amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Šaľa SA

Máte záujem o zoznámenie v Šali? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠaľa

Carlos79 M 45 rokov
Muž 45 rokov Šaľa
Hľadám niekoho, v kom by som našiel, čo som ešte nenašiel... Môj predchádzajúci vzťah stroskotal nie mojou vinou... Tak hľadám aj tu a neprestávam veriť, že nájdem...
Merienka10 Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Šaľa
Hľadám dlhodobu známosť, muža romantika, pracovníka, nie alkoholika, nemám rada klamstvo, ale úprimnosť, najprv len kamaráta, priateľa, ísť niekedy na kávu v mojom bydlisku.
Lukis1995 M 29 rokov
Som jednoduchý chlap. Pracujem tvrdo, mám rád aj relax, prírodu, športy. Pravidlo, ktorého sa nikdy nevzdám je, ako ty ku mne, ja k tebe. Viem veľa komunikovať, ale aj počúvať, som baran, no nie ten tvrdohlavý. Maznáčika nemám, no mával som. Viem, čo v živote chcem a čo určite nechcem. Fotku nedávam sem, po čase určite pošlem.
Ital3 M 50 rokov
Hľadám dobré dievča ,ktoré by ma znovu urobilo šťastným ostatné všetko zaleží od sympatií . Chcem zabudnúť na minulosť a žiť prítomnosťou. Venujem sa svojej práci a som myslím úplne obyčajný seriozny chlap.
Gabriel78 M 45 rokov
Muž 45 rokov Šaľa
Som rozvedený, hľadám novú známosť. Som úprimný, nemám rád falošných ľudí. Rád chodím na túry, bicyklovanie. Mám 3 deti ktorých mám veľmi rád. 2 sú už dospelí. Žijú mojou ex.
Trnovcan M 52 rokov
Muž 52 rokov Šaľa
Hľadám vážny vztah, úprimnosť, priateľstvo a úprimnú lásku so srdiečka, pracujem, voľný čas trávim pracovať okolo domu, v záhrade, mam rad vyletí vo dvojici, rad športujem, mam psíka a aj mačičky, som vo všetkom vysporiadany, už má dospelých synov.
Ricardo6529 M 35 rokov
Muž 35 rokov Šaľa
Hľadám niekoho fajn.
Nemám rád stereotyp a ostatne sa dozvieš pri komunikácii a spoznavani sa odpoviem na čokoľvek co ta bude zaujimat. Myslím, ze som dosť v pohode a dosť bláznivý podniknúť čokoľvek.
tibor987654 M 54 rokov
Važnu známosť, niekoho, úprimnú lásku, zatiaľ bez výsledku, ale verím že sa podarí.
Londonboy1981 M 42 rokov
Hladam skor nezavazne, treba si uzivat zivot dokedy sa da.
Ak mas chut aj ty na nieco taketo, tak napis. Foto rad poslem, ale samozrejme by som bol rad, keby si sa aj ty ukazala.
Tiborett M 59 rokov
Muž 59 rokov Šaľa
Som sportovy typ. Mam rad hudbu. Milujem varit. Som pracovity. Mam rad psikov. Prirodu. Pri vode sa opalovat, kupat sa. Rad chodim do prirody. Hladam damu, moze byt aj baculka na krasny vztah. Najdeme sa?
Martin166 M 46 rokov
Hľadám slobodnú mamičku, co hľadá vzťah, bývanie... Mam vlastný byt, pracujem, nepijem, nefajčím, a bol by som rad keby sa našla nejaká... Co hľadá tiez
Matus16 M 31 rokov
Sám neviem. Nič nečakám, v nič nedúfam. Na začiatok mi bude stačiť aj konverzácia. Čo viac napísať?! Rád konverzujem na rôzne témy tak stačí len napísať:)

1 2 3 4 5 6 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania