rokov. Môžeme začať ako priatelia a čas rozhodne, čo bude ďalej .Pracujem v strojárstve. Mám rád prechádzky do prírody a pozitívny vzťah k zvieratám. Minulosť ešte nemám vysporiadanú ale nechcem čakať, pretože samota je zlá. Podrobnosti radšej osobne... ozvi sa

Odpovedám len ženám s fotkou.
Ilava12345 M 24 rokov
Hladám prijemnú ženu, na stretávanie, pokecanie , pobláznenie s ktorou si budem rozumieť, som uletený človek čo sa rád zabáva :-) a čo asi viac napísat? Uz ma nič nenapadá :)
PietroM M 51 rokov
Muž 51 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám ženu, ktorá bude chcieť tráviť spolu voľný čas najmä vychádzkami do prírody. Možno aj viac, ak bude chuť, vzájomná sympatia a súznenie duší. Ak preskočí iskra... Nie som úplne sám, mám malú psiu spoločníčku. Ak máš rada psíkov, budeme si rozumieť ;)
Evapriroda9531 Ž 50 rokov
Hľadám priateľa na spoločnú jeseň života. Záľuby príroda, šport, záhradka, turistika. Som na dôchodku. Voľný čas trávim doma, mám psa. Minulosť je vysporiadaná.
Bohlasky M 41 rokov
Muž 41 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám ženu ktorá mi bude aj kamarátkou. Ktorej poviem nielen to čo chce počuť, ale aj to čo naozaj cítim.
Ponúkam: úprimnosť, pohodu, nehu, vernosť.
Pracujem, som zamestnanec.
Voľný čas trávim rôzne. Bicykel, futbal, hlavolamy, tanec a tak všelijak.
Minulosť mám vysporiadanú.
Hubert12345 M 26 rokov
Hľadám dobrú ženu akurátnej postavy do vztahu môžem priniesť tri 🍊 pracujem ako hovädo. Voľný čas nemám. Ale mam vysporiadanu minulosť. Na farbe vlasov nezáleží skôr mi záleží na uprimnosti.
Jakubkojakubko M 25 rokov
Muž 25 rokov Dubnica nad Váhom
Vážnu známosť do vzťahu chcem priniesť dôveru, pracujem voľný cas bycikel priroda. Domáce zvieratko pes, ano mam vysporiadanu minulosť, pracujem na druzstve
Minio099 M 33 rokov
Ahoj.. Volám sa Milan. Som z Dubnice . Slušne vychovaný. Zdravý chlap. dost Crazy ale v dobrom slova zmysle. Zrovna po 6 ročnom vzťahu takže nepatrim k tým zufalcom a zberatelom fotiek.. netreba sa báť. som Pohodke človek ktorý má rád všetko príjemné .
MladyPan1 M 66 rokov
Hľadám niekoho v mojom veku, kto má rád prechádzky, záhradku, smiech a tiež nechce byť na starobu sám. Fyzicky aktívny život už moc nevediem, no často a rád chodím do prírody. Všetko s mierou. Písanie na internete nie je mojou parketou, uvítam neskôr telefonicky kontakt a radšej osobné stretnutia. Napíš, ak som Ťa zaujal. Okolie DnV, Ilava.
dwayne78 M 43 rokov
Muž 43 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám partnerku na spoločný život. Som slobodný a bez záväzkov. Mám rád prechádzky v prírode, cestovanie, fitnes a hlavne dobré jedlo. Dúfam v lásku na celý život.
nazdar M 26 rokov
hľadám príjemnú a romantickú dušu, ktorá už tiež nechce byť sama :)
pracujem
vo voľnom čase sa najradšej venujem športu (beh, turistika, lyžovanie,...), taktiež rád cestujem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania