amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre seniorov Šaľa SA

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Šali? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠaľa

Martin166 M 46 rokov
Hľadám slobodnú mamičku, co hľadá vzťah, bývanie... Mam vlastný byt, pracujem, nepijem, nefajčím, a bol by som rad keby sa našla nejaká... Co hľadá tiez
Matus16 M 31 rokov
Sám neviem. Nič nečakám, v nič nedúfam. Na začiatok mi bude stačiť aj konverzácia. Čo viac napísať?! Rád konverzujem na rôzne témy tak stačí len napísať:)
elen6745 Ž 57 rokov
Muž s vysporiadanou minulosťou.
Lásku, smiech a porozumenie...
Pracujem celý týždeň, sobota a nedeľa voľná!!!
Voľný čas trávim v prírode mám rada turistiku, bicykel a doma je roboty okolo domu kvetinky... Ja mám vysporiadanu minulosť už dávno!!!
lajojanuar2023 M 68 rokov
hladam ženu 60 - 67 rokov na zoznamenie mam vysporiadanu minulost mam 3 dospele deti samostatne žijucich ja osobne mam 67 rokov volaju ma lajo-lali čize ludovit.
Mitinko M 52 rokov
Pohodová slečna so zmyslom pre humor. Pracujem, vo voľnom čase športujem. Mám rád turistiku, zvieracieho miláčika nemám, mám alergiu na mačky. Som bezúhonný.
Palci02 M 45 rokov
Muž 45 rokov Šaľa
Hľadám vážny vzťah. Nemám záujem o žiadne výstrelky. Chcem ľúbiť a byť lubeny. Keď ma chceš spoznať tak mi napiš. Môžes ma spoznať lepšie, stačí sa len spýtať
66ski Ž 67 rokov
Hladam partaka pre vesely a akcny zivot plny pohybu, sportu a priatelstva. Riadim sa heslom-vek je len cislo a uzivam si zivot kazdy den. Milujem more, ale aj hory a predovsetkym svoju rodinu.
Certstam M 54 rokov
Hladam zenu pre plnohodnotny vztah pre vaznu znamost zo Sale. Stihlu, vysoku, s vysporiadanou minulostou. Ktora ma rad turistiku, cestovanie a zvierata
Adrian0537 M 22 rokov
Muž 22 rokov Šaľa
- Hľadám si dievča s dobrým srdcom.
- Do vzťahu môžem priniesť úprimnosť a lásku.
- Pracujem ako cukrár.
- Rád sa venujem vareniu, cyklistike a hranie video hier. Nemám domáceho miláčika.
- Raz som sa poriadne sklamal v láske.
Mariupol M 25 rokov
Muž 25 rokov Šaľa
Hľadám milú a komunikatívny ženu. Ktorá ma nikdy neoklame tak ako by som nikdy neklamal ani ja ju a bol by som k nej vždy úprimný. Pracujem ako Hasič. Rad športujem. Bývam sam.
Kika49 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Šaľa
Som obyčajná žena, ktorá má rada šport, zvieratá, prírodu. Nemam rada faloš, klamstvo. Mam psíka a dve macky. Hľadám normálny vzťah...
Roman839118 M 40 rokov
Muž 40 rokov Šaľa
Rad by som si nasiel dobre a mile dievca krore ma bude brat takeho aky som. Dufam ze tu najdem tu pravu. Mam rad zvieratka a rad chodim na vylety. Som slobody chalan co hlada lasku.

1 2 3 4 5 6 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania