amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Šaľa SA

Kresťania a veriaci v Šali majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠaľa

Salan18 M 55 rokov
Muž 55 rokov Šaľa
Hladám na spríjemnenie a vyplnenie času veselú, spontánnu babu s ktorou budem mocť na služobných cestách zažiť nové zážitky. Som taký aké očakávania mám od náprotivku.
Janholub1 M 50 rokov
Muž 50 rokov Šaľa
Hľadám si tu fajn milú zienku na spoločny vzťah, priateľstvo, spoločné víkendy, turistiku ci velnes. Ja slobodny symp. 47r/187v muž normálna postava od Šale
33xadost M 40 rokov
Môžem priniesť do vzťahu lásku, porozumenie a podporu. Snažím sa byť empatický, počúvať a som ochotný pracovať na riešení problémov a konfliktov. Tiež si myslím, že humor a radosť sú dôležité pre zdravý vzťah.

Pracujem, ale vždy si nájdem čas na svoje záľuby a záujmy. Vo voľnom čase rád čítam, cestujem a trávim čas so svojimi blízkymi.

Mám vysporiadanú minulosť a som otvorený pre nové vzťahy.
Janholub M 50 rokov
Nájde sa tu niekto fajn spoločník na spoločné zoznámenie, časom možno aj viac, ci spoločné výlety turistiku, welnes, kávu, pivko, zábavu. Ja v pohode sympos.
Biba73 Ž 51 rokov
Hľadám kamaráta na voľné chvíle, rada cvičím, bicyklujem a mam rada prírodu, mám psíka, pracujem mám vlastné byvanie. Rada spoznám niekoho s kýmvsi budem rozumieť a strávim spoločné chvíle
Andrej1990 M 33 rokov
Hladam pozitivnu ženu, spociatku priatelku, ktora sa vie postarat sama o seba. Ktorej ked nieco prekaza, vie problem pomenovat a nema tendenciu urazat sa ked sa snou komunikuje otvorene. Priatelsku, usmievavu, ktora dokaze rozmyslať optimalne a ktora sa sprava slusne, ktoru by som si mohol vazit.
Ezio0 M 36 rokov
Muž 36 rokov Šaľa
Ahoj, kľudne mi píšte.
Som otvorený všetkému, hľadám si pohodovú žienku ktorá vie že čo chce v živote.
Dúfam že existujú ešte také žienky ďakujem.
Pekný deň.
Klbik M 35 rokov
Muž 35 rokov Šaľa
Ahoj, som Anton, som kludnej povahy, mam rad klud a rad by som si nasiel partnerku, ktora by ma mala rada takeho, aky som, som invalid na 40 percent, tiez som starostlivy a poriadkumilovny, rad varim, chodim do prirody a tiez si rad pozriem dobry film a tieto chvile by som rad stravil s niekym
Peto1973 M 50 rokov
Muž 50 rokov Šaľa
Hľadám obyčajnú ženu s dobrým srdcom. Rád chodím do prírody, rád športujem a relaxujem. Hovoria, že som nekonflitný a chapavý typ človeka. Rád by som spoznal ženu, s ktorou by sme si boli oporou . Minulosť mám vysporiadanu
KridelkaAnjela M 39 rokov
Uvítam písanie si s mne opačným pohlavím.
Nezáväzne - krátkodobo/dlhodobo. Proste písanie si.
Som slobodný, meniť status nemienim.
O pohlavný styk záujem nemám.
Avšak vrúcne objatie by ma nadchlo.
Kaiman M 48 rokov
Muž 48 rokov Šaľa
V tejto ťažkej a zložitej dobe je ťažko nájsť niekoho na vzťah , priateľstvo. Ludia sa rozdeluju a sú opatrní. chcú a túžia po láske lebo je potrebná v živote no zároveň sú pohodlní a opatrní. a sami nevedia čo vlastne chú. Hladám priatelku na všetko pekné, spoločné záujmi a pod. Turistiku, alebo iba tak posedenie pri TV sviečkách vínku či drinku.
Agath1 M 66 rokov
Muž 66 rokov Šaľa
Vážnu známosť
Spoločný život pre porozumenie
Pracujem
Záhrada prechádzky cestovanie tanec
Šanca pre dvoch treba si vyjasniť vzťahy osobné stretnutie vyrieši všetko na začiatku bez bla bla bla.

1 2 3 4 5 6 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania