amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Bytča

Ste v Bytči a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBytča

Miroslavxxx70 M 53 rokov
Hľadám ženu na úprimný vzťah ktorá ma rada prírodu a domáce zvieratá
A dokázala by žiť na samote
Moje záľuby príroda práce okolo domu WELNESU lyžovanie turistika bycikel
bytcan11 M 45 rokov
lasku, priatelstvo, sex, divadlo, kino, priroda, hladam mladu babu na zivot, pracujem, minulost je minulost, nemusis byt modelka, cakam ta.
Martin08 M 41 rokov
Moje zaľuby su prechadzky v prirode,chov zvierat,praca s drevom a oceľou.Pracujem ako brusič v strojarskej firme,školu mám poľnohospodarsku.Zvieratá mám a to kačky. sliepky, zajace a jednu rohatu kozu:))) Hľadam ženu z okolia Ziliny,Bytče,Cadce,Považskej Bystrice.
pvlo00 M 54 rokov
Som slobodný a úprimný žijem s 12 ročným synom. Hľadám dobrú úprimnú ženu. Nehľadá náhradnú mamu ani slúžku ale ženu s ktorou sa budeme navzájom dopĺňať . Voľný čas som v prírode a výletoch zo synom. Mám rad prechádzky, wellness, šport ,more, zvieratá, prácu okolo domu.
zvoncok M 47 rokov
Zaluby priroda sport. zvierata rybicky. zamestnany som .dieta mam 1 je dospely ma 18. rokov zoznamil by som sa z priaznenou dusou. Nie ako clovek vizera ale ake ma srdce .
klepka Ž 56 rokov
Rada odpíšem každému.Zaujímam sa o prírodu a prechádzky.Prace okolo domu .Som na ID.Rada sa zoznamim a možno aj viac.Spoznám muža dobrej povahy.Deti neprekážaju . Rada varím ked mam pre koho .Rada čítam a luštim križovky .
zazanka2222 Ž 52 rokov
Ahoj, som už dáky ten rok rozvedená, deti mám už dospelé, a preto by som chcela spoznať príjemného a seriózneho spoločníka, ktorý by ma vedel rozosmiať, zaujať. Ale aj podržať, podporiť a mal by byť vyrovnaný s minulosťou. Mám rada veselých a pozitívnych ľudí, aj keď so mnou sa život nemaznal. Pre dvoch sa stane svet hneď krajší, veselší a spoločné zážitky budú intenzívnejšie ;-) Záľuby ako turistika, bicyklovanie, plávanie, ale aj kultúra, pamiatky, kniha, či dobrý film, grilovačka, zmrzlina a pod. Tak ak si tiež sám a poteší ťa spoločnosť ženy napíš, možno to bude super. ;-)
kocurik111 M 50 rokov
Muž 50 rokov Bytča
Ahoj, chcel by som sa zoznámiť s milou a sympatickou ženou. Som človek veselej povahy, mám rád spoločnosť. Mojou záľubou je turistika, bicyklovanie a pozeranie dobrých filmov. Bývam so synom, ktorý má 18 rokov.
katka2275 Ž 48 rokov
hladam dobreho a uprimneho muza ktory ma rad deti som vesela zena ale viem byt aj prisna a samozrejme pracujem prosim len vazne o zalubach mozeme pokecat potom mam ich dost

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania