amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Šaľa SA

Kresťania a veriaci v Šali majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠaľa

Roman839118 M 40 rokov
Muž 40 rokov Šaľa
Rad by som si nasiel dobre a mile dievca krore ma bude brat takeho aky som. Dufam ze tu najdem tu pravu. Mam rad zvieratka a rad chodim na vylety. Som slobody chalan co hlada lasku.
RichardGredi M 24 rokov
Muž 24 rokov Šaľa
Hľadám vzťah, alebo nových priateľov.. rád sa vozím na aute po meste rád sa tulám.. robím na 3 zmeny v sklade v Gáni, rád chodím lyžovať, rád chodím ny dovolenky ale iba sám..
Salan18 M 54 rokov
Muž 54 rokov Šaľa
Hladám na spríjemnenie a vyplnenie času veselú, spontánnu babu s ktorou budem mocť na služobných cestách zažiť nové zážitky. Som taký aké očakávania mám od náprotivku.
Anetta93 Ž 30 rokov
Hľadám vážnu známosť
Voľný čas trávim v prírode a prechádzkami
Zvieracieho miláčika nemám
Som milá dobrá priateľská romantická a láskava
Mám rada hudbu a tanec
Janholub1 M 49 rokov
Muž 49 rokov Šaľa
Hľadám si tu fajn milú zienku na spoločny vzťah, priateľstvo, spoločné víkendy, turistiku ci velnes. Ja slobodny symp. 47r/187v muž normálna postava od Šale
dominikreindlf M 21 rokov
Muž 21 rokov Šaľa
Hľadám úprimnú ženu. A nemám rad faloš. Mam rád ženy ktoré sú veľmi úprimne. Podľa mňa nezáleží ani na veku ani na krase ale záleží iba na láske. Ak chceš vedieť viac napíš
Vojtakouba M 25 rokov
Muž 25 rokov Šaľa
Hledam važny vztah mam pejska
Vo volnym času stravim kino přiroda
Mam rad koncerty hudbu
Chtel bych mit 2 deti ktery bych miloval
Aj ženu aby bola upřimna vesela a aby mela radost ze života aby mně mala rada
Chyba mi objatie
Dusko22 M 22 rokov
Ahoj chcem nájsť niekoho, kto nemá s ničím problém, niekto kto je spontánny a nerieši kopec zbytočných veci, budem rad keď niekto taký ešte existuje
Janholub M 49 rokov
Nájde sa tu niekto fajn spoločník na spoločné zoznámenie, časom možno aj viac, ci spoločné výlety turistiku, welnes, kávu, pivko, zábavu. Ja v pohode sympos.
Oss1987 M 36 rokov
Muž 36 rokov Šaľa
Ahoj volám sa Laco som mladý 35 ročný chalan pracující ako vojak ľúbim šport cestovaní filmy varenie rad bych spoznal mladú holku na budovaní niečoho krásneho budem se tešiť na odpoveď ahoj.
Biba73 Ž 50 rokov
Hľadám kamaráta na voľné chvíle, rada cvičím, bicyklujem a mam rada prírodu, mám psíka, pracujem mám vlastné byvanie. Rada spoznám niekoho s kýmvsi budem rozumieť a strávim spoločné chvíle
Andrej1990 M 32 rokov
Hladam pozitivnu ženu, spociatku priatelku, ktora sa vie postarat sama o seba. Ktorej ked nieco prekaza, vie problem pomenovat a nema tendenciu urazat sa ked sa snou komunikuje otvorene. Priatelsku, usmievavu, ktora dokaze rozmyslať optimalne a ktora sa sprava slusne, ktoru by som si mohol vazit.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania