amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Tvrdošín TS

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Tvrdošíne vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTvrdošín

eja111 Ž 50 rokov
Ahojky... hladám milého úprimného a sympatického muža. Samota ma už nebaví, preto by som sa rada zoznámila s niekým milým. Moje záľuby kniha a prechádzky v prírode. Viac sa dozvieš osobne.
pavobo M 56 rokov
Rád chodím na chatku.
Rád by som sa zoznámil s tebou ak máš záujem na trvalý partnerský vzťah. Ste
Som rozvedený samému je smutno hľadám ženskú spoločnosť.
Lisseee Ž 39 rokov
"Milovať a byť milovaný" je asi prirodzená túžba každého z nás. Ako vaša, tak aj moja. Túžim po plnohodnotnom vzťahu. Tráviť voľný čas s človekom, ktorý má príjemné vystupovanie a je športovo nasadený :-) Príroda, turistika, cyklistika, lyžovanie, wellness (sauny) je pre mňa relax, ktorý by som vychutnávala niekedy v milej spoločnosti.
Devourment M 47 rokov
Záľuby -jazda na koni,bojové športy,čítanie...
Zvieratá-fenka,kobyla,korely,rybky.
Tvorím z hliny.
Voľný čas sa snažím využiť zmysluplne,keďže ho je málo.
nedokážem žiť bez hudby!!!
keniger M 54 rokov
Stráviť zvyšok života vo dvojici by bolo fajn. Nepotrebujem drahé autá domy dovolenky stacis mi ty milá skromná usmievavá rodinne založená teším sa že sa ozveš...
Kika163 Ž 57 rokov
volnom case sa venujem vnucata moje zaluby su priroda rada si pozriem aj dobri film na dovolenky nechody pre malo casu moja praca varenie a upratovanie nemam ziadne zviera milou,uprimnou,nezavistlivou na alkohol, za nezaopatrene deti nemam ziadne
Romino4242 M 53 rokov
Muž 53 rokov Tvrdošín
Mojou záľubou su chvile stravene v okruhu blizkych a prechádzky v prírode.Pracujem ako stavbár.Rád by som sa zoznámil s niekým kto má dobrý vzťah k deťom kedže sám mám syna a dceru.Nemala by byt náročná a panovačná.
jan186 M 85 rokov
Mám rôzne záľuby, príroda, more, bicykel, foto, hudba, záhradka, technické novinky, prírodopisné, romantické a dobrodružné filmy. Mám psíka, čo ma sprevádza na potulkách prírodou.
Deti sú dospelé, samostatné a majú už svoje rodiny. Bývam sám v rodinnom dome.
Ak máš podobné záľuby, prečo by sme sa nemohli takto na diaľku skontaktovať, vymeniť názory, porozprávať sa pri kávičke ..., nikdy nie je neskoro!
helona1 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Tvrdošín
Som slobodná matka,žijem s dcérou.Keď mámčas,tak rada oddychujem pri knihe,v záhrade ,v lete najmä pri mori.,pri televízore-rada si pozriem šport,dobrý film.Touto cestoui hľadám niekoho,zatiaľ na priateľstvo,časom možno aj viac.Očakávam porozumenie,úprimnosť... nájdem ťa...
surka41 Ž 54 rokov
... spoločenská,rodinne založená, trpezlivá so zmyslom pre humor a sklonom k športovej aktivite,prírode a pohode :o)))))... a už s dospelými deťmi a vnúčatkami :o) hľadá fajn priateľa

1 2 3 4 5 6 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania