amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 12 - Zoznámenie Šaľa

Ste v Šali a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠaľa

Dad123456778 M 24 rokov
Moje záľuby su jazdenie na koni. Ja ešte študujem obchodnú prevádzku. Nemám žiadne zvieratá. Chcel by som sa zoznámiť s normálnym spôsobom. Som chalan ktorí si hľadá vzťah na dobu neurčitú.
petyhonda750 M 54 rokov
Hladám obyčajnú babu s ktorou budem trávit voĺní čas. Moje záluby občas vozenie na motorke,práca okolo domu.Pracujem ako skladník.Ked čas dovolí chodievam na ryby.Som obyčajňý chlap a taku hladám aj babu.
zamilovanie Ž 48 rokov
rozvedená moletka s jedným dieťaťon hľadá slobodného alebo rozvedeného muža do 47r len na vážny vzťah nehľadám krásu ale lásku a vzájomné porozumenie nevahaj a ozvi sa vo dvojici sa kráča ľahšie a lepsie
Jozkoa M 69 rokov
som osamely pan a hladam zenu na spolocny zivot mojou oblubou su zvierata a zahrada rad by som stravil spolocne chvyle so zenou co bude mat rada zvierata a ma chut sa spoznavat s nepoznanym :-)
celitkozoltan M 45 rokov
slobody hlapec hľadá priateľku na občasné stretnutie alebo cestovanie a časom možno aj viac nefajčím a rád sa. zabávam a pracujem a mám rád prírodu a turistika alebo zvieratá alebo aj byciglovanie a športové aktivity
fdv83 M 40 rokov
Slobodny, nezadany a bezdetny.
Viac som sa venoval kariere, aby som pochopil, ze to nie je cesta.
Mam rad saunu, bicyklovanie a prechadzky v prirode. Okrem toho rad robim nic :)
Evulienka9 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Šaľa
Moje záľuby sú rada varím, večerné prechadzky.Môj voľný čas trávim s mojím psíkom ktorého mám rada.Cez víkendy rada relaxujem .Mám jedno dieťa ktoré je už dospelé a má vlastný život. Ja žijem sama s mojím psíkom.
Steve2012 M 40 rokov
Hľadám partnerku,s ktorou by som si mohol písať,potom možno viac,kto má rada šport, má rovnaké záujmy,rada lyžuje,hrá
tenis,stanuje,bycikluje,motorkuje,pozerá filmy,kino,hudbu,a nemá rada facebook.
Bozenka112 Ž 68 rokov
Bavi ma varenie upratovanie prechadzky. Pracujem ako predavačka v potravinách. Nemam žiadne zvviera. Nealkoholikoma nefajčiarom. Nemam deti. Som vdova a rada by som sa zoznamila s niakym uprimnym clovekom
Dracik1987 M 35 rokov
Muž 35 rokov Šaľa
Som koplikovany málokto má vie pochopiť viem byť aj dobrý aj láskavý dokiaľ somnov nikto nesklame moje záľuby patrí fitness a posilka, rád trávim dovolenky dcerov, na kúpaliskách a ďalej sa rozhodneme,kam sa vibrieme, uvidí sa? pracujem ako kuchár a rád varím ? mám psa rád by som spoznal niekoho kto by nás mal rád, taký aký som,??
Majkl03 M 35 rokov
Ahojte hladam si vážny vzťah ktorou si budem urcite rozumie. alkohol nepijem vôbec.som pracovitý robim v automobilke. A viac sa dozviete o mne osobne iba tak si mozte vypoznat ludi aky su😉 a inac som pohodovy chalan...
zuzankazuzka Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Šaľa
Rada varím pečiem, radami zvieratá kone zajace. Rada sa zabávam rada mám prírodu kvety.
Voľný čas rada trávim S deťmi pri televízory spriatelm. Chcela by som spoznať niekoho Z dobrým srdieckom

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania