amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Púchov

Ste v Púchove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPúchov

ENefrit M 46 rokov
Hľadám spriaznenú dušu so zmyslom pre nehu. Mám rád prírodu a všetko to, čo s prírodou súvisí.
Nehľadám náhodný sex... rád si píšem...rád spoznávam... a rád snívam
Viem svoje túžby a pocity dať do poviedok
miroslav11112 M 32 rokov
Muž 32 rokov Púchov
Hladam si pracu v odbore administrativy a studujem anglictinu - kurz
Behavam plavam lyzujem robim turistiku, rad by som spoznal osobu s ktorou si budem rozumiet
gogo007 M 44 rokov
Muž 44 rokov Púchov
Mladý zachovalý chlap ktorý má rád prírodu dobrú spoločnosť.Rád prežíva krásne chvíle s dobrími ľudmi a veľmi rád pomáham, ľudom.Som telesné postihnutý s horšou chodzou.
Koala6 Ž 43 rokov
Som obyčajná žena ,ktorá sa stará o domácnosť a keď ma čas relaxuje či už oddychom,športom,prechádzkami,obchodmi,prírodou.Hladam kamaráta,ktory ma rad deti, pripadne ma svoje deti u seba, vdovec, rozvedeny s vysporiadanou minulostou so zmyslom pre rodinny zivot.
dalibor118 M 41 rokov
Ahojte hladam si do zivota dievca s ktoru by som mohol stravit zivot.Chcem to vyskusat aj takovto formov .Mam rad cestovanie ,prirodu a zabavu a rad sportujem .
miroaaaaaaaaaa M 54 rokov
hladam si priateľku a kamaradku na volne chvíle bezdetnú čo ju baví príroda od 35 do 45 rokov mňa baví príroda hubarčenie nefajčím hladam kamošku podobných koníčkov a tiež hladá niekoho na zoznamenie a býva jej občas smutno
dedorudko M 61 rokov
hudba,turistika,dovolenky v stane
robotník
kočky
so ženou
okolo 30 rokov
Rád sa túlam po horách,fotografujem najmä rôzne akcie a prírodu.Športujem nepravidelne,zo športu je to najmä beh.Milujem sci-fi filmy a dokumentárne filmy.Mám rád vážnu hudbu a jazz,opery.Pestujem nenáročnú turistiku,hlavne po kopcoch
mila100 Ž 66 rokov
Hladam seriozneho priatela, ktory by mi pohol uverit, ze este sa mi oplati zit a tesit sa zo zivota. Som vdova a samota velmi boli. Kedze som uz na dochodku a rozhodne sa nenudim, predsa by som priatela uvitala.
Tomino26022015 M 32 rokov
Muž 32 rokov Púchov
Moje zaluby? Tak urcite cestovanie,turistika,sport. Volny cas rad travim s rodinou a priatelmi ,pripadna grilovacka. Som zivnostnik a hladam vazny vztah, zenu ktora vie co chce ! Hlavne aby bola uprimna ,ak chces vediet viac tak sa kludne opytaj.
Katarina89 Ž 31 rokov
Žena 31 rokov Púchov
Medzi zaluby patri asi najviac turistika v našich horách, hubárčenie, divadlo, ale aj cestovanie po iných krajinách. Ďalej plávanie, wellness, bedminton a občas bicykel a beh.
Tu hladám milého, pohodového nefajčiara, ktorý tiež rád chodí do prírody počas víkendov a volných dní.
Matlo M 47 rokov
Rád bych sa chcel stebou zoznámiť,dúfam že si úprimná.Medzi moje záluby patria zvieratá,príroda a jazda na motorke.Volneho času vela nemám a keď sa predsa nejaký najde tak zbehnem do fitka.
Srd Ž 36 rokov
Žena 36 rokov Púchov
Som milá láskavá úprimná mám dobré srdce a viem pomoct zaujmz rada si pozriem pekný kresťanský film
A rada čítam knihy tematika kresťanské rada upratujem prechádzka prírodovedné alre nenáročné trasu
Som upratovačka je teraz moja práca nemám doma zvieratá.Som veriaca rada mám púte modlenie sa Hľadám chlapca na vazny vztah aby bol hlboko veriaci aby bol milý láskavý úprimný mal dobré srdce aby nefajčili nepil aby nebil ženu skromný inteligentný na kráse nezáleží to aké má srdce robí človeka snáď a povahu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania