amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Púchov PU

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Púchove vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPúchov

Lubenda Ž 43 rokov
slobodna, normalna zena so zmyslom pre humor hlada slobodneho normalneho muza so zmyslom pre humor, ktory ma moralne zasady. nebudem sa tu vypisovat, osobne stretnutie povie viac ako vypisovanie profiloviek.
Lukas987654 M 24 rokov
VELMI RAD BY SOM SA ZOZNAMIL Z NIEKYM HLADAM SI PRIATELOV KTORYMI BUDEM TRAVIT VOLNY CAS. SOM V POHODE CHALAN KTORY SI VIE OCENIT Maličkosti . MOJE ZALUBY SU SPORT FOTOGRAFOVANIE TURISTIKA CYKLISTIKA A VELMI RAD MAM PRIRODU VO VOLNOM čASE SI RAD PREčITAM KNIHU. PRACUJEM NEMAM ZVIETKO ALE PO čASE BY SOM CHCEL MAT PSA JE TO ZLATE STVORENIE RAD BY SOM SA ZOZNAMIL MILIM DIEVCATOM KTORE SI VIE OCENIT AJ Maličkosti
majko25 M 35 rokov
Muž 35 rokov Púchov
Mám rád prírodu, chovateľských, doma chovam domáce zvieratá, mám rád svoje dve deti, prechádzky v prírode,historiu.Hladam príjemnú,skromnú ,inteligentnú ženu.
nikoleta144 Ž 39 rokov
Hľadám partnera s ktorým budem zdielat spoločné hodnoty, baviť sa, smiať , chodiť do kina, na kávu, výlety a keď to bude klapat, tak byť spolu v dobrom i zlom. Mal by si byť pohodovy, inteligentný, romantický,spoľahlivý...
milanko12345 M 41 rokov
Niekto fajn.S kým sa bude dať zabíjať čas, napríklad aj iba písaním.Mávam aj nálady na stretnutie, ale to až po vzájomnej dohode.Nikomu sa nevnucujem nasilu.Nerob druhým, čo nechceš,aby robili tebe.
Tutaj M 41 rokov
Ahoj hľadám známosť niekoho na pokecáme viem sa zábav .baví ma práca okolo domu
Mám rád prírodu zvieratá šport moc nedávam ale raz sa na to prekonať 😀😀
Babulkaaa Ž 35 rokov
Som mlada slobodna žena, raz by som sa rada starala o vlastnu rodinu. Mam rada poriadok a čistotu, rada chodim do divadla pripadne občas zregenerovať telo do wellnesu.
Samota je zla a nudna... čo tak káva vo dvojici? ;)
1janulik Ž 43 rokov
Ahoj, rada by som sa zoznámila s príjemným mužom so zmyslom pre humor. Medzi moje záľuby patrí príroda spojená s turistikou, bicykel, plávanie, bežkovanie, vo voľnom čase si prečítam dobrú knihu, pozriem pekný film. Mám rada zvieratá. Prajem pekný deň.
Pureman M 42 rokov
Rád spoznám mladé dievča z Púchova a okolia ;-)
Vzťah mám, po tom netúžim.
Túžim po veselej, príjemnej, odviazanej, peknej babenke do koča i do voza, s ktorou nebude nuda a pri ktorej zabudnem na starosti bežného života.
Tomino2602 M 32 rokov
Moje záľuby sú športovanie,fitnes,turistika. Rád si niečo dobré ugrilujem s priateľmi.
Pracujem ako živnostník na stavbách a rád by som stretol príjemnú ženu ktorá vie čo od života chce.
Milko500 M 44 rokov
So m taký normálny chlap. Mám rád dobre jedlo rád si pozriem dobrý film . Rád chodím do prírody . Pracujeme ako vodič . Moje záľuby sú dobré a pekné autá
Brbrbr Ž 47 rokov
Rada tancujem,turistika,hudba,priatelia,welnes... volny cas v horach,cestovanie,dovolenky pri mori
Pracujem v zdravotnictbe
Zviera mam
Rada by som sa zoznamila s cestnymmuzom,ktory vie,ze byt milým a dobrým nie je slsbost.
Sportovy typ,ktory vie,co chce a plni si sny.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania